Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Jest jakaś różnica w $ pod względem 1yr minimum vs 1yr min +PO?

W realu praktycznie nie ma takich umów jak minimum + player option 

+ rozni sie to chyba kwestia NTC. przy 1yr-vet jest, przy 1yr min+PO nie ma

w sumie mocno istotna kwestia jak na moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Jest jakaś różnica w $ pod względem 1yr minimum vs 1yr min +PO?

W realu praktycznie nie ma takich umów jak minimum + player option 

W przypadku umowy 1+1 PO całość umowy pokrywa zespół, w przypadku tylko rocznego minimum resztę kontraktu wyrównuje liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada powinna pilnować ofert i egzekwować ilu zawodników dana drużyna podpisuje z danych ofert. Przykład chociażby @ignazz gdzie napisał prawie ze ciurkiem 6 sciu i nie wiadomo ilu z pierwszej trójki podpisuje. Różnie można ten zapis zrozumieć. Może chciał 2 z 3 do momentu wykorzystania funduszy, może miał co innego na myśli.. Takie opisy ofert zdarzają się co rundę i nie wiadomo o co chodzi. W 4 rundzie widziałem chyba podobne zapisy u Bucks, Blazers. Ilu zawodników te teamy chcą podpisać nie wiadomo😄

@Alonzo @MarcusCamby @RonnieArtestics

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bogans2 napisał(a):

Rada powinna pilnować ofert i egzekwować ilu zawodników dana drużyna podpisuje z danych ofert. Przykład chociażby @ignazz gdzie napisał prawie ze ciurkiem 6 sciu i nie wiadomo ilu z pierwszej trójki podpisuje. Różnie można ten zapis zrozumieć. Może chciał 2 z 3 do momentu wykorzystania funduszy, może miał co innego na myśli.. Takie opisy ofert zdarzają się co rundę i nie wiadomo o co chodzi. W 4 rundzie widziałem chyba podobne zapisy u Bucks, Blazers, moze Pistons i Wolvers. Ilu zawodników te teamy chcą podpisać nie wiadomo😄

@Alonzo @MarcusCamby @RonnieArtestics

 

zapis ignazza jest dla mnie zrozumiały.

 

Spurs:

Achiuva 40/4 

Okoro 30/3 

Bruce Brown 30/4

oraz warunkowo gdy stracę kogoś powyżej zależy od SC 

THJ 30/3

Max Struś 15/3

Pat Williams 40/4

 

„oraz warunkowo” oznacza ze wszystko to co wyżej jest bezwarunkowo i bierze ich trzech.

 

nie oznaczaj mnie już proszę, mam to w dupie. Wiem doskonale że ignazz by odszedł gdyby mu zabrali achiuwe i Okoro TAK JAK MÓWI REGULAMIN i stąd decyzja rady o złagodzeniu kary, jednak ja gram w tą gównianą grę trochę dłużej niż ty, i widziałem jak tutaj te same osoby co są teraz w radzie upierały się żeby zabrać Qcinowi jakiegoś k**** noname z gleague którego imienia juz nie pamietam, tylko dlatego, ze napisał post o 10 sekund za pozno. i nikt z nich nie chciał wtedy iść na ustepstwa, bo Qcin mial mocny team i był dla nich zagrożeniem, wiec mnie granie w takich podwójnych standardach nie interesuje.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie to rozpisałem choć oczywiste było że wykorzystuje wolny cap space do czasu jego wykorzystania a następnie będę mógł skorzystać z wyjątku ( pełne MLE). 
W rzeczywistości gdy trwają negocjacje równolegle klub także działałby w takiej kolejności. Niezależnie od fatalnego opisu za który przepraszam gracze w rzeczywistości podpisali by z klubem niezależnie od wpisów tu na forum. Rozumiem także Ronniego choć zwróć Artescie uwagę że poniosłem karę i tak, nie kwotuje teraz graczy mając sporo jeszcze do wydania ( pełne MLE) i nawet przestałem na czas 4 Tury się tu udzielać aby nie sugerować nikomu że gracz x mógłby po odrzuceniu ofert liczyć na więcej kasy w Turze 5. Kara to kara. Głosujcie swobodnie i bez oglądania się na mnie bo aby wzmocnić karę dobrowolnie nie wezmę udziału w 5 rundzie. 
 

Nieładnie brzmią jednak te zarzuty wobec tego że w tej grze byłem preferowany przez „układ” bo parę razy interpretacja była dla mnie bezwzględna, nie ma innego przykładu gdzie mógłbym napisać że coś poszło pozytywnie w interpretacji. Ba. Działania Rady w trakcie gdy jakiś klub był opuszczony jako komisaryczny zarząd doprowadziły do zaskakującego ( nie myślałem że suns bez właściciela walczyć będą o DeJounte) stracenia super gracza. 
 

co mogę zrobić? Starannie opisywać oferty choć myślę że każdy przy składaniu ofert dla 6 graczy ma na myśli że płaci do wyczerpania środków. Każdy tak robił i każdy tak rozumiał. 
 

