Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

To co widzę w Minnesocie to nie jest poziom Clippers z RL NBA z dwóch poprzednich sezonów. W RL NBA nie było tylu tak słabych drużyn, a Clippers robili 53 wygrane.

 

Melo w play-offs dał dupy strasznie i był tam cancerem, ale w trzecim trymestrze który oceniamy, to nie był poziom cancera. 2,5 trójki na 38% z gry, jako 4-5 gracz ofensywy? To jest poziom solidnego rolesa, a nie cancera.

Love > Rudy Gobert:)

 

A było w MIN jeszcze lepiej niż jest obecnie.

 

A bierzesz pod uwagę, że Melo gra w LAC z ławki? Ten Melo !!! Dla mnie to jasny sygnał buntującego się Melo, który sieje ferment w szatni, robi rozpierdol w drużynie a to skutuje zupełnie inny bilans. I nie wierze, że jest taki trener, który mu przemówi do rozumu że to dla niego i dla drużyny najlepsze. To tak jakbyś miał w drużynie M. Gasola, DMC i Davisa i kazał grać DMC z ławki to myślisz że to przyniesie pożądane skutki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było w MIN jeszcze lepiej niż jest obecnie.

 

A bierzesz pod uwagę, że Melo gra w LAC z ławki? Ten Melo !!! Dla mnie to jasny sygnał buntującego się Melo, który sieje ferment w szatni, robi rozpierdol w drużynie a to skutuje zupełnie inny bilans. I nie wierze, że jest taki trener, który mu przemówi do rozumu że to dla niego i dla drużyny najlepsze. To tak jakbyś miał w drużynie M. Gasola, DMC i Davisa i kazał grać DMC z ławki to myślisz że to przyniesie pożądane skutki ? 

Jestem tu od 3 trymestru, nie wiem, jaką Qcin miał wcześniej drużynę, z Bradleyem na pewno lepszą niż ma teraz. Oceniam tylko stan, który zastałem, jak przyszedłem i 3 trymestr.

 

Szczerze to ja takich rzeczy nie brałem w ogóle pod uwagę oceniając bilanse, czy ktoś się zbuntuje, albo jaki jest trener, trudno jest takie rzeczy sprawiedliwie ocenić. Melo z ławki to dużo lepszy pomysł niż Melo w s5 ( nie biorąc pod uwagę potencjalnych fochów), Scorer na słabych skutecznościach, kreujący sobie rzut i ze słabą obroną, to jak Jamal Crawford w RL NBA w Clippers w ostatnich sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynalem od Rubio-KCP-Carroll-Ibaka-Towns , z lawki Lance Stephenson, Jerebko, Harrison Barnes, Nogueira, Vonleh, Udoh,Rose i moze ktos jeszcze ale nie pamietam

 

No to skład jak najbardziej na play-offs, gdybyś dociągnął w tym zestawieniu osobowym do 3 trymestru, na pewno dałbym Ci kilka wygranych więcej. Aż dziwne, że startując z takiego pułapu skończyłem z tym co masz, chociaż Ibaka i Barnes to rzeczywiście nie są dobre kontrakty, ale całkiem dobrą jakość na parkiecie na pewno dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skład jak najbardziej na play-offs, gdybyś dociągnął w tym zestawieniu osobowym do 3 trymestru, na pewno dałbym Ci kilka wygranych więcej. Aż dziwne, że startując z takiego pułapu skończyłem z tym co masz, chociaż Ibaka i Barnes to rzeczywiście nie są dobre kontrakty, ale całkiem dobrą jakość na parkiecie na pewno dają.

 

Ja tak tylko krótko tłumacząć.

 

Qcin przejął Minnesotę pod koniec FA bez żadnych picków wręcz i własnie z takimi kontraktami prowadzącymi donikąd. Według mnie po cichu jedna z ciekawszych przebudów i duży gambling 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od 3 trymestru, nie wiem, jaką Qcin miał wcześniej drużynę, z Bradleyem na pewno lepszą niż ma teraz. Oceniam tylko stan, który zastałem, jak przyszedłem i 3 trymestr.

 

Szczerze to ja takich rzeczy nie brałem w ogóle pod uwagę oceniając bilanse, czy ktoś się zbuntuje, albo jaki jest trener, trudno jest takie rzeczy sprawiedliwie ocenić. Melo z ławki to dużo lepszy pomysł niż Melo w s5 ( nie biorąc pod uwagę potencjalnych fochów), Scorer na słabych skutecznościach, kreujący sobie rzut i ze słabą obroną, to jak Jamal Crawford w RL NBA w Clippers w ostatnich sezonach.

 

W tym momencie jego drużyna jest -6 względem LAC mając porównywalne terminarze? 

 

Ty o tym wiesz, ja o tym wiem, 3/4 forum o tym wie. Tylko Melo o tym nie wie i jest bardzo prawdopodobne to co wcześniej napisałem. A to, mając na względzie dobro drużyny skutkowałoby tym, iż Melo gdzieś by poleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo gra ze swoim ziomeczkiem CP3 i on mu wszystko wytłumaczy ;)

 

Jego to nawet papież czy inna głowa kościoła by nie przekonała

Dodam tylko, ze w trakcie tych rozmow KAT sam zaproponowal kilka milionow mniej w nowej umowie zeby tylko grac o mistrzostwo

 

KAT dostanie maksa od Nets, więc nie ma takiej opcji ;)

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, ze w trakcie tych rozmow KAT sam zaproponowal kilka milionow mniej w nowej umowie zeby tylko grac o mistrzostwo

 

No tak. W trakcie tych trójstronnych rozmów Warriors reprezentował McGee i faktycznie coś Towns wspominał o SnT ze zniżką :grin:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2017/18

 

Miami Heat : - 261 398 $

Sacramento Kings : - 7 900 137 $

Dallas Mavericks : 0

Brooklyn Nets : - 5 910 706 $

Phoenix Suns : 0

Utah Jazz : - 10 697 843 $

Memphis Grizzlies : - 15 002 974 $

Atlanta Hawks : - 5 489 515 $

Indiana Pacers : - 7 959 180 $

Chicago Bulls: - 9 389 580 $

Charlotte Hornets: - 9 876 786 $

Orlando Magic : 9 859 904 $

Los Angeles Lakers : - 5 942 609 $

Los Angeles Clippers: - 47 949 488 $

Jakbys z łaski swej w tym temacie z raportem jeszcze raz dodał formatkę jaktosię liczy albo jakie są progi to byłbym wdzięczny :) Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wrzuciłem tam ;)

Totalnie sie nie orientuje ale czy wynik LAC oznacza ze BMF:

 

A - musi handlowac CP3 BG32 i DAJ za nic?

 

B - lepiej by nimi gral i za rok w sytuacji, gdy nie bedzie szansy wyjscia na plus cala trojka zostanie FA?

 

Czlowiek morze zaciera raczki na mysl o pickach LAC ;)

 

Ps. Mock draft BMF wzial w leb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.