Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym CP3 jako top 3 PG też by można się spierać, ale nie o to chodzi. Ja tej ekipy jakoś nie umiem kupić, szczególnie po wszystkim co zostało powiedziane po tradzie CP3. Nic personalnego LAF, masz moje słowo, że będę cię rzetelnie oceniał, ale nie jest przypadkiem, że tak wielu graczy mówiło ostatnio o złej atmosferze miedzy Griffinem i Paulem i ogólnie o slabym podejściu Front Office do graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podsumował krótko ten eksperyment mówiąc, że  miałem takiego Aflalo gdzieś na samym końcu listy i dałem go do ofert, bo już mi się nikogo więcej wymyślać nie chciało, a był 1-szy na liście FA alfabetycznie. W Clipers ma on być podstawowym SG.

 

A'propos topów LAFa to się nawet nie wypowiadam, bo wiadomo jak jest :grin:

 

e//

 

W sumie z tym Melo może mieć rację. Ciężko znaleźć jednoznacznie 10 lepszych SF (typowych) od niego. Tylko, że nie ma to żadnej wartości, bo ta 8-9 przed nim mieści się mniej więcej w czołówce 15 najlepszych graczy w lidze całej. Lebron, Durant, Kawhi to 3 z 4 najlepszych graczy całej ligi w tym momencie, a w pierwszej dziesiątce można spokojnie do tego umieścić Giannisa czy Paula George'a. Później gdzieś w kolejnej 10 pewnie Hayward i Butler. No i kropka. Gdzie jest Melo? W top 10 SF, ale od tego 7 czy 8 dzieli go ze 20 miejsc i od zarąbiania innych graczy.

Więc raczej nie ma większego sensu takie pokazanie sprawy. Tym bardziej uwzględaniając jak bardzo tam się nakłada jego bezsensowne klepanie na klepania CP3, niemożność zejścia na 4, bo na 3 będzie objeżdżany jak bury kundel itp. itd. T

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio powiedział, że mu się kadra podoba. Może czeka na więcej info i podpisanie jakiś 2 leszczy za 815k z perspektywą.

Ignazz przegapił, bo wyjazd

January ma wymaganych 14 graczy.

 

Nie ma po co odgrzewać kotleta.

 

Proponuję skupić się na 5 rundzie gdyż czas na składanie ofert będzie skrócony, co wielokrotnie powtarzaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek rada powinna też ten temat podjąć, bo cacus Cavs z III tury wygląda teraz groteskowo. Ciężko powiedzieć od czego zależy teraz powoływanie ofert awaryjnych.

 

Dobrze, że to chodzi o jakieś płotki z IV tury, ale jest to temat do wyjaśnienia przed kolejnym FA.

 

Podobnie jak ustalenie deadline na głosowanie Free Agency jest zmianą w trakcie gry. Chciałbym wiedzieć czy to jest już zmiana na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek rada powinna też ten temat podjąć, bo cacus Cavs z III tury wygląda teraz groteskowo. Ciężko powiedzieć od czego zależy teraz powoływanie ofert awaryjnych.

 

Dobrze, że to chodzi o jakieś płotki z IV tury, ale jest to temat do wyjaśnienia przed kolejnym FA.

 

Podobnie jak ustalenie deadline na głosowanie Free Agency jest zmianą w trakcie gry. Chciałbym wiedzieć czy to jest już zmiana na stałe.

 

Od rady :)

 

Oczywiście. Tydzień czasu na 20 (?) nazwisk po średnio 2 oferty to jest MNÓSTWO czasu i jestem bardzo zawiedziony postawą tych kilku osób, które lekceważą resztę. Mam nadzieję, że po prostu tonują emocje do 23:55 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.