Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

proszę kogoś życzliwego o weryfikacje moich głosów, starałem się nie machnąć, ale wiadomo jak jest
 

Musisz zacząć grać w BeGM. Odkąd fluber dołączył rozgrywka wkroczyła na nowy poziom...






absurdu :smile:


a potem MC płaczesz i strzelasz focha, bo Cię ktoś obraża
 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę kogoś życzliwego o weryfikacje moich głosów, starałem się nie machnąć, ale wiadomo jak jest

 

 

 

O to się nie bój, jak coś będzie źle to Cię będę męczył żebyś poprawiał :D 

 

Tak na przyszłość jak coś (tak ogólnie, bo nie wiem kto tam zagląda nawet, a kto nie) w arkuszu jest zakładka z RS Voting i tam są tabelki z nickiem każdego. Jak sobie tam będziesz wpisywał to od razu masz na dole podliczone sumarycznie W i L i wiesz o ile się nie zgadza ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robię na prostym patencie, ile zabiore z W to tyle dodaje L, ale robiłem, to w poczekalni u dentola gdzie jakieś dziecko od pół godziny drze ryja, więc mogłem się gdzieś walnąć

 

edit: czemu Tomek edytujesz moje posty? coś Ci się nie pomyliło?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robię na prostym patencie, ile zabiore z W to tyle dodaje L, ale robiłem, to w poczekalni u dentola gdzie jakieś dziecko od pół godziny drze ryja, więc mogłem się gdzieś walnąć

 

edit: czemu Tomek edytujesz moje posty? coś Ci się nie pomyliło?

 

Dlatego do dentysty najlepiej jest jak uda się trafić po przerwie na żarło/pierwszemu po otwarciu :D 

 

Sprawdziłem Twoje głosy i się wszystko zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś.

 

 

edit: czemu Tomek edytujesz moje posty? coś Ci się nie pomyliło?

 

Podejrzewam, że właśnie dlatego:)

Jeśli o mnie chodzi, to ja się nie gniewam.

 

Dzięki za uczciwą ocenę mojej drużyny, mimo że czuję iż za mną nie przepadasz:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś.

śmieszne jest zrywanie konwersacji z kimś, by potem go wyśmiewać w innych działach i to w momencie, gdy większość czytających nawet nie wie o czym Ty piszesz

 

@fluber

 

ocena jest za rs i nie jest tak, że kogoś nie lubię, ja się nie potrafię długo złościć czy gniewać, więc jak coś tam pisałem, to prawdopodobnie dawno i nieprawda

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apeluję o utrzymanie języka na wodzy i nie obrażaniu się bezpodstawnie. Teraz już edycja posta bez sensu, ale następne będę Ci MC usuwał nawet jeśli już ktoś zdąży przeczytać. Nie przekraczajmy granic pewnych. Czym innym jest pstrykanie się w nos na podstawie drużyny, a czym innym takie proste obrażanie.

 

Edytowałem post LBSa, bo może trochę nadgorliwie wydało mi się niepotrzebne zaczepienie na koncu, aczkolwiek nie było tam nic obraźliwego, tylko nie chciałem żeby się to ciągnęło


Przypomnij nowemu gmowi PTB że głosowanie go czeka :smile:

 

Rozmawiałem o tym z Antkiem na wstępie i dostał wybór. Stwierdził, że woli odpuścić to głosowanie, poprzyglądać się rosterom i zabawie najpierw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne jest zrywanie konwersacji z kimś, by potem go wyśmiewać w innych działach i to w momencie, gdy większość czytających nawet nie wie o czym Ty piszesz

 

Jest to pierwsza konserwacja którą zerwałem, a gorących forumowych dyskusji było sporo.

 

Jeśli ty uważasz, że nie miałem podstaw, by poczuć się urażony wypowiedziami flubera, które były poniżej wszelkiego poziomu jaki podczas BeGM zaprezentowano to ja nie mam zamiaru Cię uświadamiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwsza konserwacja którą zerwałem, a gorących forumowych dyskusji było sporo.

 

Jeśli ty uważasz, że nie miałem podstaw, by poczuć się urażony wypowiedziami flubera, które były poniżej wszelkiego poziomu jaki podczas BeGM zaprezentowano to ja nie mam zamiaru Cię uświadamiać.

ja Ci nie zabraniam się gniewać, ale takie partyzanckie akcje są imo poniżej jakiegoś poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedna ogólna prośba.

 

Panowie, my się tutaj bawimy i wydaje mi się, że się bawimy bardzo fajnie (ja na pewno, w dużej mierze dzięki Waszym dyskusjom [nie, nie mówię o tych obrażaniach tylko o tych wzystkich fajnych i tak wiem, że nawiasy powinny być odwrotnie :tongue: ] ale nie wynoście tego na inne działy na forum, bo coraz częśćiej daje się to zauważyć. Zabawa jest zabawą, ale to nie znaczy, że wszystko się do niej odnosi i trzeba się wcinać innym w dyskusje zarzucając wszędzie beGM. Taka mała uwaga ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne jest zrywanie konwersacji z kimś, by potem go wyśmiewać w innych działach i to w momencie, gdy większość czytających nawet nie wie o czym Ty piszesz

 

@fluber

 

ocena jest za rs i nie jest tak, że kogoś nie lubię, ja się nie potrafię długo złościć czy gniewać, więc jak coś tam pisałem, to prawdopodobnie dawno i nieprawda

To było jeszcze wtedy kiedy uważałem russella za lepszego niż jokića:) stare dzieje:) i ostatecznie i tak sie okazało że racja była po Twojej stronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.