Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem aż to napiszesz

 

Carmelo za Jamal ,,cegła" Crawford oraz A.R to dużo ? no bo to ,że pick musiałem dorzucić to wiadomo. Od kiedy A.R over Carmelo ? Całe forum jechało po A.R i nagle obrońcy się znaleźli.

Zresztą na temat swapu też nie da się za wiele powiedzieć.

No ale tak jak się odbiera Redicka i chroni GSW to nawet pozyskanie LeBrona James'a nie wiele by dało.

 

jak dla mnie tamta wymiana była ok - teraz za przyszłość (pick + swap), choć myślę, że dla C_M była trochę lepsza - wartość Melo ciągle spada.

To odebranie Redicka z punktu widzenia komisza rozumiem, ale też bym się wkurzył na Twoim miejscu - uważam, że skoro cap liczy się dopiero po Trade Deadline, to mógłbyś tego Redicka jeszcze gdzieś opchnąć, jakbyś wyczuł problem z podatkami ;) poza tym on miał umowę tylko na 2 lata, więc nie tak źle ;) tak trochę bezprawnie Ci go zabrano... zasady nie są ustalone i to jest największy problem w tej zabawie, bo jest trochę chaosu. January próbuje to ogarnąć i chwała mu za to, ale błędy są nieuniknione i w podobnych kwestiach podejmowane są kompletnie inne decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, proponuję wszystkim wypicie melisy, serio przyda się.

 

 

co tam melisa, tu za chwilę xanax będzie potrzebny ;)

 

btw masz rację - z szacunku dla wydymanych wcześniej chyba jednak nie możemy tych deali cofnąć

 

więc niech się dzieje co chce, najwyżej dojdziemy do stanu, że już się wszystkim odechce i trzeba będzie grę zakończyć ew. zacząć od nowa tj zrobić reset z updejtem to realnych składów

 

bo w tym kierunku to niestety zmierza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekać, aż wejdą w życie i nabiorą mocy prawnej :smile:

 

Karpiu miałeś skomentować mój pomysł nt. III tury FA.

Ale nie mogą one wejść w życie, bo cały czas trąbię o tym, że Bulls będą mieć za dużo ludzi w rosterze ;]

 

Pomysł skomentuję później, gdy go przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekać, aż wejdą w życie i nabiorą mocy prawnej :smile:

 

Karpiu miałeś skomentować mój pomysł nt. III tury FA.

 

jeśli przesuniemy termin 3.tury FA do 2.08, to deal Jazz-Bulls wchodzi ;p a Wizards-Bulls nie wchodzi przez liczbę graczy w rosterze Bulls?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie możemy ich cofnąć, ale równocześnie nie możemy ich zatwierdzić, to co mamy z nimi zrobić? ;]

 

yyy dobre pytanie

 

są uzgodnione i czekają na wejście w życie? ale to wejście w życie jest też uzależnione od tego czy team 1 sierpnia będzie mógł deal legalnie zrobić

 

a w tym czasie lecimy FA według obecnych składów

 

no a między bulls, jazz i wizards układ jest taki, że albo będzie pacta sunt servanda albo deandre saga albo się jakoś inaczej dogadają

 

ale ogólnie się jako "liga" nie wpierdalamy w temat i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niewiedzę, a bezgraniczną miłość LAFa do cp3 i marzenie o stworzeniu bananowej łódki ;)

a cóż w tym jest złego? Ja również mam swoich faworytów i konkretną wizję i w odpowiednim momencie będę gotów przepłacić, jeśli taka potrzeba się wyjawi. Trzeba umieć wykorzystywać panujące warunki, a LAF był poniekąd pod ścianą, jeśli chciał wzmocnić drużynę i nie stracić CP3.  

 

I ta niewiedza, a marzenia to podstawowa różnica w moim i MJ1 transferach. Obie kwestie można połączyć z przywołanym przez Cb art. 388 K.C i one najlepiej oddadzą to, czy ktoś kogoś dyma. 

 

niewiedza 

"Jeżeli jedna ze stron, wyzyskując niedoświadczenie drugiej strony, w zamian za swoje świadczenie przyjmuje świadczenie, którego wartość w chwili zawarcia umowy przewyższa w rażącym stopniu wartość jej własnego świadczenia"

 

 

Definicja ta idealnie oddaje realia dealu Mccoluma. MJ1 doskonale wiedział, że na tym dealu dyma równo i robi deal z nowym graczem. Mi to tam rybka, czy transfer zostanie cofnięty, czy też nie, ale trade śmierdzi, jest bardzo nierówny, nielogiczny i tyle. Co tu więcej dodawać. Chyba, że Timi uzasadni, że widzi w Swaninganie topowy talent (a znam jedną osobę, która nawet bierze udział w naszej zabawie, a może tak sądzić). Wtedy nawet nie ośmielę polemizować się z "czystością" tego dealu, bo każdy ma prawo różnie oceniać prospecty. Ja wziąłem z 17 Bell'a na co za pewne nikt inny by się nie zdecydował.