Wszyscy wiemy że pieniądza wolnego na rynku nie ma więc trudno w sytuacji gdy praktyka mówi że każdy płaci ile mu zostanie spodziewać się że planowałem jakikolwiek ruch aby uwolnić środki extra. Przecież wszyscy wiemy że ich nie ma, partnerzy handlowi potwierdza że nie byłem w 29 skrzynkach GM strona która chciała zrobić wolne środki a jedynie negocjowałem oddanie cap space jakby gracze nie przyszli. 
 

znaczy to że intencje, zgodnie w sumie z praktyką wszystkich GM, jak i moje działania nieszukania dodatkowych środków na BB pokazują co miałem na myśli w tych ofertach. 
 

Ale opisałem to fatalnie i stąd zamieszanie. 
 

o ile kara choć dotkliwa była od razu przyjęta za nieprecyzyjny opis to cofanie tury, karnie zabranie wszystkich graczy bo inny GM zwietrzył szanse pozyskania gracza dużo taniej moim zdaniem byłoby zbyt grubo. 
 

i rozumiem Radę że to przeoczyła bo zmiany zamieszanie z wolnymi ekipami i nieistotnymi dla gry wieloma wpisami emocjonalnymi ale nie merytorycznymi nie pomagają. 
 

Prawie każdy ma epizod że odchodzi ale wielu po paru dniach przechodziła złość. Mam nadzieję że z Ronnie będzie podobnie bo zawsze ciekawie budował Indianę która z Nim kojarzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni GMowie. 

Jestem w stanie zrozumieć fakt, że nie szanujecie beGM Blazers. 

Ale szanujcie siebie i logikę. 

 

W dniu 6.09.2024 o 18:07, january napisał(a):

Bulls

Obiektywnie Vanderbilt, Brown i  Toppin dostali lepsze oferty, więc nie ma co walczyć.
Natomiast Vasilije Micić powinien iść do Bulls. Lepszy team i większa szansa do gry na PG, przy tych samych ofertach.

Ranking (zdaniem niektórych) najlepszego i (z całą pewnością) rzetelnego GMa:

image.png.09352625eda80c9252812a584d0b8a3c.png

Z powyższego wynika, że ani nie lepszy team, ani nie ma większych szans na grę na PG.

Wybierz uczciwość intelektualną! Wybierz Blazers!

 

Z powyższego wynika, że trzeba się dwa razy zastanawiać nad tym co się umieszcza na forum ;)

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdaje się jest ranking drużyn z rl NBA i nie ma znaczenia przy wyborze zespołu przez Micicia.

Ja wybrałem Bulls przed Portland, bo byki od lat mają w swoich szeregach zawodników pokroju All stars i walczą o PO, natomiast Portland po wielu latach tanku dopiero w tym sezonie planują się liczyć w jakiejkolwiek walce w silnej konferencji zachodniej. Micicia uważam za ambitnego gościa, który jest w stanie podjąć walkę o S5 w Bulls a w Portland Dejounte raczej nie wygryzie. Poza tym w Bulls ma kumpla Bogdanovicia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał(a):

Panowie, 

Przypominam, że głosowanie do jutra do północy - czyli ostało niecałe 30h

@Principe @kolader @człowiek...morza @Tecu @Pablo81 @ozzy110 @RonnieArtestics (liczymy, na to, że emocje opadną i zagłosujesz, a w V turze odpowiednio wzmocnisz Indianę :) ), @evitacre @LAF @Regis @ignazz @LeweBiodroSmoka @Ashigaru @Szulim @Reikai @Braveheart22

zachęcam do przeczytania argumentacji na temat bruce'a brown'a w temacie free agenzy bez komentarzy.

nie dajcie przystilowac cavs browna...dlaczego? wszystko jest tam opisane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

zachęcam do przeczytania argumentacji na temat bruce'a brown'a w temacie free agenzy bez komentarzy.

nie dajcie przystilowac cavs browna...dlaczego? wszystko jest tam opisane!

Brown spada do kolejnej tury bo będzie hajs. Nie udawaj że nie wiesz że Spurs mają pieniedze

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarren Jackson Jr chyba jako jedyny w swoim tierze nie będzie miał maxa jeżeli weźmie te 180/5. Za rok jego max będzie w okolicach 245mln

Tier niżej 95% zawodników na maksie lub go mieli

Jalen Johnson po rozegraniu pół dobrego sezonu wynegocjował 175/5 od CLE. Niech Jackson lepiej zwolni agenta bo to jakiś Janusz 😋

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.