Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio, to będziemy(w razie czego) czekać do usranej śmierci na głosy jak ktoś nie zagłosuje w terminie czy głosy przepadają?

 

Bo po coś chyba terminy były.

Sa jeszcze 24 godziny ale patrzac na termin wrzucania opisow moze to potrwac troche dluzej.

 

Na przyszly sezon moze warto rozwazyc jakies kary za spoznienia w postaci przesuwania pickow lub kar finansowych? Mysle zs to mogloby niektorych zmotywowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, to będziemy(w razie czego) czekać do usranej śmierci na głosy jak ktoś nie zagłosuje czy głosy przepadają?

 

Bo po coś chyba terminy były.

 

CM, Tecu, Ronnie, SlaKB, Bulek, Qcin, Kucio i LAF regularnie są na forum/udzielają się w beGM także nauczeni poprzednimi głosowaniami cierpliwie czekamy na jutrzejszy wysyp opinii ;)

Kungfu też na forum jest, a jak nie to go January pogoni. Jeśli dobrze kojarzę to jakiś kontakt mają.

Lucas mnie poinformował, że może mu się zdarzyć godzina-dwie obsuwy przez pracujący weekend więc jeśli będzie coś na granicy (czyt. wpisanie 27-0 którejś drużynie i 0-27 drugiej zmienia układ) to poczekamy na jego głosy. 

 

Także raczej nie nastawiałbym się tak negatywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne XD 

 

jak tak bardzo Cię to uwiera LAF to proponuję żebyście obaj wysłali mi swoje głosy na PW a ja wrzucę je razem na samym końcu :]


Ja zagłosuje jak zagłosuje Qcin ;)

 

 

LAf, mistrzuniu to nie ja Ci dalem 12-15 za poprzedni trymestr wiec kto tu kalkuluje ten kalkuluje

.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosuje jak zagłosuje Qcin ;)

Nie przekonuje to nikogo do tajnego głosowania, chociażby w ostatnim trymestrze?

Interesy, interesiki, kto głosuje później ten ma wgląd jak kto głosował, może mieć większy wpływ na wyniki. To jest chore.

 

Jak chcecie mieć dyskusję to proponuję głosowanie tajne, później ujawnienie wyników, dyskusja i jeden dzień na edycję ewentualną głosów, ale też tajną. Wszyscy powinni być zadowoleni a nie takie podchody jak są teraz.

Skoro mamy taki system jak mamy to zagłosuję jutro, bo do jutra jest do północy termin z tego co kojarzę i zagłosuję jutro wieczorem, bo tak można, bo tak zagłosowaliście i bez pośpieszania proszę.

Jedyny interes jaki mam to walka z Toronto o 1st seed i od razu sobie założyłem, że dam sobie tyle samo co Toronto by było sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje to nikogo do tajnego głosowania, chociażby w ostatnim trymestrze?

Interesy, interesiki, kto głosuje później ten ma wgląd jak kto głosował, może mieć większy wpływ na wyniki. To jest chore.

 

Jak chcecie mieć dyskusję to proponuję głosowanie tajne, później ujawnienie wyników, dyskusja i jeden dzień na edycję ewentualną głosów, ale też tajną. Wszyscy powinni być zadowoleni a nie takie podchody jak są teraz.

Skoro mamy taki system jak mamy to zagłosuję jutro, bo do jutra jest do północy termin z tego co kojarzę i zagłosuję jutro wieczorem, bo tak można, bo tak zagłosowaliście i bez pośpieszania proszę.

Jedyny interes jaki mam to walka z Toronto o 1st seed i od razu sobie założyłem, że dam sobie tyle samo co Toronto by było sprawiedliwie.

 

Nie. To tylko dziecinada LAFa. 

 

Dając Toronto bilans 0-27 jesteś w stanie im go obniżyć o jakieś 0,01 w zaokrągleniu. 

Ale chyba nie muszę mówić, że taki bilans to właściwie wypisanie się z zabawy byłoby.

Choć oczywiście nie spodziewam się po Tobie niczego podobnego, ale mówię czysto hipotetycznie.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony tylko chcę zaznaczyć, że nie chcę kogokolwiek popędzać a także nie pokazuję jakiegoś złego nastawienia, jedynie proszę o terminowość i ustalenie jasnych zasad. 2 godziny to nie problem, szczegolnie jak ktoś da znać prędzej, ale na drugi dzień po terminowym glosowaniu oglaszamy wyniki rs z tego co mamy i tyle.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To tylko dziecinada LAFa.

 

Dając Toronto bilans 0-27 jesteś w stanie im go obniżyć o jakieś 0,01 w zaokrągleniu.

Ale chyba nie muszę mówić, że taki bilans to właściwie wypisanie się z zabawy byłoby.

Choć oczywiście nie spodziewam się po Tobie niczego podobnego, ale mówię czysto hipotetycznie.

Nie, nie tylko jego. Ja chcę tylko pokazać, że wg mnie to jest zły system, sprzyjający kombinowania w przypadku bliskich wyników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko jego. Ja chcę tylko pokazać, że wg mnie to jest zły system, sprzyjający kombinowania w przypadku bliskich wyników.

 

Miałeś już na to szanse.

Kombinowanie sprzyja dziecinadzie. Lub odwrotnie. Powtarzam (!) 0-27 i różnica 0,01. 

 

Przypominam o głosowaniu i idę spać żeby wstać na Warriors. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś już na to szanse.

Kombinowanie sprzyja dziecinadzie. Lub odwrotnie. Powtarzam (!) 0-27 i różnica 0,01.

 

Przypominam o głosowaniu i idę spać żeby wstać na Warriors.

Po 75 głosowaniach mamy remis więc w tym momencie mamy właściwie głosowanie od zera i o wiele większy wpływ dziwnych glosow.

 

A jeszcze przy mozliwosci edycji glosow mozemy sie jutro wieczorem dobrze bawic:)

 

Tecu, glosowanie do 21:59 jutro a nie do polnocy z tego co Tomek napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.