Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

No teoretycznie można je w sumie na tej zasadzie odwołać, ale to takie trochę wykorzystywanie sytuacji.

To jest bardzo wykorzystywanie sytuacji i byłoby nieładnie tak się umawiać, a potem nie wywiązywać z umowy, ale jeśli Timi powie, że chce oficjalnie się wycofać, to moim zdaniem ma jeszcze do tego prawo.

 

DeAndre też się raz rozmyślił.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to deale zostały klepnięte publicznie a to jest tak jak podpisanie papierów

 

odjebanie DeAndre to by było jak ktoś potwierdza deal na prv a potem się rozmyśla i nie potwierdza na forunie

 

 

jedyna szansa że te ruchy się uwalą jest taka, że ktoś popodpisuje FA i się staną nagle nielegalne

 

no i co jeśli Timmy sobie zapakuje w tym celu salary [niejako w złej wierze] żeby te deale udaremnić?

 

ogólnie kibel się zrobił bo zasady przeciekają a jest draka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Camby care rule". Jestem za, jeśli dobrze rozumiem, to ma to wyglądać tak, że julek w poniedziałek po północy pisze kto nie złożył żadnej oferty i jeśli ta drużyna ma mniej niż 14 graczy na kontraktach, to robimy tak jak proponujesz?

Czyli co, bo mnie to trochę dotyczy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to deale zostały klepnięte publicznie a to jest tak jak podpisanie papierów

 

odjebanie DeAndre to by było jak ktoś potwierdza deal na prv a potem się rozmyśla i nie potwierdza na forunie

Nie no, DeAndre też ogłosił "na forum", że podpisuje z Mavs, ale pech chciał, że musiał czekać aż minie moratorium i miał czas na rozmyślenie się. Tutaj tym "moratorium" jest Caleb. W zasadzie analogiczna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, DeAndre też ogłosił "na forum", że podpisuje z Mavs, ale pech chciał, że musiał czekać aż minie moratorium i miał czas na rozmyślenie się. Tutaj tym "moratorium" jest Caleb. W zasadzie analogiczna sytuacja.

 

no nie wiem, dla mnie jak dwie osoby potwierdzą na trading blocku to jest święte i nie ma odwrotu ;) ale Twoja interpretacja też jest uprawniona - no gdzie jest jakiś aribtrator do chooja, bo się zasady skończyły :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A planujesz nie wysyłać ofert?

 

Trochę to irracjonalne, ale jeśli taka jest twoja decyzja to uszanujemy.

Planuje, ale nie ogarniam póki co, jakie oferty (minimalne/maksymalne) mogę składać i o ile mogą pójść w górę lub w dół z każdym rokiem :grin:

 

Jak ktoś jest tak miły i nie będzie mojego lenistwa oceniał (a może w sumie i oceniać, byleby napisał co i jak), to będę dozgonnie wdzięczny, jeśli poda interesujące mnie regulacje :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, dla mnie jak dwie osoby potwierdzą na trading blocku to jest święte i nie ma odwrotu ;) ale Twoja interpretacja też jest uprawniona - no gdzie jest jakiś aribtrator do chooja, bo się zasady skończyły :smile: ?

 

Hayward ogłosił decyzje 5 lipca, a podpisał 14, bo dopiero wtedy mógł.

 

Równie dobrze mógł wtedy papiery podpisać z Utah Jazz.

 

Myślę, że Tim najlepiej by zrobił jakby wziął od Wizards pick bez protekcji, a od Utah Jazz np. dwa drugorundowe picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje, ale nie ogarniam póki co, jakie oferty (minimalne/maksymalne) mogę składać i o ile mogą pójść w górę lub w dół z każdym rokiem :grin:

 

Jak ktoś jest tak miły i nie będzie mojego lenistwa oceniał (a może w sumie i oceniać, byleby napisał co i jak), to będę dozgonnie wdzięczny, jeśli poda interesujące mnie regulacje :tongue:

Dowolne. Wzrost do 5% rocznie Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje, ale nie ogarniam póki co, jakie oferty (minimalne/maksymalne) mogę składać i o ile mogą pójść w górę lub w dół z każdym rokiem :grin:

 

Jak ktoś jest tak miły i nie będzie mojego lenistwa oceniał (a może w sumie i oceniać, byleby napisał co i jak), to będę dozgonnie wdzięczny, jeśli poda interesujące mnie regulacje :tongue:

 

Tomek, weź tam kolegę pod swoje skrzydła, bo ja w pracy jestem i zamiast robotą się zająć, to w BeGM się bawię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, weź tam kolegę pod swoje skrzydła, bo ja w pracy jestem i zamiast robotą się zająć, to w BeGM się bawię :P

Ło k****. Ładnie efektywny musisz być :D

Chociaż ja też między obowiązkami, a hobby, ale chociaż w domu legalnie.

 

Pytaj człowieku na PW o co chcesz. Będę starał się odpisywać na bieżąco choćby jedna ręką. Nie odpowiadam za intedouncke z telefonu. Aż tak dokładny nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi.
 

od czarnego pijaru to ja tu jestem

 

btw jak tam idzie pozbywanie się Courtneya Lee :grin: ?

Sources mówią, że na stole leży oferta w mojej ocenie z poziomu 10 picku w 18'+pick w 1 rundzie w 2020 niewiadomej wysokości. Nie jestem jednak w pełni przekonany...

...Dlatego jak kogoś interesuje Lee, to ma naprawdę ostatnią szansę na ściągnięcie go do siebie!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.