Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie sprawy, bo srobiliście straszne zamieszanie:

1. Proszę o wprowadzenie reguły dla leniwych - nie masz prawidłowo wypełnionej tabelki - nie masz prawa robić tradów - zero odstępstw.

 

Przyszedłem nowy, zastałem tabelkę pickami z częściowo wymazanymi pickami z 2 rundy. Moja to wina? Tyle dobrze że ja się dopytuje jak czegoś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie twardych terminów handlowania wiele by wyjaśniło. Jeśli można danym graczem handlować od 1 sierpnia czy tam 17 października albo 15 grudnia, to koniec basta. Jak ktoś sie dogada poza terminem, to niech to wrzuci do Media Room jako plotę. A za handlowanie poza terminami kary. Bo za dużo niejasnosci przez takie rozjeżdżanie sie terminów się pojawia.

 

no ja to dawno proponowałem, żeby były wydzielone okienka i zasady, że w jednym okienku dany zawodnik może zmienić drużynę tylko raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem nowy, zastałem tabelkę pickami z częściowo wymazanymi pickami z 2 rundy. Moja to wina? Tyle dobrze że ja się dopytuje jak czegoś nie wiem.

Jasne, ale możesz postarać się ją uzupełnić - to chyba też w Twoim interesie. Prześledź roster Blazers na forum, zobacz jakie były trady i dasz radę. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland's 2020 2nd round pick to Cleveland (via Orlando) protected for selections 31-55 (if this pick falls within its protected range and is therefore not conveyed, then Portland's obligation to Cleveland will be extinguished) [Orlando-Portland, 7/14/2015; Cleveland-Orlando, 1/12/2016]

 

No wydaję mi się, że Cavs dostają wtedy gdy pick będzie 56-60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż odkopałem sobie ten trade i tak :

 

po pierwsze : to w zamian poszły trzy picki plus swap u mnie tylko pick i swap czyli zdecydowanie mniej.

po drugie : Carmelo notuje więcej PPG niż KG czy Pierce (gdy odchodzili z Bostonu)

po trzecie : Miami Heat było po za zasięgiem na Wschodzie wtedy bo miało LeBrona , Bosha i Wade'a i paczkę rollersów.

po czwarte : Jeszcze jest możliwość abym był równorzędnym zespołem z GSW , ale to zależy gdzie Redick zagra.Jeśli zostanie u mnie to pojście po Melo jest jak najbardziej zasadne

po piąte : Nie wiem czy zauważyłeś ale wcisnąłem mu Jamal'a

po szóste : to trzeba było złożyć lepszą ofertę za Jamal'a i A.R

 

Argument o PPG i znów czuję się jakbym przeglądał Bravo Sport. Argument o ppg w zastosowaniu do Kevina Garnetta i to w Bostonie. Tu tylko można tyle:

 

 

Garnett całą swoją przygodę w Bostonie grał na +/- 15 ppg i +/- 55% TS. Przecież po to tam trafił. Miał być 3 opcją i spokojnie trzymać za mordę cała defensywę, co nie było możliwe w T-Wolves, gdzie musiał robić wszystko, a przy całej mojej miłości do KG to w ataku nie był tak naturalnym scorerem jak Dirk choćby. Tak samo Pierce. Od stworzenia Big 3 zdobywał około 20 ppg, a w ostatnim roku 18,5. Nie mam zielonego, hehe, pojęcia o co Ci chodzi i co chciałeś pokazać tym głupim porównaniem, które nic nie odzwierciedla. 

 

W Golden State wcale nie ma Durant, Currego i Draymonda, którzy są ze sobą spasowani 10x lepiej niż LBJ do DW. Wcale nie ma rolesów, nie ma Crowdera, nie ma Bradleya :grin:

 

Wydaje mi się, że o tym mógłby zadecydować ewentualnie LeBron lub Kawhi. JJ Redick zbawiciel to nie najlepszy pomysł.

