Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

I

 

 

No a teraz na poważnie. Marcus mnie zaprosił do tej gry, bo podobno są tutaj ludzie, którzy ogarniają koszykówkę i wiedzą o co w tym chodzi. A zamiast tego dyskutuję z ludźmi, którzy uważają, że Green rzuca lepiej za 3 niż Rondo, bo czas się dla nich zatrzymał 5 lat temu. kiedy rzeczywiście Green trafiał za 3, a Rondo nie. 

 

I dlatego dalej Rondo jest kryty na radar 

ciekaw jestem tego planu,

dieng nie byłby świetnym obrońcą. hiperbolizacja z twójej strony i wrzucanie mi w klawiaturę słów, których nie napisałem.
na pewno dieng z zeszłego sezonu byłby lepszy w tym względzie od obecnego frontu.

personalne poniżenia mógłļyś sobie darować.

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber musisz przyzwyczaić się też do trash talku :)

 

Ludzie będą jeszcze nieraz rzucać tekstami, deprecjonować twoje gwiazdy i role playerów po których Ci szczęka opadnie, a ty będziesz musiał włożyć rękawice i odpowiedzieć.

 

Sam bym się włączył, ale tyle dobrego zrobiłeś dla Pels, że nie mam interesu teraz pomstować na pewne słabości Cavs i oczywiście nad wyraz zgrabne posługiwanie się "selektywnymi statami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceniam pod kątem serii z 76ers, bo tylko ona de facto powinna się dla Cb liczyć. z innymi ofc wygrywasz. 

 

WS/48 76ers w play-offs:

 

1. Marco Belinelli 0,235

2. Ben Simmons 0,198

3. J.J. Redick 0,190

4. Amir Johnson 0,168

5. Dario Sarić 0,153

Z tych graczy Tecu ma jednego.

 

Więcprzypominam, że 76ers w RL NBA, to trochę inna ekipa niż 76ers Tecu ( nie twierdzę, że gorsza). Przecież tak jak ja mam tylko Jamesa, Love'a i Korvera z Cavs ( 3 graczy), tak samo Tecu ma tylko Simmonsa, Covingtona i Embiida z 76ers ( 3 graczy)

 

Klay (25,7PPG), Josh Richardson (10,5PPG) i Serge Ibaka (12,0PPG) zastępują bardzo ważne postaci: Redicka ( 18,3PPG), Sarića ( 18,8 PPG), i Belinelli (18,0 PPG).

 

Poniżej 6 gracza w rotacji to już wygląda tak, że Tecu ma Ntilikinę, WCS i Josha Jacksona, a 76ers z RL NBA mają Amira, Ilyasovę Fultza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WS/48 76ers w play-offs:

 

1. Marco Belinelli 0,235

2. Ben Simmons 0,198

3. J.J. Redick 0,190

4. Amir Johnson 0,168

5. Dario Sarić 0,153

Z tych graczy Tecu ma jednego.

 

Więcprzypominam, że 76ers w RL NBA, to trochę inna ekipa niż 76ers Tecu ( nie twierdzę, że gorsza). Przecież tak jak ja mam tylko Jamesa, Love'a i Korvera z Cavs ( 3 graczy), tak samo Tecu ma tylko Simmonsa, Covingtona i Embiida z 76ers ( 3 graczy)

 

Klay (25,7PPG), Josh Richardson (10,5PPG) i Serge Ibaka (12,0PPG) zastępują bardzo ważne postaci: Redicka ( 18,3PPG), Sarića ( 18,8 PPG), i Belinelli (18,0 PPG).

 

Poniżej 6 gracza w rotacji to już wygląda tak, że Tecu ma Ntilikinę, WCS i Josha Jacksona, a 76ers z RL NBA mają Amira, Ilyasovę Fultza

Z kim ja debatuje? 

 

Z gościem dla którego Sixers z beGM "nie są gorsi" od realnych?

 

Litościwy jesteś. 

 

Tecu pewnie obgryza paznokcie ze stresu, bo nie ma Belinelliego kosztem Richardsona, a pod koszem na ławce brakuje Amira. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dlatego dalej Rondo jest kryty na radar 

 

No, na przykład tak jak w serii z Blazers, co kończy się tym, że Rondo rzuca 43% za 3 i robi sweepa na trzeciej ekipie Zachodu:) Zupełnie nieprzydatny i zupełnie nie umie rzucać:) 

No i porównaj jak go kryli za łukiem jak grał w Bostonie, a jak go kryją teraz.

