Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie masz rollersów?

 

To to tam jedno. Co najwyżej bym zmarnował czas na zaplanowanie wolnej agentury.

 

Tutaj cała idea koszykówki jest odkryta. Wystarczy stworzyć wzór

 

PG PG 

SG SG

SF SF

PF PF 

C     C

 

 

a później wstawić znaczki >,<,= . Kto ma więcej otwartych dziubków wygrywa. 

 

Baskebtall 101 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja nie chcę nic mówić ale idąc taka prostą matematyką jak LAF to:

 

LAC dodali Melo

 

Jazz dodali McColluma

 

CJ>Melo na luzie

 

tak więc zanim te WCF zrobisz to masz jeszcze mocniejsze Jazz do przeskoczenia, które Ci napykało ostatnio

 

a ze spurs x-factorem jest Howard i LMA - jak zrobią gnój i skandal to może być ciężko...ale jak się ogarną to spurs są oczywistym kandydatem do drużyny nr 2 na zachodzie w tej chwili

 

od Twoich Clippers mam też wyżej Jazz i chyba Wolves

 

OKC stagnacja, Rockets dużo gorsi, Nuggets chyba jeszcze nie ten czas

 

to by była na ten moment moja ósemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli nie odpowiesz no spoko mogłem się tego spodziewać ...

 

Hill < Paul

CJ > Redick (którego nie będzie i tak pewnie)

Hay > Melo

ktośtam < Blake

Gobert > DAJ

 

Paul HOF jest ewidentnie lepszy niż Hill. CJ zje na śniadanie każdego SG na którego Cię stać, jest lepszy też od JJ, Hayward by sie obraził gdybym go zestawił z Melo, na 4 pewnie Uta będzie dziurawe więc Blake będzie lpeszy, a Gobert jest jednym z 2-3 najlepszych centrów w lidze chyba. 

 

Z tego ewidentnie widać, że Jazz wygrywają 3:2 i awansują dalej.

 

Tak się gwałci logikę, LAF.

przecież została anulowany ten trade , czyż nie ?

 

W Clippers nie było Griffina chciałem tylko dodać.

 

Bujda. Zagrali z Gobertem tyle samo minut mniej więcej. Skończ pi*****ić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTPH, ale to my uwzględniamy zdrowego Griffina, a ty jak widać nie.

 

a czy doświadczenie z ostatnich lat pozwala uwzględniać Griffina? jak to się mówi "availability is a skill" no nie?

 

Jazz mają Goberta i od c***a siły ognia na skrzydle, do tego z ławki Hooda w contract year - dla mnie ekipa jest kozacka i lepiej poukładana

 

no i powodzenia LAF z graniem 33letniego Melo na SF obok Griffina - elitarni scorerzy będą tam wjeżdzać jak w masło, sam DeAndre nie pomoże jak będzie musiał ganiać po obwodzie za shooterami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym poszukać, ale na reddicie ktoś wrzucał ostatnio, że McCollum jest liderem NBA jeśli chodzi o skuteczność na contested 3s - ma chyba 43% czy coś

 

więc generalnie faktycznie obsrany zawodnik - no taki szrot, że też bym chyba wolał Swanigana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym poszukać, ale na reddicie ktoś wrzucał ostatnio, że McCollum jest liderem NBA jeśli chodzi o skuteczność na contested 3s - ma chyba 43% czy coś

 

więc generalnie faktycznie obsrany zawodnik - no taki szrot, że też bym chyba wolał Swanigana

 

Już nie z tego powodu się tu załamuję totalnie, choć w istnienie LAFa już dawno część wiary straciłem.

 

Najpierw nam zaprezentował ten BravoSportValueModel, a teraz napisał, że Jazz 3:2 ale jakiś tam zawodnik coś tam. k****,to nie może być prawdziwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajecie sobie sprawę, że Joe Johnson za lata 2008-2015 miał lepszą skuteczność w clutch niż Nowitzki? A przypomnę, że ten okres nie bez powodu nazywał się przez lata Dirk Time. Najlepszą w całej lidze, nie wiem czy muszę to w tej sytuacji dodawać.

 

Nie wiem, jednak jak stoją liczby Colluma, więc nie podpisze się pod tezą LAFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już nie muszę pisać opisu Jazz na regular sezon, bo o wszystkim już dyskutujecie ;) spokojnie, licząc tą wymianę mam dopiero 9 graczy, więc to nie koniec wzmocnień :) na opis przyjdzie jeszcze czas, ale osobiście już jestem podekscytowany swoją drużyną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajecie sobie sprawę, że Joe Johnson za lata 2008-2015 miał lepszą skuteczność w clutch niż Nowitzki? A przypomnę, że ten okres nie bez powodu nazywał się przez lata Dirk Time. Najlepszą w całej lidze, nie wiem czy muszę to w tej sytuacji dodawać.

 

Nie wiem, jednak jak stoją liczby Colluma, więc nie podpisze się pod tezą LAFa.

 

Tu przecież nawet nie chodzi o dyskusję  LAFem, a o jego groteskowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu nie odbieram szans - team jest na pewno na top5 na zachodzie, ale nie zakładając kontuzji to ja go w tej chwili na papierze nie widzę w WCF, a raczej ostry bój o 2 rundę z 4 lub 5 seeda i to niekoniecznie wygrany 

 

nie ma reddicka, lmama i za bardzo kasy na wzmocnienia - kto tam będzie krył Haywarda, Duranta czy Kałaja? tłusta dupa Carmelo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.