Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej się módl żeby cavs nie odpadli, bo nie wiem co wtedy napiszesz ;]

Ze mam w skladzie 3 zawodnikow z cavs z rl nba mccolluma zamiast smitha, rondo zamiast hilla, wade'a zamiast hooda, dirka zamiast nance'a, manu zamiast clarksona, ellingtona nawet nie wiem za kogo. Na pewno coś w ten deseń. To już Twoi nuggets maja wiecej wspolnego z nuggets z rl nba niz moi cavs z tymi rzeczywistymi. A chyba nie uwazasz ze powinienes nie awansowac do playoffs?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bardziej mi chodziło o fakt, że Cavs mogą odpaść z Pacers, którzy mają roster, który w naszej zabawie nikomu by dupy nie urwał, przynajmniej taki mi się wydaje

 

bo chyba nie powiesz mi, że w razie wtopy real Cavs dalej będziesz celował w finał?

 

moi nuggets są podobni tylko po jednej stronie parkietu, w obronie to jest totalna przepaść, z resztą aktualny bilans nie wziął się z kosmosu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bardziej mi chodziło o fakt, że Cavs mogą odpaść z Pacers, którzy mają roster, który w naszej zabawie nikomu by dupy nie urwał, przynajmniej taki mi się wydaje

 

bo chyba nie powiesz mi, że w razie wtopy real Cavs dalej będziesz celował w finał?

 

moi nuggets są podobni tylko po jednej stronie parkietu, w obronie to jest totalna przepaść, z resztą aktualny bilans nie wziął się z kosmosu

Tylko, że między Cavs z RL NBA, a moimi Cavs jest przepaść. Gdybym miał w składzie Smitha, Hooda, Hilla, Tristana, czy Clarksona to przecież by nawet parkietu nie powąchali w play-offs przy tym rosterze, który mam, a w RL Cavs są opcjami od czwartej w górę.

 

Mnie nie musisz przekonywać do swojego zespołu, dałem Ci w głosowaniu w 3 trymestrze najlepszy bilans na Zachodzie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

 

Knicks 12-15

 

żart?

 

Poleciłbym jednak chwilę refleksji, zamiast wdawać się w dyskusje :smile:

 

a kyrie grał w 6 meczach i siodmy na limitowanych minutach

a zagrałbym w jeszcze większej ilości, bo u nas 3 trymstr obowiązuje od 22 lutego i w tym okresie knicks rozegrali 22 spotkania (a liczymy bilans za 27)

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żart?

 

Poleciłbym jednak chwilę refleksji, zamiast wdawać się w dyskusje :smile:

 

Moim zdaniem grałeś w tym okresie z 15 drużynami lepszymi i 12 gorszymi od siebie:

 

Założyłem porażki z: Raptors, Sixers, Wizards, Celtics, Warriors, Clippers, Blazers, Bucks, Raptors, Sixers, Timberwolves, Wizards, Sixers, Bucks i 2xCavs. Wszystkie te zespoły w 3 trymestrze są lepsze od Twojego. Pozostałę mecze założyłem, że wygrasz. Tak mi wyszło 11-16. Potem się okazało, że dałem zespołom za mało wygranych, więc zmieniłem Ci bilans na 12-15. Grałeś przez 7 meczów z McCollumem, potem musiałeś zmienić zespół i grałeś przez 4 i pół z Irvingiem, a potem do końca sezonu już bez niego. Właściwie 3 różne drużyny na przestrzeni 27 meczów. No i nie zrobiłeś opisu w terminie, więc nie miałem okazji dowiedzieć się, jak chcesz sobie poradzić z tymi zmianami składu i cholernie trudnym terminarzem. Z 27 meczów aż 16 z zespołami, które robią 3 trymestr na plusie. Bez Porzingisa i prawie 2/3 bez McColluma/Irvinga. Nie wiem, jakiego bilansu oczekiwałeś. Super, że masz obronę, ale po kontuzji Irvinga, oddani McColluma i przy braku Porzingisa nie masz w składzie ani jednego zawodnika, który rzucałby 15 punktów na mecz.

