Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Redicka mi zablokowaliście a dołożyłem do zestawu Paul-Griffin-DAJ Melo i ławka rezerwowych też wygląda jakoś.

 

 

 

Wygląda jakoś tak... słaaaaaaaaabo.

 

 

 

Czy Griffin jest dostępny od początku RS czy tylko wtedy gdy zagra swój mecz w real NBA ?

 

 

 

Tylko wtedy kiedy gra.

 

 

 

Co Wy na to aby wprowadzić możliwości aby gracz mógł zmienić klub zza zgodą GM w dowolnym momencie (czyli chodzi mi to co zrobił Wade) ?

 

Każdy gracz, za zgodą GM, może zmienić klub w dowolnym momencie. :)

Buyoty nie mają żadnego sensu w naszej zabawie więc to odpada.

Już to kiedyś chyba Hurd tłumaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie gdzieś zasady tego extension żeby dokładnie poczytać?

 

58 punkt CBAfaq.

 

Ale tam nic więcej nie ma. Są informacje o bonusach i jakieś małe przesunięcia ze względu na to, tylko że to nas nie dotyczy w żaden sposób. Generalnie, tak jak pisałem kilku osobom, możliwe jest ograniczenie extension do dwóch przypadków, które występują w NBA. Reszta jest raczej rzadkością i byłaby tylko zbędnym zamieszaniem i zarzewiem kolejnych kłótni zapewne. 

W takiej sytuacji rookie można przedłużać dowolnie jak się chce. Natomiast poza kontraktami debiutantów trzeba rzucić maksa. Tak to na ogół w lidze działa, nikt Marcinom Gortatom tej ligi nie proponuje extension na 20/2. W związku z tym nie ma też większego sensu dla nas żeby się nad takimi duperelami rozwodzić.

 

W niedzielę już wszystko będzie oficjanie i ostatecznie i będzie cały tydzień na zgłoszenie chęci zaproponowania jakiegoś extension.

Również w niedzielę wrzucę terminarz two-way z datami i godzinami - tak jak było z draftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 2 Way można w każdej chwili zrzucić podczas sezonu i zakontraktowac innego? Czy biorąc na dwa lata, mogę po roku go zrzucić? Jeżeli tak to po co brać 2 Way na rok?

 

1. Zrzucić można, zakontraktować nie. Wynika to z naszego zamkniętego obiegu FA, czyli podejmowanie graczy przez głosowanie.

2. Możesz

3. Bo możesz ;)

 

Generalnie ciężko byłoby (i nie ma sensu) odwzorować salary TW. One są liczone z dnia na active list i obliczane na podstawie rookie minimum. Nie ma sensu się w to bawić więc ten system jest trochę niedokładny, ale w innej formie byłby udręką, a nie szansą na "dodatkowy pick" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie było taki jeszcze post ode mnie (LBS mi zwrócił uwagę) :

 

Oficjalnie (już wcześniej to napisałem) zrzekam się jakiejkolwiek roli. Zbiegło się kilka rzeczy, a myślę nie ma co grzebać w przeszłości. Do pewnego momentu działało, potem splot wielu rzeczy spowodował, że działało gorzej. Swoje już zrobiłem dla gry, a lepiej niech teraz prowadzą to dalej osoby, które załapały bakcyla i mają czas i chęci na to. Ja sobie wolę spokojnie prowadzić Lakers. 

 

Powodzenia w ogarnianiu czegokolwiek tam masz do ogarnięcia.

Dzięki ogromne za tytaniczną pracę na rzecz nas wszystkich i ruszenie tego projektu w ogóle.

Przepraszam, jeśli czasem reagowałem zbyt ostro i Cię czymś uraziłem.

Mam nadzieję, że jak będziesz miał jakieś uwagi czy pomysły to się z nami podzielisz, bo na pewno będzie to z korzyścią dla ogółu.

 

Dobrze, że jesteś znów z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tj warren dostał Maxa?

 

Tu nie chodzi o TJ Warrena nawet.

Po prostu naturalne jest, że bardzo dużo rookies po trzecim roku podpisuje extension i nie zawsze ono jest maksymalne, bo na takiego maksa to raptem kilku z klasy zasługuje, a do tego jeszcze dochodzi przecież łamliwość. 

Natomiast nienaturalną sytuacją byłoby przedłużanie każdego bolka ze składu, bo to się nie zdarza zbyt często. I analogicznie gwiazdy nie biorą nic poniżej maxa, bo jest to nieopłacalne dla nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie głównie chodzi o Tj Warrenow, bo gwieździe albo dajesz maksa albo nara, a takiemu hipkowi? Mogę uważać, że Maks to za dużo? Dlatego pytam co robić z średnimi graczami rookie?

 

Ze średnimi graczami rookie robisz co chcesz. Znaczy sie, że oni mogą podpisać umowę od minimalnej, aż do maksa (czyli 25% salary lub 30 przy spełnieniu warunków, ale takich w lidze chyba nie ma i nie zanosi się). Ty decydujesz ile mu dasz. 

 

Jeśli mam swoje osobiste zdanie wyrazić to myślę, że w przypadku rolesów to nawet będe głosował na TAK jeśli oferty będa trochę mniejsze niż te w rl, bo u nas się mniej im płaci. Natomiast gwiazda to gwiazda, wiadomo. Jak maxik czeka na FA to się maxika przytula.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.