Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej się módl żeby cavs nie odpadli, bo nie wiem co wtedy napiszesz ;]

Ostatnie mecze moich zawodników w tegorocznych play-offs:

LeBron James 28-12-8 

Kevin Love 19-6-1 

Rajon Rondo 7-7-16 

Dwyane Wade 25-3-1 

C.J. McCollum 38-2-3 

 

117 punktów od 5 zawodników, na 52% FG, nie wiem co to ma wspólnego z tym co Cavs odwalają w RL NBA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie

 

chodzi tylko o to, że podczas drugiej rundy może zostać Ci tylko Rondo - nie kleisz tego?

 

skład masz mocny, nawet bardzo, ale to tylko papier i póki co Lebron i Love  AD2018 grają średnio w tych PO, zwłaszcza w ataku

 

więc albo oceniamy ich impact tak jak w rs, albo sobie tworzymy alibi w postaci supportu i przymykamy oko na to, że Twoi liderzy męczą się z Pacers

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza runde przejdziesz ale czy druga jak trafisznp na 76ers?? Tego nie jestem pewien. Zreszta James, Rondo, Wade i Cj juz mniej ale jednak potrzebuja pily by byc efektywnymi i o tym nie zapominajmy !)

powiedzmy otwarcie. Rondo w tej konfiguracji nie byłby w połowie efektywny do tego co gra obecnie w pelicans. bardziej miarodajną będzie dyspozycja z bulls, czy z etapu z dmc w pelikanach.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie

 

chodzi tylko o to, że podczas drugiej rundy może zostać Ci tylko Rondo - nie kleisz tego?

 

skład masz mocny, nawet bardzo, ale to tylko papier i póki co Lebron i Love  AD2018 grają średnio w tych PO, zwłaszcza w ataku

 

więc albo oceniamy ich impact tak jak w rs, albo sobie tworzymy alibi w postaci supportu i przymykamy oko na to, że Twoi liderzy męczą się z Pacers

 

Nawet jeżeli zostanie tylko Rondo to dlaczego ma to być dla mnie na minus, skoro żaden z moich zawodników nie gra w RL NBA w tak mocnej drużynie jaką mam ja?:)

 

LeBron robi 32,7 punktu z 21 rzutów. 60% za 2, 37,5% za 3 przy ponad 5 próbach na mecz i robi ponad 8 asyst na mecz.

Offensive on/off +26,9!!!

Możesz cisnąć każdego z Cavs z tych play-offs, ale pisanie, że LeBron gra w play-offs średnio w ataku, to już przegięcie:)

 

Trochę z przymrużeniem oka: Murray, Jokić, Barton, Harris, Taj Gibson, Joe Ingles i Eric Bledsoe. 7 Twoich najlepszych graczy robi w play-offs mniej punktów niż sam LeBron:) 

 

No i Kevin Love nie jest u mnie drugą opcją w ataku, tylko co najwyżej trzecią.więc jego 47% za 3 przy 6 próbach z pozycji centra powinno być w takim układzie bardziej satysfakcjonujące:)

powiedzmy otwarcie. Rondo w tej konfiguracji nie byłby w połowie efektywny do tego co gra obecnie w pelicans. bardziej miarodajną będzie dyspozycja z bulls, czy z etapu z dmc w pelikanach.

Ty przegapiłeś Rondo w zeszłorocznych play-offs w barwach Bulls, czy robisz sobie jaja?:) Przecież Rondo rok temu w play-offs w barwach Bulls był dokładnie tak samo zajebisty, jak jest w tym roku w barwach Pelicans. 

 

11,5 punktu, 8,5 zbiórki, 10 asyst on/off +29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym Lebronie nie wiedziałem, sugerowałem się marnymi zdobyczami całych Cavs w tych meczach

Trochę z przymrużeniem oka: Murray, Jokić, Barton, Harris, Taj Gibson, Joe Ingles i Eric Bledsoe. 7 Twoich najlepszych graczy robi w play-offs mniej punktów niż sam LeBron:) 

 

 

 

i właśnie dlatego jestem świadomy, że z takim doświadczeniem oraz poprzez brak występów w PO w tym roku nie mam szans raczej na nic więcej niż druga runda, dlatego też brak Lebrona w takowej będzie u mnie bardzo istotny, choć nie na tyle żebyś nie powalczył z  tym składem o ECF, ale o Finał w moim odczuciu będzie ciężko

 

może inni mają inne podejście, ja mam takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty przegapiłeś Rondo w zeszłorocznych play-offs w barwach Bulls, czy robisz sobie jaja? :smile: Przecież Rondo rok temu w play-offs w barwach Bulls był dokładnie tak samo zajebisty, jak jest w tym roku w barwach Pelicans. 

