Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Przede wszystkim różnica jest taka, że 30 pick to rookie scale extension, które jest nielimitowane, a 31 to zwykłe extension, które jest ograniczone 120 % poprzedniej pensji lub średniej ligowej. I to jest reguła ligi. 

 

To jest ograniczenie minimum i co to ma do rzeczy. Może źle zrozumiałem, ale ja to widzę tak, że przedstawiam jakąś ofertę, zgodną z CBA i jest głosowanie - ludzie się wypowiadają czy przyjmie czy nie. Nie ma tu znaczenia czy dałem maxa czy też nie. Jak zagłosują na nie to trudno, oczywiście trudno jest wyeliminować to, że ludzie mogą głosować na nie tylko dlatego by nie dać komuś przedłużyć na korzystnych warunkach. Trudne byłoby to do rozwiązania, dlatego zaproponowałem, że można głosować na nie, ale napisać ewentualnie ile by go przekonało i  drugiej turze moglibyśmy złożyć drugą ofertę zgodną z propozycjami lub pomiędzy, co oczywiście mocno by skomplikowało głosowanie i to rozumiem.

Przykład:

Daję graczowi X 24/3

Głosowanie 5 graczy dla ułatwienia:

1. Tak

2. Nie, ale 32/3

3. Nie, ale 30/3

4. Nie, bo nie chce przedłużać

5. Nie, ale max

 

Druga propozycja 30/3

1. Tak

2. Tak

3. Tak

4. Nie

5. Nie

 

Gracz podpisuje przedłużenie 30/3

 

Wiem, ze trochę skomplikowane i kolejne głosowanie i to pierwsze utrudnione, dlatego się absolutnie nie upieram, to był tylko pomysł.

Ale dlaczego nie mogę mieć możliwości przedłużenia przykładowo Richardsona (2nd round rookie) czy Covingtona (undrafted rookie) to tego nie rozumiem. Richardson w real NBA już przedłużył a Covingtona chyba mogą przedłużyć, chyba, że się mylę.

 

Ale fakt, że raczej ludzie będą głosować wilkiem i wielu extensions, oprócz ewentualnych maxów, bym się nie spodziewał.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale fakt, że raczej ludzie będą głosować wilkiem i wielu extensions, oprócz ewentualnych maxów, bym się nie spodziewał.

 

No, bo wcale tak wiele ich nie ma w NBA. Naprawdę oferty muszą być korzystne

 

Zmienilismy wczoraj już ostatecznie (mówiłem, że do niedzieli najpóźniej już będzie oficjalna wersja), że można przedłużyć każdego według CBA. Z zaznaczeniem, że jak będzie wielki syf i skakanie do gardeł to najwyżej za rok już nie będziemy przedłużać graczy w takim razie.

 

Tylko jedna oferta i jedno głosowanie. Zachowujemy ciągłość zasad. To się nie zmieniło i nie zmienia. 

Wszystko już jest w temacie extensions i tak działamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

With the 38th pick in 2017 BeGM draft Philadelphia 76ers select...

Frank Jackson from Duke

Tak sobie przeglądałem ile czasu nam zajelo w zeszłym roku draftowanie i okazało się, że mam dodatkowego zawodnika ;)

Dzięki bulek, jakby co to stashuje go ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem ile czasu nam zajelo w zeszłym roku draftowanie i okazało się, że mam dodatkowego zawodnika ;)

Dzięki bulek, jakby co to stashuje go ;)

 

To Frank Jackson jest u Ciebie?

 

Przecież jest w rosterze Rockets...

 

Dobra, już kumam. Bulek napisał, że draftuje jako Sixers :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę BREJKING news dla walki o dwójeczkę na wschodzie. 

Koniec sezonu dla Batuma, 22 mln jak krew w piach.

ponoć dwa - trzy miechy więc spokojnie

Ktoś coś pisał że Celtics wolni. Można zabrać?

ja pisałem, niech ktoś z rady się odezwie 

matek może sprawdzić kolege i mamy pełen skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.