 

Zresztą my porównujemy Rondo z Jeffem Greenem!!! Opowiedz mi jak jest twardo za łukiem jest kryty Jeff Green:)

 

 

 

dieng nie byłby świetnym obrońcą. hiperbolizacja z twójej strony i wrzucanie mi w klawiaturę słów, których nie napisałem.

na pewno dieng z zeszłego sezonu byłby lepszy w tym względzie od obecnego frontu.

 

 

Dieng pozwala w tym sezonie pod koszem na skuteczność 64% z gry. 

 

Mam od niego lepszych obrońców np. Dirk Nowiztki pozwala na 61,9%,

 

Ja tu nawet nie mówię o tym, co robiłby z nim Embiid dalej od kosza. Dieng jest fatalnym obrońcą na Embiida, jednym z gorszych jakiego mogę sobie wyobrazić. Jest gorszym obrońcą od Dirka Nowitzkiego, a widzę, że wiesz jakim obrońcą jest Dirk Nowitzki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieng pozwala w tym sezonie pod koszem na skuteczność 64% z gry. 

 

Mam od niego lepszych obrońców np. Dirk Nowiztki pozwala na 61,9%,

 

Ja tu nawet nie mówię o tym, co robiłby z nim Embiid dalej od kosza. Dieng jest fatalnym obrońcą na Embiida, jednym z gorszych jakiego mogę sobie wyobrazić. Jest gorszym obrońcą od Dirka Nowitzkiego, a widzę, że wiesz jakim obrońcą jest Dirk Nowitzki:)

czytasz ze zrozumieniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytasz ze zrozumieniem? 

 

Rok temu Nowitzki też lepiej bronił pod koszem niż Dieng. Dieng nie stał się złym obrońcą w tym sezonie

 

Tu nie chodzi o moje czytanie ze zrozumieniem, tylko o to, że myślisz iż Dieng z zeszłego sezonu jest dobrym pomysłem na podstawienie go naprzeciw Embiida:) A to jest fatalny pomysł:)

 

Sorry za wycieczki osobiste, ale mnie się w głowie takie rzeczy nie mieszczą, jakie tu proponujesz. Jak już chcesz mnie pocisnąć za to, jaki Ci dałem bilans, to pociśnij moją obronę, albo wiek mojej drużyny, a nie pisz, że Rondo powinien być poza rotacją, bo nie rzuca za 3, a Green rzuca, albo że Dieng to dobry pomysł w starciu z Embiidem:) To są bzdury do kwadratu:) Ja zdaję sobie sprawę, że mogę przegrać z Sixers po wyrównanym pojedynku, ale naprawdę w mojej drużynie jest co punktować i nie trzeba pisać głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak już chcesz mnie pocisnąć za to, jaki Ci dałem bilans, to pociśnij moją obronę, albo wiek mojej drużyny, a nie pisz, że Rondo powinien być poza rotacją, bo nie rzuca za 3, a Green rzuca, albo że Dieng to dobry pomysł w starciu z Embiidem:) To są bzdury do kwadratu:) Ja zdaję sobie sprawę, że mogę przegrać z Sixers po wyrównanym pojedynku, ale naprawdę w mojej drużynie jest co punktować i nie trzeba pisać głupot.

Nie będę pisał o oczywistościach.

 

jeśli dla Cb dirk jest lepszym obrońcą od zeszłorocznego dienga to ok. Niech inni wyciągną sobie z tego wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim ja debatuje? 

 

Z gościem dla którego Sixers z beGM "nie są gorsi" od realnych?

 

Litościwy jesteś. 

 

Tecu pewnie obgryza paznokcie ze stresu, bo nie ma Belinelliego kosztem Richardsona, a pod koszem na ławce brakuje Amira. 

 

No ale chyba widziałeś jak grają Sixers w RL NBA i jak właśnie Belinelli z Ilyasovą odmienili tę drużynę? Jesteś na bieżąco, czy nie bardzo? Redick, Sarić, Belinelli, Ersan i Amir (a Tecu nie ma żadnego z tych graczy) to bardzo ważne ogniwa Sixers w pojedynku z Heat. Średnio robią w tych play-offs ponad 72 punkty na mecz dla Sixers. 

 

Mi jest trudno powiedzieć, czy są lepsi od realnych, czy gorsi.  76ers z RL NBA są 19-1 w ostatnich 20 meczach, więc to nie jest dla mnie tak oczywiste, jak dla Ciebie, że drużyna Tecu jest lepsza.

Nie będę pisał o oczywistościach.

 

jeśli dla Cb dirk jest lepszym obrońcą od zeszłorocznego dienga to ok. Niech inni wyciągną sobie z tego wnioski. 