 

 

nie przegapiłem, ale ja go kompletnie nie widzę przy lbj. 

 

w rs było przeciętnie, więć wątpie by cavs trzymali się podobnej konfiguracji i tam raczej ellington/wade wskoczyłby do s5, green do rotacji na ławie, a rondo by się pożegnał. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i właśnie dlatego jestem świadomy, że z takim doświadczeniem oraz poprzez brak występów w PO w tym roku nie mam szans raczej na nic więcej niż druga runda, dlatego też brak Lebrona w takowej będzie u mnie bardzo istotny, choć nie na tyle żebyś nie powalczył z  tym składem o ECF, ale o Finał w moim odczuciu będzie ciężko

 

może inni mają inne podejście, ja mam takie

Ale to jest całkowicie zrozumiałe, że takie rzeczy się bierze pod uwagę. Tylko musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Cavs odpadną, jeżeli odpadną i kto jest za to odpowiedzialny. Bo LeBron i Love robią łącznie 47 punktów na 49% FG i 43% za 3. Z pozostałych graczy nikt nie robi nawet 10 punktów na mecz. Trzecim najlepszym strzelcem Cavs jest Smith, u mnie nawet by nie grał.  Jeżeli odpadną, bo LeBron i Love będą grać słabo, to w porządku, ale jeżeli przyczyną odpadnięcia będą gracze, których ja nie mam w składzie, to nie wiem, czemu ma mieć to wpływ?

nie przegapiłem, ale ja go kompletnie nie widzę przy lbj. 

 

w rs było przeciętnie, więć wątpie by cavs trzymali się podobnej konfiguracji i tam raczej ellington/wade wskoczyłby do s5, green do rotacji na ławie, a rondo by się pożegnał. 

 

 

Rozumiem, że przy głosowaniu będziesz zakładał, że moi najlepsi gracze nie grają, wbrew temu co napiszę?:)

 

Twoim zdaniem Jeff Green powinien być przed Rondo w rotacji w play-offs?:) 

 

Chociaż jeszcze lepsze jest stwierdzenie, że w piątce zamiast Rondo powinien być Wade, bo Rondo się nie nadaje, gdyż potrzebuje piłki:)

Rondo to warto trzymać w składzie dla samego zarządzania zespołem, to trener grający na boisku.

Pamiętasz od kiedy truję Ci na priv o playoffowym Rondo? Od połowy marca?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki cyferkami, ale sama gra, przestoje i pasywność Jamesa w serii z Indianą na pewno nie będzie dobrze odebrana w kontekście rywalizacji z o wiele silniejszymi ekipami, które znalazły się na Wschodzie w beGM. Poziom jest naprawdę bardzo wyrównany, wszystkie ekipy są mocne i na ten moment to wręcz jak wróżenie z fusów o tym, co się stanie. W każdym razie, o ile dziś o 2:30 coś się nie odmieni, na ten moment w lidze panuje bezkrólewie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki cyferkami, ale sama gra, przestoje i pasywność Jamesa w serii z Indianą na pewno nie będzie dobrze odebrana w kontekście rywalizacji z o wiele silniejszymi ekipami, które znalazły się na Wschodzie w beGM. Poziom jest naprawdę bardzo wyrównany, wszystkie ekipy są mocne i na ten moment to wręcz jak wróżenie z fusów o tym, co się stanie. W każdym razie, o ile dziś o 2:30 coś się nie odmieni, na ten moment w lidze panuje bezkrólewie

 

O przepraszam bardzo, ale mam kandydata do tymczasowego urzędu - Jrue Holiday :)

 

Nawet dziś jeden z szacowniejszych nicków na tym forum pytał mnie na PW czy nazwanie Davisa supportem Jrue nie będzie przesadą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam bardzo, ale mam kandydata do tymczasowego urzędu - Jrue Holiday :smile:

 

Nawet dziś jeden z szacowniejszych nicków na tym forum pytał mnie na PW czy nazwanie Davisa supportem Jrue nie będzie przesadą :smile:

 

Nie no, bez przesady, nie płyńmy aż tak.

Interrexem zdecydowanie Harden, który będzie próbował utrzymać legitymizację w tle walki wracającego Currego z podrażnionym Jamesem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Twoim zdaniem Jeff Green powinien być przed Rondo w rotacji w play-offs? :smile:

 

w tej konfiguracji (czyli bez podkoszowych, którzy walczą na desce i rolują) przy lebronie trzech graczy w rotacji, którzy nie rzucają to za dużo.  

