Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@fluber

 

z tym zastępowaniem gracza, który ma słabszy dzień to o co konkretnie chodzi? bo to brzmi kuriozalnie, możemy zmieniać linepy przy kontuzjach, ale nie z tygodnia na tydzień wiedząc jak wszyscy grali

Chodzi o to ze ktos ma slaby dzien i mozna go latwo zastapic majac zblizona wartosc na lawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze ktos ma slaby dzien i mozna go latwo zastapic majac zblizona wartosc na lawce.

ale to piszesz o rezerwowych? bo takie rzeczy dzieją się przecież niezbyt często i zazwyczaj przy okazji foul troubles, gracza s5 to w ogole nie są z reguły benczowani, bo po to są starterami by grali większość czasu, jak już, to dzieje się to z graczami bardzo młodymi grającymi w silnych ekipach

 

nie liczę jakiś ekstermów jak DeRozan vs Casey z tamtych PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

T1 - Lakers, Nuggets, Warriors, Blazers, Pelicans, Bucks, Sixers, Knicks, Celtics
T2 - Rockets, Spurs, Jazz, Magic, Heat, Wizards
T3 - Thunder, Suns, Cavaliers, Bulls, Pacers, Hawks, Nets
T4 - Wolves, Mavs, Kings, Grizzlies, Clippers, Raptors, Hornets, Pistons
 
Za spotkanie z T1 - 6pkt
Za spotkanie z T2 - 4pkt
Za spotkanie z T3 - 2pkt
Za spotkanie z T4 - 0 pkt :tongue:
 
b2b :  +1 pkt
wyjazd : +1 pkt
 
Im mniej pkt tym lepiej oczywiście ;-) Robiłem to ręcznie, więc na pewno się gdzieś machnąłem^
 
Oto wyniki (ŚREDNIA : 105.3) :
 
1.PHI 76 (!)
2.UTA 90
3.CLE 91
4.GSW 92
5-6.OKC 94
5-6.MIA 94
7.HOU 97
8.MIL 98
9-10.ATL 100
9-10.CHI 100
11.LAL 101
12.NOP 102
13-15.SAC 104
13-15.PHO 104
13-15.DEN 104
16.BOS 105
---
17.DAL 106
18-19.WAS 108
18-19.BRK 108
20-21.CHA 110
20-21.MIN 110
22-23.IND 111
22-23.MEM 111
24.LAC 112
25-26.SAS 115
25-26.NYK 115
27.TOR 116
28.POR 118
29.DET 120
30.ORL 124 (!)

 

 

pomysł super, ale podział na tiery 1-2 dosyć śliski - dziwi mnie, że w tierze 1 jest 9 ekip, a w 2 - 6 zamiast po 8 i 7 jak w III i IV, to trochę zaburza algorytm ;P

 

jeśli chodzi o Jazz, to co do drugiego tieru, to na razie nie mogę mieć zastrzeżeń, bo troszkę lepszej gry Haywarda i CP3 mi brakuje by wskoczyć poziom wyżej, ale dziwi mnie w sumie łatwy kalendarz, skoro w rl Jazz mieli jeden z trudniejszych (dużo meczy na wyjeździe i nie z takimi łatwymi rywalami), ale może u nas jest już taka różnica względem rl NBA w sile drużyn ;)

 

Spurs sa obecnie najbardziej niedocenianym zespolem u nas przez wzglad na rl NBA, co za ironia zwazywszy na to, ze w zeszlym toku byli bajbardziej przecenianym :smile:

 

Imo Spurs na pewno nie skoncza z gorszym bilansem niz Lakers ( przynajmniej u mnie).

 

Dla mnie po 1 trymestrze Zachod:

1)GSW

2)DEN

3-4-5(w zaleznosci od opisow) Pelicans, Spurs, Blazers

6)Lakers

7)Houston

8-9-10 Suns OKC Jazz

 

nie chce przewidywac przyszlosci ale poki co Ignazz odwalil kawal dobrej roboty robiac zespol NA TERAZ, takze jestem #teamapurs w tej nagonce

 

Serio Spurs w miejscach 3-5 z takimi brakami podczas tego trymestru? Jakby byli zdrowi, to jak najbardziej ten skład mógłby walczyć o HCA,ale przy tylu kontuzjach, to serio nie wiem, jakby mieli walczyć o top4...