 

 

a kyrie grał w 6 meczach i siodmy na limitowanych minutach

a zagrałbym w jeszcze większej ilości, bo u nas 3 trymstr obowiązuje od 22 lutego i w tym okresie knicks rozegrali 22 spotkania (a liczymy bilans za 27)

 

Ale myśmy wymianę robili 28 lutego, to jak miałem Ci liczyć Irvinga od 22 lutego? Liczyłem Ci wtedy McColluma. I jak miałem liczyć 3 trymestr od 22 lutego skoro 27 spotkanie od końca Knicks zrobili 8 lutego, skoro biorę pod uwagę przy ocenianiu terminarz? 

 

Dla mnie bilans za 27 meczów oznaczał bilans za 27 meczów. Dokładnie w ten sposób oceniałem. Czy to jest błędny sposób oceniania???

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myśmy wymianę robili 28 lutego, to jak miałem Ci liczyć Irvinga od 22 lutego? Liczyłem Ci wtedy McColluma. I jak miałem liczyć 3 trymestr od 22 lutego skoro 27 spotkanie od końca Knicks zrobili 8 lutego, skoro biorę pod uwagę przy ocenianiu terminarz? 

3 trymestr zaczyna się u nas 22 lutego, a te transfery działają niejako wstecz. Po prostu lepiej zrobić okienko po rozpoczęciu trymestru, żeby nikt się nie sugerował zmianami przy głosowaniu na wcześniejszy trymestr.

Wrzucasz sobie mecze, które wypadały wcześniej w nasz kalendarz od 22 lutego i dajesz w nich kyriego :smile:

 

połowa tych spotkań z lepszymi drużynami jest u siebie. Topowa defensywa+powrót do korzeni i atmosfera z lat 90 w msg. nikt by tu nie chciał grać :tongue:

 

ta drużyna sama w sobie bez irvinga i kp nie jest minusowa. Za dużo ogarniętych, systemowych ludzi. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie widzisz tu błędu w logice? Dlaczego zakładasz, że akurat w tych 5 dodatkowych spotkaniach Irving by nie wystąpił?

 

3 trymestr zaczyna się u nas 22 lutego, a te transfery działają niejako wstecz. Po prostu lepiej zrobić okienko po rozpoczęciu trymestru, żeby nikt się nie sugerował zmianami przy głosowaniu na wcześniejszy trymestr.

 

połowa tych spotkań z lepszymi drużynami jest u siebie. Topowa defensywa+powrót do korzeni i atmosfera z lat 90 w msg. nikt by tu nie chciał grać :tongue:

 

ta drużyna sama w sobie bez irvinga i kp nie jest minusowa. Za dużo tu ogarniętych, systemowych ludzi. 

 

No przecież wyjaśniłem, że dlatego iż do momentu wymiany brałem pod uwagę Twój stary skład, a nowy skład brałem pod uwagę dopiero po wymianie, w związku z czym nie mogłem założyć gry Irvinga, skoro założyłem grę McColluma.

 

Co więcej, rzeczywiście masz połowę u siebie i połowę na wyjeździe, ale brałem pod uwagę terminarz, a jak biorę pod uwagę terminarz to wygląda to tak, żę:

z Irvingiem nie grasz żadnego meczu u siebie, bo akurat na początku marca Knicks mieli trasę wyjazdową. 11 marca nie wiem, jak liczyć, bo Irving zagrał 15 minut, a to jest pierwszy mecz u siebie, jaki masz z nim w składzie.

z McCollumem grasz 3 mecze u siebie, ale akurat z chyba najlepszymi drużynami. Z Celtics (35-20) po 2 trymestrach, Warriors (45-10) po 2 trymestrach i rzeczywiście przy Wizards zastanawiałem się,czy nie dać Ci wygranej, bo byli osłabieni, ale to była akurat 3 mecz w 4 dni po powrocie z trasy wyjazdowej.

A potem jak już nie miałeś Irvinga i nie miałeś McColluma, to masz u siebie Raptors, Sixers, Timberwolves, Bucks i Cavaliers. Bez jednego gracza, który rzucałby te 20 punktów na mecz to nawet u siebie nie widzę Cię z żadną z tych drużyn poza Timberwolves, którzy w odróżnieniu od Ciebie nie mają pewnych play-offs i z pewnością byliby bardziej zdeterminowani.

