Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

No w Nets tragicznie wygląda umowa Gallo i Powella, Reggie jest do ruszenia, a Lin to tylko rok jeszcze. Potrzeba czasu, ale do ogarnięcia.

 

Kim jest k**** tyler Lydon?

 

 

W sumie byłoby to ciekawe wyzwanie.

 

Gallo jest 21mln jako expring i zdrowy wciąż ma sporą wartość sportową. Niezależnie od wszystkiego ciężko nazwać to fatalną umową. Powell zagrał bardzo solidny sezon.

 

Lydon i Patton to nie wiadome pierwszorundowe picki z ubiegłorocznego draftu przez kontuzje. Ale pamiętam, że Patton miał niewiele mniejszy hype niż Allen i Giles jako center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers tecu są potęgą, sam klay robi z nich maszyne do walcowania każdego prócz GSW.

 

Jeśli mądrości Kwiatka mają być wykładnią, to ja podziękuję serdecznie.

 

Rozumiem, że to jest taka oczywistość dlatego jestem jak do tej pory jedynym GM-em, który dał Sixers Tecu lepszy bilans w 3 trymestrze niż zrobili Sixers w RL NBA:) 

 

Nie mądrości Kwiatka, ja oglądałem 3 mecze Cavs w tych play-offs, a Ty piszesz, że słyszałeś głosy, że jest pasywny i nawet nie wiesz ile rzuca punktów. Więc jako, że oglądałem te mecze, to stwierdzam, że James nie jest pasywny. Przestoje ma, ale nie w ataku, o którym pisałeś.

 

Napisałem tylko, że słyszałem głosy dokładnie odwrotne niż słyszałeś Ty, a nie, że Palma jest jakąś wyrocznią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gallo jest 21mln jako expring i zdrowy wciąż ma sporą wartość sportową. Niezależnie od wszystkiego ciężko nazwać to fatalną umową. Powell zagrał bardzo solidny sezon.

 

Lydon i Patton to nie wiadome pierwszorundowe picki z ubiegłorocznego draftu przez kontuzje. Ale pamiętam, że Patton miał niewiele mniejszy hype niż Allen i Giles jako center.

No ale o Gallo i Powellu można wiele mówić, ale dawać im 30 mln za sezon to trochę bieda.

 

Trochę też szkoda, że nie było tak dlugo GMa bo choćby Joe Harris mógłby być pozytywnie przehandlowany.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o Gallo i Powellu można wiele mówić, ale dawać im 30 mln za sezon to trochę bieda.

 

Trochę też szkoda, że nie było tak dlugo GMa bo choćby Joe Harris mógłby być pozytywnie przehandlowany.

 

Ja tam jestem jednym z niewielu wielkich fanów Gallo. Idealny gracz na obecną NBA. Jak jest zdrowy daje świeny impact na offense.

 

Zresztą pamiętam, że kontrakt Gallo uchodził za spory steal wtedy. A Powella to wziął w jakiejś wymianie. To kontrakt z RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem jednym z niewielu wielkich fanów Gallo. Idealny gracz na obecną NBA. Jak jest zdrowy daje świeny impact na offense.

 

Zresztą pamiętam, że kontrakt Gallo uchodził za spory steal wtedy. A Powella to wziął w jakiejś wymianie. To kontrakt z RL NBA.

Powella ode mnie wziął razem z Sethem Currym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jestem bez szans w tym starciu:)

Oj nie przesadzaj, w trash Talking pewnie mnie zjesz tak jak w tematach politycznych :)

Nawet jak nie masz racji to i tak umiesz to tak odwrócić, że sam się zastanawiam czy może masz, choć nie masz :)

Szczerze, bez żadnej złośliwości, podziwiam :)

Tylko do takiego pojedynku musi najpierw dojść a to nie jest pewne a z pewnością nie takie bliskie. Teraz skupmy się na końcówce sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzaj, w trash Talking pewnie mnie zjesz tak jak w tematach politycznych :smile:

Nawet jak nie masz racji to i tak umiesz to tak odwrócić, że sam się zastanawiam czy może masz, choć nie masz :smile:

Szczerze, bez żadnej złośliwości, podziwiam :smile:

Tylko do takiego pojedynku musi najpierw dojść a to nie jest pewne a z pewnością nie takie bliskie. Teraz skupmy się na końcówce sezonu.

 

Wygląda na to, że Fluber jest bez szans w tym starciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzaj, w trash Talking pewnie mnie zjesz tak jak w tematach politycznych :smile:

 

Trash talking nie ma szans w starciu ze słodkimi różowymi jednorożcami i wesoło mruczącymi kociętami:)

 

 

 podziwiam :smile:

 

Spłonąłem rumieńcem:)

 

 

Tylko do takiego pojedynku musi najpierw dojść a to nie jest pewne a z pewnością nie takie bliskie. 

 

Nie mogę się doczekać opowieści o tym, jak szanujesz moich zawodników, moją pracę jako GM-a, moją drogę do finału konferencji...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję półtora roku 

Jeszcze następne półtora roku...

 

 

 

... i Porzingis wróci do gry :nevreness:

 

 

Wygląda na to, że Fluber jest bez szans w tym starciu :grin:

Wnioskuję, żeby uznać Embiida za niezdolnego do gry w 1 rundzie play-offs. Podejrzewam, że Tecu był tak miły dla producentów gogli, że poprosił ich, żeby się nie spieszyli :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.