 

Jazz razem z Suns i OKC? :P come on... wiem, że ten trymestr nie był idealny, ale to jest przesada ;P zobaczymy, czy po opisie zmienisz te predykcje ;)

 

4 najlatwiejszy terminarz wg algorytmu Jaska

Najwiecej talentu w zespole

Curry, Durant

Są o wiele lepszym zespolem na RS niz rl GSW .

 

Wiec tak Marcusie, stary druhu, mam GSW ponad Pelicans i odrobine nad Denver, mozesz sie na mnie jeżyc, ale poki nie naprawisz Johna Walla to ciezko bedzie mnie przekonac, ze jest inaczej

Jeśli GSW ma 4.najłatwiejszy terminarz i stawiasz ich nad innymi ekipami z ich tieru, to skoro ja mam 2.najłatwiejszy, to powinienem być zdecydowanie wyżej, a nie na równi z OKC i PHX :P konsekwentnie stosuj swoje reguły dla wszystkich ekip, a nie tylko wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszmy o spurs teraz w kontekście tylko kontuzji bo o ile kontuzja Millsapa tuż pod koniec trymestru to mój spory problem to poprzez posiadanie 2-3 graczy na każdej pozycji połatalem to.

 

Dodatkowo te ponad 6500 minut wyszło z zakładanym z kontuzja Lee ( cały trymestr ale SG mam najliczniej obsadzona ) i start bez Carrolla a koniec bez Hensona.

Dragic w tym czasie sporo zagrał.

Oczywiście muszę się ratować rotacja z powodu tych urazów i nie przeczę ze jest kolorowo ale w lato wiedziałem o części zagrizen stad taka budowa zespołu nie inna. Szersza.

Ale do czołówki i tak dużo brakuje. Nie zaprzeczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MJ1

 

różnica jest spora

 

dla przykładu - mi wypadł Zach, a i tak jestem dobrej myśli bo next dwa mecze mam z Raptors i Mavs

 

w normalnych warunkach byłaby kaplica total

 

rozwiń myśl ;)

 

no ale mi chodzi, że jak Qcin uzasadnia GSW na #1 przez kalendarz, a ja mam 2.najłatwiejszy, a Spurs 25., to jakoś mnie dziwi ten ranking ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiń myśl ;)

 

no ale mi chodzi, że jak Qcin uzasadnia GSW na #1 przez kalendarz, a ja mam 2.najłatwiejszy, a Spurs 25., to jakoś mnie dziwi ten ranking ;P

 

Dla Qcina Harris, Hart, Evans, Crowder, Dedmond > Klay, Igoudala, Jerebko, Bell, McKinnie

 

Takze nie wiem czy jego opinie bralbym na powaznie pod uwagę. Raczej duże odchylenie od średniej.

 

Oczywiście Klay jak i reszta nie mieli bardzo dobrego trymestru, natomiast sęk w tym, że gracze którymi Tomek ich zastąpił również.

 

Green opuścił połowę trymestru, Curry 11 spotkań.

 

Nawet Tomek pośrednio przyznaje, że są problemy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zaczynamy ogłaszać wymiany?

Po opisach za pierwszy trymest aby nie mieszać w głowach?

 

18.12 – 23.12 – czas na notkę z przedstawieniem drużyny [obecność obowiązkowa]

24.12 – 31.12 – czas na głosowanie [obecność obowiązkowa]

01.01 – 05.01 – wymiany

 

Chociaż Ty już w sumie ogłosiłeś patrząc na Twoją sygnaturę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiń myśl ;)

 

no ale mi chodzi, że jak Qcin uzasadnia GSW na #1 przez kalendarz, a ja mam 2.najłatwiejszy, a Spurs 25., to jakoś mnie dziwi ten ranking ;P

ja odnosiłem się tylko do Twojego zdziwienia nt. różnicy w trudności terminarza nasz v real

 

natomiast tak stanowcza opinia Qcina w sprawie siły GSW Tomka, to już grubszy mindfuck i po prostu wolę poczekać na jej szerszą argumentacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnosiłem się tylko do Twojego zdziwienia nt. różnicy w trudności terminarza nasz v real