 

Oczywiście w RL NBA pewnie by się skończyło tak, że wygrałbyś ze 2 mecze z tymi lepszymi drużynami i ze 2 przegrał ze słabszymi, ale tutaj nie mam żadnych podstaw jak zakładać tego typu cuda.

 

Więc uważam, że oceniłem sprawiedliwie, bo chociaż założyłem porażki ze wszystkimi rywalami lepszymi od Ciebie u siebie, to założyłem też wszystkie wygrane na wyjeździe z rywalami słabszymi od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Irvingiem nie grasz żadnego meczu u siebie, bo akurat na początku marca Knicks mieli trasę wyjazdową. 11 marca nie wiem, jak liczyć, bo Irving zagrał 15 minut, a to jest pierwszy mecz u siebie, jaki masz z nim w składzie.

z McCollumem grasz 3 mecze u siebie, ale akurat z chyba najlepszymi drużynami. Z Celtics (35-20) po 2 trymestrach, Warriors (45-10) po 2 trymestrach i 

nie liczysz mccolluma...

 

ale już nie chce mi się dalej spierać. 

 

bo mi w gruncie rzeczy nie chodzi nawet o obecność ivinga.

 

tylko po prostu uważam, że zaniżasz wartość tej drużyny bez niego. a masz tu gracza +/- z top15 ligi w tym trymestrze i bandę dobrych rolesow.  wcześniej gratisowo irvinga jeszcze w +/- 8 spotkaniach. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczysz mccolluma...

 

ale już nie chce mi się dalej spierać. 

 

No przecież napisałem, że liczę. Pechowo dla Ciebie w tym czasie McCollum miał trochę slump rzutowy - 39%FG. A przecież założyłem porażki w tym czasie z drużynami, które są od Ciebie wyżej w tabeli, a nie z jakimiś leszczami.

 

 

bo mi w gruncie rzeczy nie chodzi nawet o obecność ivinga.

 

tylko po prostu uważam, że zaniżasz wartość tej drużyny bez niego. a masz tu gracza +/- z top15 ligi w tym trymestrze i bandę dobrych rolesow. 

 

Bez Irvinga:

Raptors L

Mavs W

76ers L

Hornets W

Bulls W

@Heat W

Timberwolves L

@Wizards L

@Hornets W

@76ers L

Pistons W

Magic W

Heat W

Bucks L

Cavaliers L

@Cavaliers L

 

No wychodzi mi 8-8 jak nic bez Porzingisa i Irvinga.

 

Nie masz nikogo, kto może zdobywać punkty. Super,że masz bandę dobrych rolesów, ale banda dobrych rolesów musi być zbudowana wokół graczy zdobywających punkty. U Ciebie najwięcej punktów w 3 trymestrze robi Gobert - 14,6 na mecz.

 

Tracisz na tym bardzo trudnym terminarzu, bo zobacz, że ostatecznie wyszło mi, że Pistons mają lepszy bilans od Ciebie, a w bezpośrednim meczu nie miałem wątpliwości, że byś go wygrał. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem, że liczę. Pechowo dla Ciebie w tym czasie McCollum miał trochę slump rzutowy - 39%FG. A przecież założyłem porażki w tym czasie z drużynami, które są od Ciebie wyżej w tabeli, a nie z jakimiś leszczami.

 

 

 

Bez Irvinga:

Raptors L

Mavs W

76ers L

Hornets W

Bulls W

@Heat W

Timberwolves L

@Wizards L

@Hornets W

@76ers L

Pistons W

Magic W

Heat W

Bucks L

Cavaliers L

@Cavaliers L

 

No wychodzi mi 8-8 jak nic bez Porzingisa i Irvinga.

 

Nie masz nikogo, kto może zdobywać punkty. Super,że masz bandę dobrych rolesów, ale banda dobrych rolesów musi być zbudowana wokół graczy zdobywających punkty. U Ciebie najwięcej punktów w 3 trymestrze robi Gobert - 14,6 na mecz.

 

Tracisz na tym bardzo trudnym terminarzu, bo zobacz, że ostatecznie wyszło mi, że Pistons mają lepszy bilans od Ciebie, a w bezpośrednim meczu nie miałem wątpliwości, że byś go wygrał. 

mów do słupa, słup...... oczywiście to tylko żartobliwie, 

 

mccollum odszedł po 2 symestrze. nie ma go w 3 za który liczysz bilans (zakładasz fikcję, która u nas w takim założeniu obowiązuje). 