 

rondo w tym teamie jest totalnie zbędny. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam bardzo, ale mam kandydata do tymczasowego urzędu - Jrue Holiday :smile:

 

Nawet dziś jeden z szacowniejszych nicków na tym forum pytał mnie na PW czy nazwanie Davisa supportem Jrue nie będzie przesadą :smile:

 

gratuluje MC, przejąłeś palmę naczelnego wkurwiatora beGM od Jaśka, a nie myślałem, że to w ogóle możliwe ;]

 

na spacerze z dzieciakami też tylko Jrue i Jrue? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej konfiguracji (czyli bez podkoszowych, którzy walczą na desce i rolują) przy lebronie trzech graczy w rotacji, którzy nie rzucają to za dużo.  

 

rondo w tym teamie jest totalnie zbędny. 

O czym Ty w ogóle piszesz?:) Co masz na myśli pisząc o nierzucaniu?

Cyferki cyferkami, ale sama gra, przestoje i pasywność Jamesa w serii z Indianą

LeBron ma on/off +45,9 w tych play-offs. Boję się myśleć, ile by było gdyby nie był taki pasywny i nie robił tylu przestojów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty w ogóle piszesz? :smile: Co masz na myśli pisząc o nierzucaniu?

 

rzucaniu z dystansu.

 

zapomniałem dodać, że oceniam pod kątem serii z 76ers, bo tylko ona de facto powinna się dla Cb liczyć. z innymi ofc wygrywasz. 

 

a nie widzę tu żadnej korzyści z trzymania rondo na parkiecie, zaś w przypadku greena tak.

 

przydałby się bardzo ktoś pod koszem. zapomniałeś to zrobić w trakcie TD i nie zdziwię się, jak tutejsi managorowie skutecznie Ci to wypomną przy głosowaniu w po :tongue:

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucaniu z dystansu.

 

zapomniałem dodać, że oceniam pod kątem serii z 76ers, bo tylko ona de facto powinna się dla Cb liczyć. z innymi ofc wygrywasz. 

 

a nie widzę tu żadnej korzyści z trzymania rondo na parkiecie, zaś w przypadku greena tak.

 

przydałby się bardzo ktoś pod koszem. zapomniałeś to zrobić w trakcie TD i nie zdziwię się, jak tutejsi managorowie skutecznie Ci to wypomną przy głosowaniu w po :tongue:

 

 

Skuteczność za 3 punkty:

 

17/18 regular

Rondo 1,1 trafionej trójki na mecz na skuteczności 33%

Green 0,7 trafionej trójki na mecz na skuteczności 31,2%

 

16/17 regular

Rondo 1,0 trafionej trójki na mecz na skuteczności 37,6%

Green 0,8 trafionej trójki na mecz na skuteczności 27,5%

 

15/16 regular

Rondo 0,9 trafionej trójki na mecz na skuteczności 36,5%

Green 0,8 trafionej trójki na mecz na skuteczności 31,5%

 

No ale przecież 3 poprzednie sezony się nie liczą, bo w play-offs gramy tu i teraz i interesuje nas dyspozycja w play-offs, a zatem

 

17/18 playoffs

Rondo 0,8 trafionej trójki na mecz na skuteczności 42,9%!!!

Green 0,3 trafionej trójki na mecz na skuteczności 13,4% !!!

 

 

No a teraz na poważnie. Marcus mnie zaprosił do tej gry, bo podobno są tutaj ludzie, którzy ogarniają koszykówkę i wiedzą o co w tym chodzi. A zamiast tego dyskutuję z ludźmi, którzy uważają, że Green rzuca lepiej za 3 niż Rondo, bo czas się dla nich zatrzymał 5 lat temu. kiedy rzeczywiście Green trafiał za 3, a Rondo nie. 

 

 

przydałby się bardzo ktoś pod koszem. zapomniałeś to zrobić w trakcie TD i nie zdziwię się, jak tutejsi managorowie skutecznie Ci to wypomną przy głosowaniu w po :tongue:

 

ja tam bym się starał przekonywać, że dieng to solidny grajek i bardziej miarodajnym w jego przypadku wyznacznikiem byłby zeszły sezon, no ale ty go masz poza rotacją jak widzę, więc pozamiatane :smile:

 

Zapomniałem? Ja w trakcie TD wyrzuciłem Tristana i Tysona Chandlera i zrobiłem to z pełną premedytacją. Całe TD szykowałem się pod Sixers, ale nie będę teraz tłumaczył, co będę grał. Przyjdzie na to czas.

 

Rozumiem, że w zeszłym sezonie Dieng był świetnym obrońcą, zdolnym zatrzymać Embiida?:) Boże, z kim ja gram?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.