Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

ok, dzieki czyli jeśli salary cap jest na 101 mln 

to do 120% moge spokojnie przyjąć to ejst do 120 mln

 

czyli 20 mln moge przyjąc na klate? dobrze rozumiem?

Nie. Wtedy masz po prostu inne warunki przyjmowania kontraktów z tradów, czyli:

Ekipy będące poniżej 120% SC po wymianie mogą przyjąć :

- 175% wartości oddanych umów +100k$, dla wartości umów oddanych wynoszącej poniżej 6,533,334 mln $

- Wartość oddanych umów + 5 mln $ dla wartości umów oddanych wynoszącej od 6,533,334 mln $ do 19,6 mln $

- 125% wartości oddanych umów +100k$, dla wartości umów oddanych wynoszącej powyżej 19,6 mln $

 

Przy czym to 120% to się liczy po wymianie, czyli jeżeli po wymianie przyjmowałbyś tyle, że wylądujesz powyżej 120% to już się liczą te warunki pow 120%, czyli trudniejsze.

 

Ewentualnie jak masz 99 a salary 101 to możesz przyjąć więcej bez tych warunków, ale musisz być po tradzie poniżej salary, czyli teraz możesz przyjąć o 2mln więcej niż wysyłasz lub skorzystać z jednego z tych 3 punktów, zależnie od sytuacji.

Przykładowo wysyłasz 20 mln to max możesz przyjąć 25,1

Wysyłasz 10 to możesz przyjąć 15

Wysyłasz 5 to możesz przyjąć 8,85

 

Mam nadzieję, że się nie pomyliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko się zgadza

 

+salary na ten sezon to jest 99 mln i Dnc jesteś powyżej, a nie poniżej.

Natomiast jeśli mowa o lecie  pamiętaj, że musisz sobie doliczyć do tego 16 mln capholdu Gordona jeśli chciałbyś go zatrzymać lub chociaż kontrolować jego restrykcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to spróbuj sobie zainstalować. Akurat opera z tego co pamiętam nie potrzebowała uprawnien administratora, a naprawdę ułatwi Ci to robotę. Ewentualnie poszukaj vpn chrome extension i na bank coś. Nowe niezbadane rejony pracy biurowej staną przed Tobą otworem :grin:

zablokowany mam download :/

ale może wtyczkę do chrome się uda, srpóbuje,

edit: też nie, potrzeba admina :(

 

 

Nie. Wtedy masz po prostu inne warunki przyjmowania kontraktów z tradów, czyli:

Ekipy będące poniżej 120% SC po wymianie mogą przyjąć :

- 175% wartości oddanych umów +100k$, dla wartości umów oddanych wynoszącej poniżej 6,533,334 mln $

- Wartość oddanych umów + 5 mln $ dla wartości umów oddanych wynoszącej od 6,533,334 mln $ do 19,6 mln $

- 125% wartości oddanych umów +100k$, dla wartości umów oddanych wynoszącej powyżej 19,6 mln $

 

Przy czym to 120% to się liczy po wymianie, czyli jeżeli po wymianie przyjmowałbyś tyle, że wylądujesz powyżej 120% to już się liczą te warunki pow 120%, czyli trudniejsze.

 

Ewentualnie jak masz 99 a salary 101 to możesz przyjąć więcej bez tych warunków, ale musisz być po tradzie poniżej salary, czyli teraz możesz przyjąć o 2mln więcej niż wysyłasz lub skorzystać z jednego z tych 3 punktów, zależnie od sytuacji.

Przykładowo wysyłasz 20 mln to max możesz przyjąć 25,1

Wysyłasz 10 to możesz przyjąć 15

Wysyłasz 5 to możesz przyjąć 8,85

 

Mam nadzieję, że się nie pomyliłem :smile:

 

ok, dzieki

chyba ogarnę, jak coś to bede na PW pisał

 

Chyba wszystko się zgadza

 

+salary na ten sezon to jest 99 mln i Dnc jesteś powyżej, a nie poniżej.

Natomiast jeśli mowa o lecie pamiętaj, że musisz sobie doliczyć do tego 16 mln capholdu Gordona jeśli chciałbyś go zatrzymać lub chociaż kontrolować jego restrykcję.

 

czyli teraz + 16 mln czyli mam 115mln na ile? ile mam miejsca jeszcze?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz + 16 mln czyli mam 115mln na ile? ile mam miejsca jeszcze?

 

Ale o jakiej sytuacji mówimy? Co chcesz zrobić i przede wszystkim kiedy? :smile:

 

Jeśli chodzi Ci o lato z Gordonem to nie masz na nic miejsca, jedynie mle i minimum.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi cały czas zmienia cap hold J. Richardsona :smile:

Czy jest ta osoba pewna, że ma rację - 300%?

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q37

Mi się wydaje, że jest inaczej, ale mogę się mylić, więc warto może to wszystko wyjaśnić.

Pozdrawiam nieznajomego :smile:

 

Imho 190%

 

znaczy nie wiem kto i dlaczego zmienia, ale patrząc tylko w tę tabelkę to są pełne birdy, nie jest na rookie scale i poniżej avg salary

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w którymś momencie odczuję tutaj to, jak do dupy support ma LeBron w RL NBA i beknę za grę ludzi, których nie mam w składzie...

 

Moja czwórka: LeBron + Love + Korver + Green = 81 punktów na 52% FG, 10 celnych trójek na skuteczności 40%.

 

Pozostali gracze w RL NBA: 13 punktów na 30% FG, 0 celnych trójek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.