Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Prawda czasu - prawda ekranu.

Jak dołączałem do gry to były dyskusje, że LeBron wybrał Lakers, bo tam jego syn chodził do szkoły.

U nas chyba @SlaKB w Bucks miał Giannisa i dobrych wtedy Middletona i Kembe.

LeBron poszedł do Jimmiego, Russella i Ingrama.

Dla mnie LeBron w Grizzlies to no brainer.

Ale wtedy w realu LeBron też wybrał Lakers, więc jednak jakieś wytłumaczenie dla tej decyzji było. Dziś przejście do Grizzles nie miałoby żadnego odniesienia do real NBA, a jednak na tym realiźmie powinno nam zależeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał(a):

Ale wtedy w realu LeBron też wybrał Lakers, więc jednak jakieś wytłumaczenie dla tej decyzji było. Dziś przejście do Grizzles nie miałoby żadnego odniesienia do real NBA, a jednak na tym realiźmie powinno nam zależeć. 

Przecież ma:

W dniu 7.07.2024 o 16:29, bogans2 napisał(a):

Ben Golliver: LeBron James on teaming with Bronny James on the Lakers: “It’s a dream come true.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to Bronny przyszedł do niego, a nie on do młodego. Wiadomo, że u Nas nie da się już tego odtworzyć 1 do 1, ale nie wierzę, że ktoś realnie rozważa odejście LeBrona z Lakers:) 

Tzn. ja kibicuję Memphis, bo za kilka lat mam ich kilka picków , a po LeBronie zostanie tam spalona ziemia, ale jednak na FA nie powinniśmy się kierować swoimi interesami. 

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Ciekawy gdzie był realizm, gdy Butler który w wywiadach głośno mówił o chęci bycia liderem, zgodził się zostać kundlem LeBrona i Currego...

Też nie było, tym bardziej że został jak śmieć potraktowany kiedy chcieli go oddać do Raptors zdaje się. Ale to nie powód, żeby takich głupich decyzji było coraz więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał(a):

Tylko, że to Bronny przyszedł do niego, a nie on do młodego. Wiadomo, że u Nas nie da się już tego odtworzyć 1 do 1, ale nie wierzę, że ktoś realnie rozważa odejście LeBrona z Lakers:) 

Tzn. ja kibicuję Memphis, bo za kilka lat mam ich kilka picków , a po LeBronie zostanie tam spalona ziemia, ale jednak na FA nie powinniśmy się kierować swoimi interesami. 

dla mnie rozwiazanie proste. postawic lakers ultimatum, ze maja sciagnac bronnego i dac godna oferte.

nie spelni tego zyczenia.

powstal konflikt na linii managment lebron w konsekwencji czego lebron odchodzi

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla Lbj stopniowanie marzeń polega na tym że największe to zagrać razem a szkoła to był mniejszy kaprys. Z jednej strony już Jasiek próbował sterroryzować społeczność ( czytaj głosujących) tym opisem że LBJ dzwoni po klubach i namawia na bojkot to teraz mamy dosyć realne zagrożenie że jeżeli GM się postawi to LBJ bez przejścia nie zrealizuje może i marzenia życia. Szkoła to jedno ale zagrać z synem to grubszy kaliber może i obietnicy danej i sobie i synowi. Jeżeli z prostego liceum można było zrobić łzawą opowiastkę wygrywającą ze sportem to tutaj mamy pewną operę mydlaną i wyściskacz łez. Sytuacja jest o tyle ostra że tu nie ma półśrodków gdy przy przegranym LBJ do MEM może polecieć zaraz Giannis. 
 

Durant Durantem ale nie zapominajmy że Grek to jest mocniejsza karta dla LBJ. Młodszy niż liderzy lakers. 
 

z drugiej strony w la jest samograj. Tylko bez syna. 

Ja tej opcji przepłacenia Picku za syna nie kupuje. Albo albo. Bez układów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

 Szkoła to jedno ale zagrać z synem to grubszy kaliber może i obietnicy danej i sobie i synowi. Jeżeli z prostego liceum można było zrobić łzawą opowiastkę wygrywającą ze sportem to tutaj mamy pewną operę mydlaną i wyściskacz łez.

W ogóle nie wiem nad czym ta dyskusja..

Gra z synem + Giannis w prime.. - tu nie ma nad czym dyskutować..

A sam chciałem brać Bronniego ze swoim pickiem i dać LeBronowi MLE :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

dla mnie rozwiazanie proste. postawic lakers ultimatum, ze maja sciagnac bronnego i dac godna oferte.

nie spelni tego zyczenia.

powstal konflikt na linii managment lebron w konsekwencji czego lebron odchodzi

Pewnie najlepsze rozwiązanie, tylko co będzie godną ofertą za kogoś kto pewnie nie załapałby się do ligi, gdyby nie ojciec. 

I naprawdę myślicie, że w real ktoś nie zaryzykowałby wyboru Bronnego z bieda pickiem w drugiej rundzie, gdyby było realne jego odejście z Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Regis napisał(a):

Pewnie najlepsze rozwiązanie, tylko co będzie godną ofertą za kogoś kto pewnie nie załapałby się do ligi, gdyby nie ojciec. 

I naprawdę myślicie, że w real ktoś nie zaryzykowałby wyboru Bronnego z bieda pickiem w drugiej rundzie, gdyby było realne jego odejście z Lakers. 

a jaka jest cena godna tego, co dostał na tacy parę lat temu, tylko i wyłącznie z uwagi na sytuację pozaboiskową? jednocześnie potem każąc lebronowi poczatkowo przez dlugi czas grac z ingramem i dangelo?

wówczas była sytuacja pozaboiskowa, teraz również.

mysle, ze nawet jakby tera dał 2 czy 3 dobre picki 1-rundowe to sumarycznie na tym źle nie wyjdzie.

a jak nie chce, no to masz scenariusz gotowy ---> konflikt na lini managment gracz

tu placisz za cos innego niz boiskowa wartosc bronnego. to oczywista sprawa

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

KD w zeszłym RS 75 spotkań a Grek 73 

Policzymy za rok. Bo rok starszy Grek a Durant moim zdaniem to spora różnica. Grek w niektórych elementach jeszcze się poprawia a tam to spadek. A i tak zakładam że teraz będzie rekordowy. 

Spadek rekordowy weteranów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Nikt nie robił. Ale zobaczmy ten sezon 

A przepraszam. Przyznaję się że się pomyliłem. Ktoś tu na forum robił z niego leszcza tylko nie pamiętam kto. Coś było że można za Zubaca go mieć. Ale kto to był nie wiem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.