 

nawiązując do terminarza który wstawiłeś, nie wiem dlaczego wolves mieliby być faworytem w wyjazdowym sptokaniu z drużyną o podobnej sile  :tongue: ale to już na marginesie

 

a już totalną abberacją jest, że team z gobem i irvingiem notuje minusowy bilans. bo tak wychodzi w takim razie u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do terminarza który wstawiłeś, nie wiem dlaczego wolves mieliby być faworytem w wyjazdowym sptokaniu z drużyną o podobnej sile  :tongue: ale to już na marginesie

 

Ale już wcześniej napisałem. Twoja drużyna ma pewne play-offs i właściwie nie ma o co grać w końcówce, a Timberwolves idą na noże z Pelicans i Clippers, więc to jest zupełnie inny poziom determinacji.

 

 

a już totalną abberacją jest, że team z gobem i irvingiem notuje minusowy bilans. bo tak wychodzi w takim razie u Ciebie. 

 

No dokładnie tak wychodzi, bo team z Gobem i Irvingiem gra 4 mecze.

 

Wszystkie na wyjeździe

 

W tym z Clippers, Blazers i Bucks

 

i robi bilans 1-3.

 

Przecież wiadomo, że gdybym nie brał pod uwagę terminarza to luzem miałbym jakieś 15-16 wygranych w 3 trymestrze.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dokładnie tak wychodzi, bo team z Gobem i Irvingiem gra 4 mecze.

nieprawda

 

a co do tego, kto o co walczy i jako argumencie na wolves.

 

ja walczę o rozstawienie. na koniec może doszłoby do spojrzenia na tabelkę i próbę trafienia na raptors, jako rywala łatwiejszego od 76ers, czy cavs, ale to etap na sam koniec, a nie w momencie w którym doszło do spotkania z sotą. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda

 

Dlaczego nieprawda?

 

 

a co do tego, kto o co walczy i jako argumencie na wolves.

 

 

Przeceniam Timberwolves Qcina :nevreness: Kto by pomyślał, że to tutaj przeczytam:)

 

 

ja walczę o rozstawienie. na koniec może doszłoby do spojrzenia na tabelkę i próbę trafienia na raptors, jako rywala łatwiejszego od 76ers, czy cavs, ale to etap na sam koniec, a nie w momencie w którym doszło do spotkania z sotą. 

Może być wygrał, to jest subiektywna ocena. Qcin przedstawił opis, wiedziałem jak gra, Ty nie napisałeś nic, więc pretensje możesz mieć tylko do siebie, że błędnie oceniłem potencjał Twojej drużyny:)

 

Na wrzucanie opisów był kawał czasu, trzeba było coś napisać skoro teraz masz czas biadolić nad tym, jaki masz zły wynik. Ja przedstawiłem, myślę że wyczerpująco, w jaki sposób dotarłem do takiego bilansu dla Knicks i zdecydowanie nie mam odczucia, że skrzywdziłem Cię oceną. Być może skrzywdziłem Cię tym, że do momentu wymiany liczę, że masz w składzie McColluma, a nie Irvinga, być może skrzywdziłem Cię tym, że uwzględniam terminarz i to od 8 lutego, czyli ostatnie 27 spotkań, gdzie masz naprawdę trudny zestaw rywali. Natomiast wszystkie zespoły oceniałem według tych samych kryteriów, więc po prostu masz pecha, że przyjęte przeze mnie kryteria powodują u Ciebie słabszy bilans niż siła drużyny.

I żeby nie było, przy kontuzji Irvinga żadnej krucjaty  i zaburzania rzeczywistości nie mam zamiaru prowadzić, choć nawet bez niego myślę, że to dalej plusowa drużyna. 

 

7 miejsce i tyle. 

 

I nie pierdol, że nagle walczysz o rozstawienie i jesteś nie wiadomo jaki zdeterminowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myśmy wymianę robili 28 lutego, to jak miałem Ci liczyć Irvinga od 22 lutego? Liczyłem Ci wtedy McColluma. I jak miałem liczyć 3 trymestr od 22 lutego skoro 27 spotkanie od końca Knicks zrobili 8 lutego, skoro biorę pod uwagę przy ocenianiu terminarz? 

