Skocz do zawarto艣ci

[2025-2026] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

co Wy tak z tymi Rockets?

Przecie偶 w pierwszych 2 meczach w Jazz nie b臋dzie Burcsa to sobie rakiety ustawi膮 seri臋.

IMHO najwi臋ksze szanse (faworyt serii w sumie) na prze艂amanie HCA maj膮 Lakers - po dodaniu Bakera to jest na prawd臋 b.mocny team.

aha moje typy:

Nuggets - Mavs: 4-2

Blazers - Suns: 4-1

Rockets - Jazz: 4-1

Wolves - Lakers: 2-4

76ers - Cavs: 4-0

Bulls - Raptors: 4-0

Pistons - Hawks: 4-3

Celtics - Magic: 4-2

Edytowane przez julekstep
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

co Wy tak z tymi Rockets?

Przecie偶 w pierwszych 2 meczach w Jazz nie b臋dzie Burcsa to sobie rakiety ustawi膮 seri臋.

IMHO najwi臋ksze szanse (faworyt serii w sumie) na prze艂amanie HCA maj膮 Lakers - po dodaniu Bakera to jest na prawd臋 b.mocny team.

Harris z Jazz manny razy pokaza艂, 偶e playoffy to jego czas, niewa偶ne, 偶e ma 48 lat i jedn膮 sprawn膮 nog臋 pewnie ;)

Poza tym, graj膮c bez Burksa, mieli ko艅c贸wk臋 sezonu 4-1, wci膮gaj膮c m.in. Nugggets na pe艂nym do艂adowaniu ;)

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

To jest oczywiste dosy膰 ^_^

Prawda jest taka, 偶e gdyby nie to, 偶e tak 艣wietnie graj膮 u siebie to bym da艂 jakie艣 4:0 lub 4:1 dla Jazz

Julek nie przepada za Bryantem, mo偶e uwa偶a 偶e Rockets s膮 bez niego lepsi. ;]

Co prawda lubi臋 Burksa ale Manny w poprzdnim PO by艂 zdecydowanym liderem dru偶yny Jazz.. Teraz tylko ciekawe jak zagraj膮 naprzeciw sobie John Williams i Johny Dawkins.聽

Odno艣nie sytuacji na zachodzie. To przyznam 偶e 聽polowa艂em na ka偶dego innego rywala ni偶 Rockets - to jest fakt. Jestem zaskoczony tak dob膮 ko艅c贸wk膮 Lakers. Ale pozyskanie Bakera to transfer roku. P艂ynno艣膰 p艂ynno艣ci膮 ciekawe co z tego wyjdzie.聽

Moje typy:

Nuggets - Mavs: 4:1

Blazers - Suns: 3:4

Rockets - Jazz: 2:4

Wolves - Lakers: 4:2

76ers - Cavs: 4:0

Bulls - Raptors: 4:1

Pistons - Hawks: 4:2

Celtics - Magic: 4:1

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Widze 偶e ma艂o kto wierzy w moje Rakiety, przynajmniej presj膮 b臋dzie mniejsza ;) Sam jestem bardzo ciekawy jak poradz膮 sobie zmiennicy GO Rockets!!!

Moje typy

Nuggets - Mavs: 4:0

Blazers - Suns: 4:2

Rockets - Jazz:

Wolves - Lakers: 4:3

76ers - Cavs: 4:0

Bulls - Raptors: 4:1

Pistons - Hawks: 4:1

Celtics - Magic: 4:2

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dzie艅 122 (na pierwszym miejscu goscie)

Mavericks 106 - Nuggets 122

play-by-play

Lakers 110 - Timberwolves 101

play-by-play

Suns 111 - Trailblazers 107

play-by-play

Jazz 101 - Rockets 106

play-by-play

Cavaliers 97 - 76ers 96

play-by-play

Magic 119 - Celtics 125

play-by-play

Raptors 101 - Bulls 116

play-by-play

Hawks 119 - Pistons 100

play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:聽

  • -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze wieczorem!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki dru偶ynowe | G艂贸wna strona SimBasketu

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Zapowiadaj膮 si臋 kr贸tkie PO dla mnie..

Sensacja w Philadelphi, prawie wszyscy stawiali na sweep, a Sixers mog膮 odpa艣膰. :panda:

Niespodzianki w Phoenix i Minnesocie. W og贸le jak patrz臋 na zach贸d to tam te bilanse s膮 bardzo wyr贸wnane, mo偶e by膰 ciekawie w PO.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Zapowiadaj膮 si臋 kr贸tkie PO dla mnie..

Sensacja w Philadelphi, prawie wszyscy stawiali na sweep, a Sixers mog膮 odpa艣膰. :panda:

Niespodzianki w Phoenix i Minnesocie. W og贸le jak patrz臋 na zach贸d to tam te bilanse s膮 bardzo wyr贸wnane, mo偶e by膰 ciekawie w PO.

Ee tam, tylko d艂u偶sze serie b臋d膮 w przypadku tych niespodzianek, upsetu na razie jeszcze nie przewidywa艂bym w 偶adnej parze :)

U Ciebie to by膰 mo偶e znowu daj膮 o sobie zna膰 zaniedbania pod koszem :P.

O ile w RS jeszcze to 艂adnie kupy si臋 trzyma, to w POs jest z tym r贸偶nie ;)

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Si臋 kombinuje (aka trejduje) to si臋 ma :P

Poza tym nikt Ci nie kaza艂 wydawa膰 MLE na emeryta Johnsona :P :P

Za darmo nikt mi nie chc臋 nic odda膰, a Malone i AI nie oddam.

Jakbym nie podpisa艂 Johnsona to Houston gralby w S5, a za MLE ci臋偶ko by艂o kogo艣 ogarni臋tego pod kosz znale藕膰. Poza tym sk膮d mia艂em wiedzie膰 偶e Ajinca i Fox si臋 po艂ami膮?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋
  • Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

    • Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.