 

Nie dla mnie. Ja nie piszę o swoim widzimisię, tylko podaję statystyki. Pod koszem Dieng broni gorzej od Nowitzkiego w tym sezonie i bronił gorzej w poprzednim i jeszcze w poprzednim też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o Crisie? Bo szkoda gdyby na offseason Nets byli bez GMa.

 

W sumie podobnie z Hurdem, on zapowiadał absencję, ale jakiś kontakt jest? Bo głupio trochę jakby na draft i początek offseason go nie było.

 

Co do Nets wydaje mi się, że znalazłem potencjalnego GMa. Cris niestety nie dał żadnego znaku i nie mamy pojęcia co się stało z nim.

 

Hurd przeglądał kilka dni temu nasze zbiorowe PW, a Camby widział go zaglądając do tematu. Także w najbliższym czasie pewnie stanie się aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem potencjalnego GMa, ale jak zobaczył roster Nets to grzecznie podziękował.

 

Dawaj go tu Tomek póki się rozmyśli.

 

No cóż, Nets to chyba drużyna, która najbardziej rozminęła się z przedsezonowymi oczekiwaniami. Latem pamiętam, że sobie rozmawialiśmy o Nets walczących o PO, a tu klops. Teraz wygląda bardzo słabo

 

Jak mówiłem, jest to potencjalny GM i to jeszcze nic pewnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber musisz przyzwyczaić się też do trash talku :smile:

 

Ludzie będą jeszcze nieraz rzucać tekstami, deprecjonować twoje gwiazdy i role playerów po których Ci szczęka opadnie, a ty będziesz musiał włożyć rękawice i odpowiedzieć.

 

Sam bym się włączył, ale tyle dobrego zrobiłeś dla Pels, że nie mam interesu teraz pomstować na pewne słabości Cavs i oczywiście nad wyraz zgrabne posługiwanie się "selektywnymi statami" :smile:

 

Do trash talku to ja jestem tu przyzwyczajony od dawna, ale do pi****lenia głupot wciąż muszę się przyzwyczajać. 

 

Deprecjonowanie gwiazdy to jedno, a pisanie, że James ma średnią serię w ataku, albo Rondo nie powinien mieć minut w Cavaliers, a zamiast niego powinien grać Jeff Green to drugie...

 

Zawsze możesz się włączyć po mojej stronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą znać wszystkich cyfr fluber, niektórzy mają życie. Za to słyszałem o pasywności Jamesa i widziałem, że ciężko imo dobić do setki w każdym jednym meczu.

 

Też nie lubię pi****lenia głupot, dlatego rozterki o wyższości sixers tecu nad tymi w realu powinny trafić do beGMowego łapu-capu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by dla nich było gdyby Lin wyparował z ksiąg z powodu zdrowia, ale chyba nierealne.

Pick w drafcie to mają, ale według tabelki gdzieś 27-30 od Toronto także słabo

 

a jak już przy pickach. Czy ja dobrze widzę, że Celtics mają pick Lakers? 

 

Na ten sezon tak, potem mają nieruszone. Idzie kombinować.

 

Tak, Celtics mają pick Lakers. Eryko oddał ich sporo, Regis jeszcze więcej, ale ten jeden im się ostał na pociechę. Dobrze, że Leszczur ma mocną dupę i chociaż łapie się za głowę jak roztrwoniono potencjalną potęgę Celtics, to jednak ma w planach się ostro wziąć za robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą znać wszystkich cyfr fluber, niektórzy mają życie. Za to słyszałem o pasywności Jamesa i widziałem, że ciężko imo dobić do setki w każdym jednym meczu.

 

Też nie lubię pi****lenia głupot, dlatego rozterki o wyższości sixers tecu nad tymi w realu powinny trafić do beGMowego łapu-capu.

 

No popatrz, a ja w MRaP słyszałem, że James próbuje sam wygrywać Cavs mecze zamiast dać szansę swoim kolegom z zespołu pokazać, na co ich stać:) Nie wiem, gdzie słyszałeś o pasywności Jamesa, ja jej nie widziałem, może poza 1 kwartą 1 meczu w tej serii na oczy:)

 

Tzn. 76ers Tecu są lepsi niż w RL NBA, czy gorsi Twoim zdaniem? Bo nie wiem, gdzie tu widzisz łapu capu.

fluber jak zobaczył roster Nets to też powiedział coś w stylu, że to trupiarnia bez perspektyw.

 

Bo to trupiarnia bez perspektyw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.