Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sources mówią, że na stole leży oferta w mojej ocenie z poziomu 10 picku w 18'+pick w 1 rundzie w 2020 niewiadomej wysokości. Nie jestem jednak w pełni przekonany...

 

 

 

do anonimowego GMa, który ma stole tę ofertę - zastanów się 5 razy, zadzwoń do prawnika, lekarza, księdza, skonsultuj z rodziną etc.

 

ale jak nie pomoże i już tę ofertę weźmiesz to nie zostanie nic innego jak pierdolnięcie się w łeb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no odpuszczamy weta, deale lecą, jedyna opcja to lekka renegocjacja jeśli MJ1 i Sylvinho się zgodzą, żeby poprawić swój pijar i nie być zaliczani do handlarzy-bandytów :)

 

a może jak Timi zrobi w Bulls kaszanę gorszą niż jest w Kings i wyciągnie Bagleya w drafcie, a Adebayo zostanie nowym Draymondem to my wyjdziemy na głupków za parę lat [o ile liga to wytrzyma i się nie zawali pod nadmiarem tankerów] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Wizards oddali już 2020?

 

Jeśli tak to Sylvinho płaci gapowe jak wcześniej Ozzy

Oddali 2019 1-14 protected, które niewykorzystane przechodzi na 2020 lub 2021 rok.

 

JESZCZE RAZ W TYM MOMENCIE PROSZĘ, ABY WPISAĆ TE NIESZCZĘSNE PICKI DO SWOICH ARKUSZY, BO SKUTKUJE TO WŁAŚNIE TAKIM BURDLEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, w tabelce tylko picki

 

pod tabelką uwagi dotyczące protekcji i wszystko widać jak na dłoni - można podpatrzeć jak to jest u mnie zrobione

 

 

aa no i jak ktoś nie ma swojego 1st rd picka to uwaga "OWN to DAL" np, żeby było wiadomo gdzie szukać informacji o protekcjach i nie latać po całym arkuszu

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, w tabelce tylko picki

 

pod tabelką uwagi dotyczące protekcji i wszystko widać jak na dłoni - można podpatrzeć jak to jest u mnie zrobione

 

 

aa no i jak ktoś nie ma swojego 1st rd picka to uwaga "OWN to DAL" np, żeby było wiadomo gdzie szukać informacji o protekcjach i nie latać po całym arkuszu

 

To akurat ciężkie do zrealiowania, bo ja swój oddałem do Orlando Magic, a teraz jest już u Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat ciężkie do zrealiowania, bo ja swój oddałem do Orlando Magic, a teraz jest już u Mavs.

 

no to po trejdzie trzeba zmienić - obowiązek wstukania w excelu na nabywcy, czyli jak Dnc puścił ten pick to powinien u Ciebie wrzucić, że już nie jest w ORL a w DAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy, bo srobiliście straszne zamieszanie:

1. Proszę o wprowadzenie reguły dla leniwych - nie masz prawidłowo wypełnionej tabelki - nie masz prawa robić tradów - zero odstępstw.

 

2. W sprawie tych tradów. Kierujemy się regulaminem a jeżeli coś nie jest objęte regulaminem to obowiązują zasady NBA. Nie ma od tego odstępstw. Jeżeli trade jakiś jest legalny to przechodzi. Jeżeli jest konieczność opóźnienia to przechodzi wtedy kiedy może, ale jest legalny. Nie mamy żadnego prawa by się wpieprzać w czyjeś trady. Proponowałem wprowadzenie veta, mieliście to gdzieś. Mogę sprzedać Klaya za top55 protected 2020 pick i nikt nie może tego zakwestionować, może ewentualnie wyrazić swoją opinię. Takie mamy zasady a zasady są po to by ich przestrzegać, bo inaczej będzie burdel. I proszę się nie powoływać na basketball reasons, bo wtedy liga była właścicielem jednego klubu i to właściciel zakwestionował trade.

