Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.08.2024 o 06:15, ozzy110 napisał(a):

Dobrze policzyłem, że przegrałem Dunna 1 głosem? @january @Alonzo?

Bardzo słaba akcja, tyle co Dunn zawdzięcza Pistons to powinien być no brainer.

Przecież jak Dunn był na wylocie z ligi, to Pistons płacili mu ponad 10mln. Dostał bardzo fajne extension, spędził tu kilka sezonów. I wybrał Raptors kosztem ilu? jednego miliona w przeciągu dwóch lat?

Chyba zabrakło Ozzy argumentacji dla nowych graczy nie znających realiów. I też po części znajomości wartości minimum.

A swoją drogą, gdzie te steal umowy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Bardzo słaba akcja, tyle co Dunn zawdzięcza Pistons to powinien być no brainer.

Przecież jak Dunn był na wylocie z ligi, to Pistons płacili mu ponad 10mln. Dostał bardzo fajne extension, spędził tu kilka sezonów. I wybrał Raptors kosztem ilu? jednego miliona w przeciągu dwóch lat?

Chyba zabrakło Ozzy argumentacji dla nowych graczy nie znających realiów. I też po części znajomości wartości minimum.

A swoją drogą, gdzie te steal umowy? :)

nie moja wina, że nie dopisano do arkusza wartości minimum. Ja specjalnie podałem przy składaniu pełną wartość kontraktu. Patrząc na głosy zakładałem wygraną. Trudno niech Dunn siedzi 2 lata na gówno umowie z ryzykiem sprzedaży jak nie wyjdzie. A może zdobędzie trofeum. Kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogans2

Tak jak Tobie wczoraj napisałem po sprawdzeniu, że Princea napisałeś  w ofertach z MLE - ostało Tobie z tego wyjątku około 3,5mln$ na ten sezon. Jeżeli nie użyłeś tego wyjątku rok temu - to masz jeszcze BAE. Oferty dla NAWa, Grimesa i Browna są za wysokie - a zatem nielegalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał(a):

@bogans2

Tak jak Tobie wczoraj napisałem po sprawdzeniu, że Princea napisałeś  w ofertach z MLE - ostało Tobie z tego wyjątku około 3,5mln$ na ten sezon. Jeżeli nie użyłeś tego wyjątku rok temu - to masz jeszcze BAE. Oferty dla NAWa, Grimesa i Browna są za wysokie - a zatem nielegalne. 

Oferty 4 tury zmieniłem z BAE na MLE bo napisałeś że mogę podmienić kontrakt Prince z MLE na BAE..

Teraz widzę że poszła edycja posta i jest napisane co innego

To poproszę o zmianę moich ch ofert spowrotem na BAE. 

Podpisuje jednego

1. NAW 9.5/1+1PO bae

2. Quentin Grimes 4.6/1 bae ntc

3. Bruce Brown 9.5/1+1PO bae

4. Delon Wright 1y min

5. Max Christie 1y min

6. Dante Exum 1y min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Oferty 4 tury zmieniłem z BAE na MLE bo napisałeś że mogę podmienić kontrakt Prince z MLE na BAE..

Teraz widzę że poszła edycja posta i jest napisane co innego

To poproszę o zmianę moich ch ofert spowrotem na BAE. 

Podpisuje jednego

1. NAW 9.5/1+1PO bae

2. Quentin Grimes 4.6/1 bae ntc

3. Bruce Brown 9.5/1+1PO bae

4. Delon Wright 1y min

5. Max Christie 1y min

6. Dante Exum 1y min

Dasz na tace to Alonzo udzieli ci dyspensy jak ignazzowi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

@LeweBiodroSmoka

Propozycja dla J. Williamsa jak najbardziej prawidłowa. Dla Gillespiego i Quety chyba również prawidłowe - bo masz birdy tych graczy, jednak przy pozostałych przy 3-letnich kontraktach musiałbyś chyba z wyjątków korzystać, których nie posiadasz - zatem propozycje nieprawidłowe.

Gillespie nie gral w Nuggets 2 lata przypadkiem? Do birdow trzeba 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bogans2 napisał(a):

@Alonzo

O co kaman z moimi ofertami? :d pisałeś że mogę skorzystać z BAE przy Prince a teraz że nie mogę. Tym sposobem moje oferty są lekko zawyżone bo nie mogę użyć MLE..

 

ja tam zmodyfikowałem post i od razu oznaczyłem Ciebie, bo sprawdziłem, że jednak napisałeś przy Smithie i Prince, że korzystasz z MLE. Od wczorajszego rana tam Bogans wisiał mój post że jednak nie możesz tego Princea z BAE.. Rozmawiamy w Radzie właśnie co z tym zrobić.

14 minut temu, Reikai napisał(a):

Gillespie nie gral w Nuggets 2 lata przypadkiem? Do birdow trzeba 3.

Przy early Bird rights nie nabywa się dodatkowego roku przy umowie minimalnej? Masz możliwość sprawdzenia tego teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał(a):

 

Przy early Bird rights nie nabywa się dodatkowego roku przy umowie minimalnej? Masz możliwość sprawdzenia tego teraz?

Mam tylko cos z 2022 wiec stare CBA, chyba trzeba @january zeby to zweryfikowac. Na moje Gillespie przechodzi jednak, ale c*** to wie.

The crucial difference between Bird rights and Early Bird rights involves the limitations on contract offers. Bird players can receive maximum-salary deals for up to five years, while the most a team can offer an Early Bird free agent without using cap space is 175% of his previous salary (up to the max) or 105% of the league-average salary in the previous season, whichever is greater.

These offers are also capped at four years rather than five, and the new contracts must run for at least two years — the second year can be non-guaranteed, but can’t be a team or player option.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał(a):

Od wczorajszego rana tam Bogans wisiał mój post że jednak nie możesz tego Princea z BAE.. Rozmawiamy w Radzie właśnie co z tym zrobić.

Ja tego poprawionego posta nie widziałem. Może miałem ze 2-3 wiadomości na raz i przeoczyłem. 

Jakbyś nie edytował tylko wstawił nowego to pewnie bym to zobaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.