 

natomiast tak stanowcza opinia Qcina w sprawie siły GSW Tomka, to już grubszy mindfuck i po prostu wolę poczekać na jej szerszą argumentacje ;)

 

ok ;) trochę się układ sił pozmieniał tak jak Mavs i Raptors podałeś, ale Jazz mieli sporo spotkań na wyjeździe, chyba najwięcej w lidze, więc łatwy terminarz mnie trochę zaskoczył ;) na pewno to powinno pomóc przy trymestrze, w którym CP3 i Hayward nie grali jeszcze na 100% swoich możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Martwi mnie natomiast ze w naszej grze tak mocno pomija sie aspekt szerokiej ławki

 

 

W temacie Chicago Bulls "forumowe autorytety" twierdzą, że jeden dodatkowy trening dla grupy ponoć profesjonalnych koszykarzy to za dużo. Traf chce, że w grupie koszykarzy o których mowa jes LaVine, który nam sie tutaj przewija w dyskusji.

 

I teraz prosiłbym GMów Lakers i Denver o konsekwencje i odpowiedź na jedno pytanie:

 

Czy forumowi guru Chytruz i Julek mają rację, czy Wy nie możecie jednak grać ciągle tak wąska rotacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Chicago Bulls "forumowe autorytety" twierdzą, że jeden dodatkowy trening dla grupy ponoć profesjonalnych koszykarzy to za dużo. Traf chce, że w grupie koszykarzy o których mowa jes LaVine, który nam sie tutaj przewija w dyskusji.

 

I teraz prosiłbym GMów Lakers i Denver o konsekwencje i odpowiedź na jedno pytanie:

 

Czy forumowi guru Chytruz i Julek mają rację, czy Wy nie możecie jednak grać ciągle tak wąska rotacją?

my nie możemy sobie brać zaciągów z g- league, nie możemy też sobie w każdej chwili podpisać FAsa na 10day kontrakcie i co najważniejsze - zarówno ja jak i GM Lakers bardzo cenimy sobie naszych graczy i nie będziemy im zabierać minut kosztem jakiś totalnych bolków tylko dlatego, żeby to ładnie wyglądało

 

trzeba mimo wszystko pewne rzeczy dostosować do naszych realiów

 

ps. ciekawe czy Julek wie, że dorobił się już statusu Chytrego, w końcu to zwykła maruda :P

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ciekawe czy Julek wie, że dorobił się już statusu Chytrego, w końcu to zwykła maruda :tongue:

Właśnie jakiegoś usera pojechał w temacie Bulls tak jak Chytry ;)

 

 

LBS, January,

Tam chodziło o jeden dodatkowy trening. Chciałbym tylko wiedzieć, czy wg Was jeden, czy nawet kilka dodatkowych treningów, coś by zmieniło w Waszej rotacji? Te treningi mogą odpowiadać - jakimś zaciętym meczom, czy tez dogrywce/dogrywkom. 

 

Bo jeżeli Chytry ma rację, to nie możecie tyle grać swoimi wąskimi rotacjami wg mnie.

 

Proste pytanie Panowie :) nie ślizgamy się :)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja trochę ugasze i powiem, że opinie Jaśka nt. Murraya nie są wiążace i powinny być cenzurowane

Właśnie jakiegoś usera pojechał w temacie Bulls tak jak Chytry ;)

 

 

LBS, January,

Tam chodziło o jeden dodatkowy trening. Chciałbym tylko wiedzieć, czy wg Was jeden, czy nawet kilka dodatkowych treningów, coś by zmieniło w Waszej rotacji? Te treningi mogą odpowiadać - jakimś zaciętym meczom, czy tez dogrywce/dogrywkom.

 

Bo jeżeli Chytry ma rację, to nie możecie tyle grać swoimi wąskimi rotacjami wg mnie.

 

Proste pytanie Panowie :) nie ślizgamy się :)

prosta odpowiedź - real Bulls nie powinni być traktowani jako drużyna NBA dlatego cyrki tam występujące nijak się mają do naszej zabawy

 

poza tym to nie FM 09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.