Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na nich? Czy zaliczamy głosy tak jak są? Wogole jest coś na styku?

 

Właściwie nie ma żadnego remisu na 27 graczy 26 osiągnęło większość, w jednej sytuacji teoretycznie brakuje jednego głosu.

Bardziej chodzi mi o to, że prawie 20 % osób bawiących się zachowało sie bardzo nie fair wobec reszty. Skoro się na coś umawiamy z ponad 2 tygodniowym wyprzedzeniem, a "zadanie" zajmuje koło 10 minut to szanujmy się. Ja nie po to siedzę z gorączką p nocy i liczę, kreślę oferty warunkowe, sprawdzam legitność ostatecznie, chcę dać to na bieżąco bo jeszcze niektórzy będą musieli po 1-2 zawodnikach złapać, a tu takie coś. Niefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jakby w 5.turze każda z ekip dała po 5 ofert (wszyscy Ci sami) i nadal komuś zostanie mniej graczy, to robimy szóstą turę? ;) Bo to się tak wydaje, że to niemożliwe, ale tych ekip jest sporo, a graczy już mało i możemy się wstrzelić w te same nazwiska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie mała wzmianka - wrzuciłem do excela tabelki do uzupełniania statsów, nawet się tak przyłożyłem, że są aktualne kolory wg RGB, żeby Was zachęcić ;)

 

od siebie dodam, że wklepanie 3 grajków to kwestia jakichś 10 min, czyli full roster 45-60 min trzeba liczyć

 

kwestia do dyskusji jaki +/- stat wybieramy jako wiodący - RAPM jest kontrowersyjny, RPM jest nie robiony dla wszystkich graczy o ile wiem (?) BPM z bball refa jest za to totalnie do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie mała wzmianka - wrzuciłem do excela tabelki do uzupełniania statsów, nawet się tak przyłożyłem, że są aktualne kolory wg RGB, żeby Was zachęcić ;)

 

od siebie dodam, że wklepanie 3 grajków to kwestia jakichś 10 min, czyli full roster 45-60 min trzeba liczyć

 

kwestia do dyskusji jaki +/- stat wybieramy jako wiodący - RAPM jest kontrowersyjny, RPM jest nie robiony dla wszystkich graczy o ile wiem (?) BPM z bball refa jest za to totalnie do dupy

 

Łatwiej będzie ustawić tabelę tak jak wygląda na bballref. Wtedy wystarczy skopiować cała linijkę, dodać TS, rtg i gotowe. Będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej będzie ustawić tabelę tak jak wygląda na bballref. Wtedy wystarczy skopiować cała linijkę, dodać TS, rtg i gotowe. Będzie szybciej.

 

tylko jak bierzesz ddane z bball refa to musisz z kilku miejsc i tak czerpać - nie da się przekleić ciągiem, zwłaszcza, że wszystkich informacji nie chcemy tu mieć tylko te najważniejsze ;)

 

no ale to jest cały czas kwestia do dyskusji - jakich statsow brakuje, a jakich by sie mozna pozbyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie rookasów z 2.rundy - można podpisać na 4 lata używając cap space? Bo mam cap space, więc chętnie z takiej opcji względem Swanigana bym skorzystał :smile: mogę jeszcze czy już nie?

 

póki co można ;) ale za rok cały ten system trzeba będzie chyba uporządkować i zrobić jakieś deadliny bo nie sądzę, żeby w realu Hayward czekał do września z podpisaniem swojej umowy ze względu na jakiegoś Swanigana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co można ;) ale za rok cały ten system trzeba będzie chyba uporządkować i zrobić jakieś deadliny bo nie sądzę, żeby w realu Hayward czekał do września z podpisaniem swojej umowy ze względu na jakiegoś Swanigana ;)

 

Gdybym wiedział szybciej, to szybciej dałbym Swaniganowi ten 4-letni kontrakt ;) jest 2 i 3.rok niegwarantowany, 4. jako Team Option? Mogę zapisać od 2 do 4 Team Option, bo na to samo wychodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział szybciej, to szybciej dałbym Swaniganowi ten 4-letni kontrakt ;) jest 2 i 3.rok niegwarantowany, 4. jako Team Option? Mogę zapisać od 2 do 4 Team Option, bo na to samo wychodzi? ;)

 

trzymajmy się już może zasady, że opcja dopuszczalna tylko na ostatnim roku - to już lepiej wpisz lata 2-4 niegwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale mogę zrobić tak, że zwolnienie gracza gracza jeśli tylko wygram ofertę? Jeśli wtopa może sobie dalej siedzieć?

 

Nie.

Od przyszłego sezonu zapewne wejdzie.

 

Ale dobrze, że pytasz. Kolejny temat do dopracowania dla rady :smile:

 

http://www.e-nba.pl/topic/5643-begm-viq-very-imporant-questions/?p=533000

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.