Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, LAF napisał(a):

Czemu ? W zeszłym sezonie @Principe nic nie napisał i nie były gwarantowane 

Nie dyskutujemy w temacie z opcjami dla graczy, żeby nie zaśmiecać.

Nie wiem czy tak było (nie wnikam), ale opcje dla graczy rozpatrujemy ZAWSZE na korzyść graczy w przypadku braku decyzji GMa.

Napisz zwyczajnie przy graczach - NIE - co załatwi temat jbc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LAF napisał(a):

Czemu ? W zeszłym sezonie @Principe nic nie napisał i nie były gwarantowane 

 

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Bo dajemy zawsze na korzyść gracza.  Więc jeżeli GM uzna ze kasztan to wielki i nie warto nawet napisać nie to uznajemy że to kasztan i on jako kasztan chętnie weźmie. Z drugiej strony przy wyjątkowym graczu gdy GM losowo coś stracił kontakt z rzeczywistością to warto dać szansę aby przez przypadek losowy nie stracić za darmo talentu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Alonzo napisał(a):

Nie dyskutujemy w temacie z opcjami dla graczy, żeby nie zaśmiecać.

Nie wiem czy tak było (nie wnikam), ale opcje dla graczy rozpatrujemy ZAWSZE na korzyść graczy w przypadku braku decyzji GMa.

Napisz zwyczajnie przy graczach - NIE - co załatwi temat jbc.

Ale LAF ma rację, że tak było, więc chociaż nie zgadzałem się z tą decyzją w przypadku sytuacji Principe to wypadałoby być konsekwentnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ale LAF ma rację, że tak było, więc chociaż nie zgadzałem się z tą decyzją w przypadku sytuacji Principe to wypadałoby być konsekwentnym. 

Nie podoba mi się również to ustalenie, ale ok - skoro taka była decyzja.

10 minut temu, LAF napisał(a):

@Alonzo lepiej napisz czy jako rada podejmujecie opcje Brauna

Raczej TAK, ale czekamy jeszcze na jeden głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam olałem to, bo właśnie miałem wrażenie, że była gdzieś wzmianka o tym, że brak podjęcia opcji = odrzucenie, co w sumie jest logiczne xd 

ale koniec końców, faktycznie w regulaminie ta kwestia nie jest nigdzie opisana i nie musi to być oczywiste 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że tylko do 30.06 można handlować cash jeszcze na rozliczenie 22-24.

Dotyczy zwłaszcza:

@bogans2 Thunder są ledwie 0,409 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 0,2 mln poniżej progu luxury w 24/25
@człowiek...morza Knicks są 3,179 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 1,6 mln poniżej progu luxury w 24/25
@kuba2419 Grizzlies są 4,442 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 2,22 mln poniżej progu luxury w 24/25
@Sylvinho. Wizards są 5,065 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 2,54 mln poniżej progu luxury w 24/25

Inni mogący jeszcze poprawiać swój HC:

@Reikai Warriors, ?? Timberwolves, @Alonzo Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał(a):

Przypominam, że tylko do 30.06 można handlować cash jeszcze na rozliczenie 22-24.

@Alonzo Kings

January,

Kings dostali jeszcze podczas sezonu cash w dealu z Mavs - 2,3mln$

I teraz w dealu Goberta z Bucks - 4mln$

To daje 6,3mln$ - minimalnie brakuje do max cash (0,7mln$), ale nie jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał(a):

January,

Kings dostali jeszcze podczas sezonu cash w dealu z Mavs - 2,3mln$

I teraz w dealu Goberta z Bucks - 4mln$

To daje 6,3mln$ - minimalnie brakuje do max cash (0,7mln$), ale nie jest źle. 

 

Wiem, wypisałem po prostu wszystkie teamy, które jeszcze mogą poprawić swoje HC :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2024 o 10:17, january napisał(a):

Przypominam, że tylko do 30.06 można handlować cash jeszcze na rozliczenie 22-24.

Dotyczy zwłaszcza:

@bogans2 Thunder są ledwie 0,409 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 0,2 mln poniżej progu luxury w 24/25
@człowiek...morza Knicks są 3,179 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 1,6 mln poniżej progu luxury w 24/25
@kuba2419 Grizzlies są 4,442 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 2,22 mln poniżej progu luxury w 24/25
@Sylvinho. Wizards są 5,065 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 2,54 mln poniżej progu luxury w 24/25

Inni mogący jeszcze poprawiać swój HC:

@Reikai Warriors, ?? Timberwolves, @Alonzo Kings

przyszło do mnie 3.2 mln. tym samym znika hardcap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2024 o 09:17, january napisał(a):

Przypominam, że tylko do 30.06 można handlować cash jeszcze na rozliczenie 22-24.

Dotyczy zwłaszcza:

@bogans2 Thunder są ledwie 0,409 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 0,2 mln poniżej progu luxury w 24/25
@człowiek...morza Knicks są 3,179 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 1,6 mln poniżej progu luxury w 24/25
@kuba2419 Grizzlies są 4,442 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 2,22 mln poniżej progu luxury w 24/25
@Sylvinho. Wizards są 5,065 mln na minusie za 22-24, ale daje im to hardcap 2,54 mln poniżej progu luxury w 24/25

Inni mogący jeszcze poprawiać swój HC:

@Reikai Warriors, ?? Timberwolves, @Alonzo Kings

3.8 do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ozzy110 napisał(a):

Nom. I nawet ani jednej wymiany, żeby pozyskać cash i obniżyć hardcap. Dobra robota @Qcin_69

Jeszcze dwa drobiazgi: picki z wymian Lakerowych w arkuszu do wprowadzenia

i trade kicker (15%) Reavesa, który mu wypłacę (8,4 mln$) - będzie miał umowę x15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał(a):

Jeszcze dwa drobiazgi: picki z wymian Lakerowych w arkuszu do wprowadzenia

i trade kicker (15%) Reavesa, który mu wypłacę (8,4 mln$) - będzie miał umowę x15%

Wiem. Jestem w trakcie. Z doskoku dopisuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.