Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie - ilu było 19-latków w NBA, którzy w pierwszym sezonie pełnili w swojej drużynie dużą rolę, i nie mieli negatywnego impaktu na grę? LeBron, który i tak był ot co niezłym graczem?

 

Durant i Davis byli bardzo minusowi (jeżeli chodzi o rzeczywisty impakt) w rookie season, a przecież oni w NCAA byli mega wymiataczami, Ball jest na ten moment jedynym kreatorem - a on raczej będzie miał ciężkie wejście do ligi, bo to jest zupełnie inna koszykówka niż w UCLA. Do tego jeszcze Ingram, który ma duży potencjał, ale dalej pewnie będzie minusowym graczem, i Randle. 38 W bez żadnego pewnego obwodowego? Z bardzo młodym teamem? Nierealne.

 

Wspominałem już, że IMHO z perspektywy Sixers pick Lakers może być lepszy niż pick Kings. Tzn. LAL ląduje w top5 i pick leci do Bostonu, a za rok Kings przezpłacają średniaków i kręcą jakieś 36-46, i Sixers dostają tylko lottery pick. A przyszłoroczny draft mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ilu było 19-latków w NBA, którzy w pierwszym sezonie pełnili w swojej drużynie dużą rolę, i nie mieli negatywnego impaktu na grę? LeBron, który i tak był ot co niezłym graczem?

 

 

To też prawda, ale tutaj pamiętaj, że Ball zastępuje Russella, więc jeżeli chodzi o porównanie sezon do sezonu to poprzeczka dla Ball anie jest ustawiona na poziomie "powinieneś być plusowym graczem". A z top rozgrywających bardzo plusowy był Lillard w pierwszym sezonie, ale on nie miał 19 lat :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim jest Meeks? Dobrze, że zainteresowali się McLemore. Przy jakiejś dawce szczęścia gość może być pożyteczny. Ale najpierw niech się z nim dogadają...

Dobrym strzelcem za 3, takiego nam brakuje imo. Tylko jak teraz sobie patrzę, na jego ostatnie 2 sezony, to już wiem, dlaczego tak tanio go podpisano :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie umknęło - Lakers starali się zorganizować spotkanie z Waitersem, ale ten odmówił. Nick Young mocnym kandydatem do wzmocnienia GSW.

 

Źródło?

 

Coś mi się wydaje, że G.Hill z nami podpisze na rok za sporo kasy :smile:

 

Tylko że Lakers nie mogą mu zaproponować nawet tyle, co Sixers Redickowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber, Russell był dodatnim graczem w ofensywie w poprzednim sezonie.

 

Lakers mieli fajny początek sezonu, bo mieli szeroki skład i szerokie grono fajnie grających obwodowych, na ten moment Lakers mają jednego, dodatniego startera (Lopez), i jeden-dwa spoty na kogoś z FA.

 

Zresztą, to nie ma znaczenia, bo IMHO Lakers mają realne szanse na LBJ za rok (swoją drogą ciekawe czy to w ogóle byłoby dobre dla Lakers), ale nie, nie mają szans na ~40W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm z tego co liczyłem, to wychodziło mi bliżej 17-18.

 

Można wszystko.

No wg tej stronki http://www.basketballinsiders.com/los-angeles-lakers-team-salary/

jak widzę > Mieliśmy 22,6 mln , po podpisaniu Ennisa ($2,666,707) wychodzi te 19,9, chyba że jeszcze coś trzeba odjąć :smile:

 

 

@fluber, Russell był dodatnim graczem w ofensywie w poprzednim sezonie.

 

Lakers mieli fajny początek sezonu, bo mieli szeroki skład i szerokie grono fajnie grających obwodowych, na ten moment Lakers mają jednego, dodatniego startera (Lopez), i jeden-dwa spoty na kogoś z FA.

 

Zresztą, to nie ma znaczenia, bo IMHO Lakers mają realne szanse na LBJ za rok (swoją drogą ciekawe czy to w ogóle byłoby dobre dla Lakers), ale nie, nie mają szans na ~40W.

Ja tam mimo wszystko nie wierzę, że LBJ opuści Cavs, na pewno znowu by się wylała fala hejtu na niego. Czy słusznie? Po części trochę tak.

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wg tej stronki http://www.basketballinsiders.com/los-angeles-lakers-team-salary/

jak widzę > Mieliśmy 22,6 mln , po podpisaniu Ennisa ($2,666,707) wychodzi te 19,9, chyba że jeszcze coś trzeba odjąć :smile:

 

A liczysz capholdy debiutantów?

 

Ennis jeszcze nie został podpisany, więc myślę, że gdyby chodziło o gracza klasy Hilla, to Lakers zrezygnowaliby z jego praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczysz capholdy debiutantów?

 

Ennis jeszcze nie został podpisany, więc myślę, że gdyby chodziło o gracza klasy Hilla, to Lakers zrezygnowaliby z jego praw.

Nie wliczałem :grin: No to w takim razie po dodaniu Balla, Harta i Kuzmy > daje to 9,1 mln

 

Zostawało by tylko 13,5 mln po podpisaniu Ennisa i lekko powyżej 16 mln odpuszczając go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ingram nie zanotuje jakiegoś super przeskoku w grze, to nie wiem po co James, czy PG mieliby w ogóle spojrzeć na ten team. Żeby iść do takich leszczy i nie mieć z kim grać? W Lakersach na tę chwilę tylko dwa nazwiska dają nadzieję, to Ball i Ingram. Zawodnicy typu James, czy PG nie wybiorą teamu, który szoruje po dnie tabeli. To tak jakby rok temu Durant poszedl do 76ers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie umknęło - Lakers starali się zorganizować spotkanie z Waitersem, ale ten odmówił. Nick Young mocnym kandydatem do wzmocnienia GSW.

Być odrzuconym przez Waitersa, grubo.

Spotkanie z Waitersem odbędzie się dzisiaj Panowie mili :smile:

 

Co ciekawe Pelinka był agentem Waitersa przed tym, jak został GM Lakers.

 

Los Angeles Lakers have a meeting with free agent guard Dion Waiters tonight, a league source told Basketball Insiders.

 

 

Za to McLemore idzie do Memphis.

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo w Lakers wyląduje na 1Y deal zapewne.

Czy ktoś gdzieś słyszał o shooterze? McLemore jako jedyny kandydat? 

 

Ball/Rondo/Ennis?

McLemore/Hart/Nwaba

Ingram/Deng/Brewer

Randle/Nance/Kuzma

Lopez/Zubac/Bryant

 

Dwa tygodnie temu (i moja opinia się nie zmieniła) uznałbym taki możliwy roster po FA za koszmar.

 

Mówimy o rocznych umowach, who cares?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.