Sugestie, że ktoś jest niespełna rozumu i powinni zmienić trade, są poza regulaminowe i nie są w porządku. Wstyd w jakiej sytuacji postawiliście MJ1, każąc mu przepraszać za regulaminowy trade.

 

3. Lubię to grę, ale jeżeli będziecie robić taką atmosferę nagonki to poważnie zastanowię się nad rezygnacją i wydaję mi się, że nie będę ostatni. Szanujcie innych graczy. Jeżeli Wam się coś nie podoba to zmieńcie regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dyskusji zbędnej było jak widzę.

 

1. deale bulls-pistons i bulls-wizards nie przeszły ze względu na zasady, bo były nielegalne i tyle

2. deal jazz-bulls przeszedł (a raczej przejdzie oficjalnie 1 sierpnia, ale już to jest tryb przyszły-dokonany). Oczywiście przechodzi w normalnej wersji, a jakieś pomysł nt zmiany dealu przez jakieś dodatki są chore i tyle.

Czyli mówisz od 1.08 przechodzi ten deal potwierdzony na trading blocku? Bez dodatkowego 2nd roundera? Ja jednak chcę go dorzucić, dalem słowo i jeśli zaakceptujesz to bez dodatku, to prześle Bulls tego picka za prawa do swapa, z których zrezygnuję, więc proszę, nie komplikujmy, wrzućmy ten dodatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Lubię to grę, ale jeżeli będziecie robić taką atmosferę nagonki to poważnie zastanowię się nad rezygnacją i wydaję mi się, że nie będę ostatni. Szanujcie innych graczy. Jeżeli Wam się coś nie podoba to zmieńcie regulamin.

 

No widzisz, a ja się poważnie zastanawiałem nad rezygnacją jak rano zobaczyłem, że w jeden dzień w Chicago pizgnął meteoryt ze szrotu i w katastrofie zginął roster z papierami na drugą rundę playoffs

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja się poważnie zastanawiałem nad rezygnacją jak rano zobaczyłem, że w jeden dzień w Chicago pizgnął meteoryt ze szrotu i w katastrofie zginął roster z papierami na drugą rundę playoffs

Też mi się to nie podoba, ale nic nie możemy zrobić, chyba, że zmienimy regulamin. Mi się wiele tradów nie podobało i co mogłem zrobić? Zaproponować zmiany w regulaminie. Czym się to różni od tradu Lakers Kings - przejęcie Denga i Parsonsa za marny pick? Niczym, ale skoro wtedy nic nie zrobiliśmy to teraz też nie możemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to nie podoba, ale nic nie możemy zrobić, chyba, że zmienimy regulamin. Mi się wiele tradów nie podobało i co mogłem zrobić? Zaproponować zmiany w regulaminie. Czym się to różni od tradu Lakers Kings - przejęcie Denga i Parsonsa za marny pick? Niczym, ale skoro wtedy nic nie zrobiliśmy to teraz też nie możemy.

 

masz absolutną rację i ze smutkiem stwirdzam, że nie możemy zrobić nic - jedynie być niemili i głośno opierniczać tych co takie deale robią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie twardych terminów handlowania wiele by wyjaśniło. Jeśli można danym graczem handlować od 1 sierpnia czy tam 17 października albo 15 grudnia, to koniec basta. Jak ktoś sie dogada poza terminem, to niech to wrzuci do Media Room jako plotę. A za handlowanie poza terminami kary. Bo za dużo niejasnosci przez takie rozjeżdżanie sie terminów się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie twardych terminów handlowania wiele by wyjaśniło. Jeśli można danym graczem handlować od 1 sierpnia czy tam 17 października albo 15 grudnia, to koniec basta. Jak ktoś sie dogada poza terminem, to niech to wrzuci do Media Room jako plotę. A za handlowanie poza terminami kary. Bo za dużo niejasnosci przez takie rozjeżdżanie sie terminów się pojawia.

 

Ja nie widzę problemu.

 

Teraz próbowano wykorzystać regulamin, by odwrócić deal.

 

Wcześniej tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.