 

I to jest najlepsze "trzeba było zabrać mnie na randkę to bym nie poszedł szukać gwałciciela w ciemnej uliczce!"

 

You've been missed, Sir. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie. U nas na forum trzeba dopłacać pickami do wszelkiej maści złych kontraktów. Albo czegoś nie rozumiem albo jest tu paru gości, co uważa Crawforda i Riversa za dobrych zawodników z jeszcze lepszymi umowami. Skoro tak, to zapraszam na priv. Mimo, że ich bardzo cenię, to jednak mijają się trochę z wizją mojej drużyny. Dlatego na pewno dojdziemy do porozumienia na temat jakiegoś dealu  :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo zostałem skrytykowany za trade , który był bliski w real NBA i gdyby Doc go zrobił to był by noszony na rękach przez dziennikarzy , media czy tutaj na forum.

 

Melo nie jest tyle wart - pisałem Ci wtedy, że największym błędem było nie samo oddanie picków ale brak protekcji

 

to samo zrobili Nets i są w ciemnej dupie

 

będziesz i Ty jak już Griffinowi się połamią nogi a Melo i Chris będą mieli 37 lat [a wtedy właśnie te picki jakoś będą szły]

 

do tego masz salary zajebane na maksa i zero assetów, czyli nie ma jak ulepszyć drużyny

 

a szansa na finały w tym roku tylko jak się spurs i gsw połamią - inaczej jakoś tego nie widzę za różowo

 

 

C_M już nie koloryzuj - Crawford ma dwie bańki gwarantowane na nast. sezon a Rivers to nie są totalne zwłoki - ten deal to był rabunek właśnie przez brak protekcji na pickach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Spurs niby mają taki kozacki skład?

 

Może być finał konferencji, a może być I runda PO.

 

Już nie przesadzajmy.

 

LAC stać na wszystko!

 

CP3! Króluj Nam!

 

Mają Dragicia, Greena, Kawhia, wiele zależy od tego, jaki sezon zagra LMA - a powinien zagrać solidne 20/10, bo nikogo więcej do piłki nie ma. No i jak będzie trzeba w rywalizację na niekoniecznie koszykarzy wejść to ma Howarda w odpowiedzi na DAJ. Więc mogą się hackować do końca świata :D 

W skrócie Spurs w tej serii mają ławkę i najlepszego gracza.

Z tego powodu bardzo nie na miejscu i bardzo zabawne jest to, jak LAF próbuje się wstawić ponad GSW od razu, zapominając o Cleveland i Spurs, a jak KAT wskoczy na powązne granie, to jeszcze mamy wielką niewiadomą w Minnesocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Spurs niby mają taki kozacki skład?

 

Może być finał konferencji, a może być I runda PO.

 

Już nie przesadzajmy.

 

LAC stać na wszystko!

 

CP3! Króluj Nam!

 

zależy jak Howard będzie w hornets wyglądał

 

do tego mają MKG kozackiego obrońcę 

 

i Dragica - dla mnie dużo fajniejszy team niż w realu a ten realu wygra min 55 gier także ten tego

 

a moim czarnym koniem na zachodzie są jeszcze Wolves no i Jazz po tej ostatniej wymianie siłą rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ode mnie Spurs dostaną sporego minusa za kiepskie potraktowanie swoich dotychczasowych zawodników.

Jest to działanie rażąco sprzeczne z kulturą tej organizacji, na co moim zdaniem wypada zwrócić uwagę. Wątpię też by Popowi chciało się niańczyć Howarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ode mnie Spurs dostaną sporego minusa za kiepskie potraktowanie swoich dotychczasowych zawodników.

 

Jest to działanie rażąco sprzeczne z kulturą tej organizacji, na co moim zdaniem wypada zwrócić uwagę. Wątpię też by Popowi chciało się niańczyć Howarda.

 

Zawsze dobrze kogoś zjebać za bardzo dobrą przebudowę, wydawałoby się spod ściany :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.