 

marzenie 

"Jeżeli jedna ze stron, wyzyskując przymusowe położenie w zamian za swoje świadczenie przyjmuje świadczenie, którego wartość w chwili zawarcia umowy przewyższa w rażącym stopniu wartość jej własnego świadczenia"

 

po pierwsze - ciężko mówić o przymusowym położeniu w wirutalnej grze, także nie ma tu nawet z czym polemizować. Owszem, wykorzystałem położenie, ale nie przymusowe :smile:

 

po drugie - pick który otrzymałem nie wiadomo jakiej okaże się wartości, więc ciężko mówić o przewyższeniu w rażącym stopniu wartości świadczenia, które posłałem do Lafa.

 

 

Ps. Poza tym kim ja jestem? Podobno brałem udział w typerze PO i jako jedyny miałem minusowy wynik. Czy ktoś taki mógłby kogokolwiek wydymać? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie FA w drużynie NBA może być do 20 graczy w rosterze, w czym problem wiec?

 

true

 

79. What roster size limits exist? What is the Inactive List? What is Injured Reserve? Do any other such lists exist?

Normally an NBA team can have a maximum of 15 players on its roster during a season (and up to 201 during the offseason, starting on the day after the team's season ends). A team normally has 12 or 13 players on its Active List, who are eligible to play in games, and can have as few as 11 for up to two weeks at a time. Any remaining players must be on the team's Inactive List, and are ineligible to play in games. Teams temporarily can have four players on their Inactive List (bringing their roster size to 16) with league approval in the event of a hardship2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli przesuniemy termin 3.tury FA do 2.08, to deal Jazz-Bulls wchodzi ;p a Wizards-Bulls nie wchodzi przez liczbę graczy w rosterze Bulls?

Termin 3. tury nie ma nic do rzeczy. Moim zdaniem powinniście się dogadać razem z Timem i podjąć jakąś decyzję, a potem nas poinformować, bo na ten moment nic nie jest oficjalnie klepnięte. Wiadomo, że każdy ma na ten temat swoje zdanie i go pewnie nie zmieni, więc dalsza dyskusja do niczego konstruktywnego nie doprowadzi.

 

Co do "Camby care rule". Jestem za, jeśli dobrze rozumiem, to ma to wyglądać tak, że julek w poniedziałek po północy pisze kto nie złożył żadnej oferty i jeśli ta drużyna ma mniej niż 14 graczy na kontraktach, to robimy tak jak proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true

 

79. What roster size limits exist? What is the Inactive List? What is Injured Reserve? Do any other such lists exist?

Normally an NBA team can have a maximum of 15 players on its roster during a season (and up to 201 during the offseason, starting on the day after the team's season ends). A team normally has 12 or 13 players on its Active List, who are eligible to play in games, and can have as few as 11 for up to two weeks at a time. Any remaining players must be on the team's Inactive List, and are ineligible to play in games. Teams temporarily can have four players on their Inactive List (bringing their roster size to 16) with league approval in the event of a hardship2.

 

czy to nie załatwia sprawy tych 2 deali? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Camby care rule". Jestem za, jeśli dobrze rozumiem, to ma to wyglądać tak, że julek w poniedziałek po północy pisze kto nie złożył żadnej oferty i jeśli ta drużyna ma mniej niż 14 graczy na kontraktach, to robimy tak jak proponujesz?

 

Powiem tak.

 

Wszyscy są za.

 

Ale ty sam byłeś przeciwnikiem demokracji i musi to jeszcze zatwierdzić dyktator January :)

Czyli zostaje tak jak jest ale wchodzi w życie 1 sierpnia tak ?

 

Tak powinno być. Musisz nieść ten krzyż pański teraz ze sobą, licząc że będziesz miał okazje wyśmiać Nas wszystkich, kiedy Caleb i Bam będą prowadzić twój team do sukcesów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje tak jak jest ale wchodzi w życie 1 sierpnia tak ?

Czyli może tak zostać, dla mnie pozostaje to sprawą otwartą, bo wg mnie masz prawo w tym momencie się jeszcze wycofać. Nie jest to zbytnio dżentelmenelskie, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie zaklepane.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może tak zostać, dla mnie pozostaje to sprawą otwartą, bo wg mnie masz prawo w tym momencie się jeszcze wycofać. Nie jest to zbytnio dżentelmenelskie, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie zaklepane.

 

No teoretycznie można je w sumie na tej zasadzie odwołać, ale to takie trochę wykorzystywanie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.