 

Dla mnie bilans za 27 meczów oznaczał bilans za 27 meczów. Dokładnie w ten sposób oceniałem. Czy to jest błędny sposób oceniania???

Wymiany liczymy tak, jakby wszystkie weszły w życie w dniu rozpoczęcia danego trymestru. Wszystkie rostery na czas trwania trymestru pozostają niezmienione. Może to być kłopotliwe na początku do ogarnięcia, ale wprowadzając okienka transferowe zamiast wymian w systemie ciągłym (tego drugiego po prostu byśmy nie ogarnęli przy głosowaniach), trzeba było zrobić tak jak zrobiliśmy.

 

Oceniamy oczywiście ostatnie 27 meczów w składach jakie aktualnie widnieją w arkuszach.

 

Widzę, że na przyszły rok trzeba będzie zrobić oficjalne wytyczne jak głosować i co brać pod uwagę, bo nie może być tak, że jeden liczy 22 mecze i nie patrzy w terminarz, drugi bierze pod uwagę 27, a jeszcze inny 27 i dodatkowo patrzy w terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wrzucanie opisów był kawał czasu, trzeba było coś napisać skoro teraz masz czas biadolić nad tym, jaki masz zły wynik. Ja przedstawiłem, myślę że wyczerpująco, w jaki sposób dotarłem do takiego bilansu dla Knicks

No i dzięki temu doszliśmy do tego, że oceniłeś na podstawie złych przesłanek (Karpik potwierdził). 

 

także a kysz teraz i leć zmień bilans :D

 

a krótki opis dałem. 

 

 

I nie pierdol, że nagle walczysz o rozstawienie i jesteś nie wiadomo jaki zdeterminowany:)

A no walczę.

 

Teza o 7 miejscu była tylko przepowiednią przyszłości, ale w momencie meczu Wolves oczywistym jest, że walczyłem o jak najlepszy wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylądowałem poniżej Warriors z RL, którzy nie grali o nic i mieli 8 spotkań bez Thompsona i 9 bez Iguodali.

Widocznie lepiej nie mieć SG i SF niż mieć.

W dodatku oni nie grając o nic na 0 zaangażowaniu vs sytuacja u nas gdzie ciągle jest wszystko otwarte

Grając z Suns (4x) Kings (2x) Nets, Lakers, Jazz (2x), Atlanta, Pacers (2x), Lac (jeszcze z sadytycznym dla nich Currym) według Ciebie widzę słabiutkimi Knicks + mecze bardziej na pozomie jak Sota, Bucks, Wizards

 

W dodatku mecze z tymi silniejszymi zespołami jeszcze z Currym w składzie.

Tymczasem Clippers, którzy bez Paula są raczej parodią na miarę 10 seedu, którzy przy jego i Blake'a urazach robią sobie wesoło jeden z najlepszych bilansów w lidze dorównując temu trymestrowi Pelicans, bijąc Rockets Hardena, nawet zestackowany team Spurs ze wszystkimi zdrowym zawodnikami.

 

Cóż, powiedzmy Fluber, że początki zawsze są trudne ;)

Jakbyś spojrzał w zakładkę injuries to byś zauważył, że Irving opuścił w ostatnim trymestrze 16 spotkań, 27-16=11. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż, powiedzmy Fluber, że początki zawsze są trudne ;)

Jakbyś spojrzał w zakładkę injuries to byś zauważył, że Irving opuścił w ostatnim trymestrze 16 spotkań, 27-16=11. 

A co by mi to dało, skoro przed wymianą liczyłem, że Irving gra u mnie, a w Knicks gra McCollum?

 

Opierałem się na regulaminie, w którym jest następujący zapis:

"wymiany wchodzą w życie po głosowaniu TD"

 

i dokładnie w ten sposób oceniałem Knicks. Czy przegapiłem jakiś zapis w regulaminie??? 

Wylądowałem poniżej Warriors z RL, którzy nie grali o nic 

 

Ale ja właśnie założyłem, że Ty też nie grasz już o nic i nawet pilnowałem, żebyś skończył u mnie w głosowaniu na 1 miejscu na Zachodzie, bo inaczej te bilanse rzeczywiście byłyby bez sensu, gdybyś walczył do końca o jakąś pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.