Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

@LeweBiodroSmoka @RonnieArtestics @ignazz

Szanowni,

czy dobrze rozumiem, że – biorąc pod uwagę prezentowaną postawę – terminy obowiązują wyłącznie tych, którzy ich przestrzegają?

Jeżeli opis pojawia się po czasie, to uwzględnianie go przy formułowaniu wyniku jest zwyczajnie nieuczciwe wobec osób, które wywiązały się ze swoich obowiązków zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Oczywiście ostateczna decyzja należy do Was, jednak w mojej ocenie warto mieć na uwadze, że akceptowanie takich sytuacji podważa sens ustalania jakichkolwiek terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał(a):

Kierujesz się brakiem opisu, sam jego nie wrzucając?😅👍

przeciwnie, inaczej bym nie czekał

czekają mnie jeszcze dość ciężkie pojedynki także robienie opisu w drugiej rundzie uznałem za bezcelowe

Teraz, Ashigaru napisał(a):

Szanowni,

czy dobrze rozumiem, że – biorąc pod uwagę prezentowaną postawę – terminy obowiązują wyłącznie tych, którzy ich przestrzegają?

Szanowny

nasza gra jest w kondycji jakiej jest, jeśli będziemy pozbawiać szans każdego kto nie da opisu w terminie, cchoć i tak w ciągu tygodnia zostało napianych z 5 postów we wszytkich seriach, to lepiej od tego nie będzie

Brave jest na tyle uznanym w moich oczach userem, że spokonie zasługuje na taki kredyt, a co zrobią inni to już ich sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

czekają mnie jeszcze dość ciężkie pojedynki także robienie opisu w drugiej rundzie uznałem za bezcelowe

Takie lekceważenie przeciwnika i zbytnia pewność siebie, często nie wychodzi za dobrze.

Przy okazji lekceważysz także nas 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Takie lekceważenie przeciwnika i zbytnia pewność siebie, często nie wychodzi za dobrze.

Przy okazji lekceważysz także nas 😢

możesz to odbierać jak chcesz, dla mnie każdy opis to dość sporo pracy i zawsze staram się by trzymał poziom, ciężko też jest lekceważyć przeciwnika, którego nie ma, ale może Ty to widzisz inaczej, Twoje prawo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Panowie zgrzyt, może ktoś mnie nakieruje.

Za 2 tygodnie gdzieś lece na półtora miesiąca, nie wiem gdzie, ale nie mam czasu na specjalny research.

Korcą mnie opcje:

1. Północny Wietnam, Laos, region Junnan w południowych Chinach; myslalem zeby zaczac w Hanoi w Wietnamie, a zakonczyc w Chongqing w Chinach;
2. Peru+Boliwia
3. Brazylia
4. Armenia+Azerbejdzań+Uzbekistan+zachód Kirgistanu (tu najbezpieczeniej, bo znam już częsć kaukazu i kirgistan).

Chciałbym się zmieścić ze wszystkim wliczajac loty 15 k, totalny maks 20 k (ale no nie chciałbym do tego dobic).

potrafie jezdzic budzetowo. korci mnie najbardziej opcja nr 1 kulturowo i z ciekawosci, ale odstrasza pora deszczowa (choc bede mial totalana elastycznosc zeby uciec z deszczu, ewoluowac plany etc). przez wilgotnosc owady etc gorąco, troche może być ciezko wytrzymac (?) byl kto na przełomie czewca/lipca w tych rejonach i dawał na luzie rade? brak google, apek zachodnich w chinach sie obawiam trudnosci w przemieszczeniu, bo nie bede jezdzil miedzy najwiekszymi miastami, tylko lokalnie przyrodniczo.

południowa ameryka wzgledem azji  boje sie, ze finansowo ciezko to bedzie zrobic w budzecie 15k

co lubie? podróż "przed siebie",  wiekszosc czasu przyroda, klimaty lokalsowe, mniej tłocznie, miejsca z historią. ale 1/4 wyjazdu pewnie chcialbym spedzic  w mieście, sie pobawic, dziewczyny etc

na jakies szczepienia nie jest za pózno jak zrobie na tydzien przed i to nie skomplikuje mi sytuacji zdrowotnej?

z tego co patrze loty do ameryki pld wzgleddem azji tak 1.5 k drozsze 

Dla kolegów z begm i na opis czasu nie ma. Niby cos w robocie. Niby jakaś decyzja przed ktora strach coś innego zrobić. 
A tu i opisik obszerny i czas na dywagacje. 
 

nieładnie.  Kij w doope 

Leć do Brazylii. Może się problem sam rozwiąże.  

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

Dla kolegów z begm i na opis czasu nie ma. Niby cos w robocie. Niby jakaś decyzja przed ktora strach coś innego zrobić. 
A tu i opisik obszerny i czas na dywagacje. 
 

nieładnie.  Kij w doope 

Leć do Brazylii. Może się problem sam rozwiąże.  

 

Przyznam się, że też wolałbym planować podróż niż pisać opis w pojedynku w którym zdaję sobie sprawę, że przegram.

Ale oczywiście rozgoryczenie też rozumiem, kwestia szacunku.

A by być w temacie podróżniczym to nie pomogę, bo z tych kierunków byłem tylko w Wietnamie i to na południu i w zimę (nawet ostatnią). No i nie na dziewczynki tylko z rodziną 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zbyt wcześnie i to przed opisem przeciwników cokolwiek sugerować w głosowaniach bo dyskusja przed nami ale z przebiegu spotkań w realu rysuje się moim zdaniem zaskakujący faworyt do wzięcia ligi. 

Będą fikołki coś czuję na koniec naszego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):


hmmm

Mathurin + Anunoby/Wagner + JDub + Duren - to moglaby być fajna ekipa po dodaniu jakiegoś PG z draftu. @ignazz 

Parę błędów logicznych:

* z utrzymanym całym drogim core składu nie byłoby wysokiego picku i tego rozgrywającego na niskim ookie kontrakcie

* całości nie utrzymasz i tak, chyba że Rada się zgodzi zrobić ekipę gdzie mogę wydać w dwa lata 700mln na 4 kontrakty

oczywiście jeżeli zdejmiemy kwestie finansowe to robimy... jeszcze od Jaśka wezmę w snt LBJ bo się chłopak dusi ostatnio finansowo

MERITUM:

jak rozumiem wtedy te wszystkie dyskusje o tych DeRozanach i śmiesznych zniżkach 5mln za najbliższy sezon uznajemy za bezcelowe

a nie że idą GM na żebry teraz bo nagle im się nie spina.

daj ze swoich jak się nie spina a nie sięgasz do kieszeni gracza i to jeszcze pod przykrywką, że dbasz o jego przyszłość

dało się kasę to teraz się cierpi a nie wyśmiewasz innych

 

wystarczy mi że nie mam toksycznych umów u siebie i za to możesz mnie cisnąć jakbyś chciał tu coś dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Parę błędów logicznych:

* z utrzymanym całym drogim core składu nie byłoby wysokiego picku i tego rozgrywającego na niskim ookie kontrakcie

* całości nie utrzymasz i tak, chyba że Rada się zgodzi zrobić ekipę gdzie mogę wydać w dwa lata 700mln na 4 kontrakty

oczywiście jeżeli zdejmiemy kwestie finansowe to robimy... jeszcze od Jaśka wezmę w snt LBJ bo się chłopak dusi ostatnio finansowo

MERITUM:

jak rozumiem wtedy te wszystkie dyskusje o tych DeRozanach i śmiesznych zniżkach 5mln za najbliższy sezon uznajemy za bezcelowe

a nie że idą GM na żebry teraz bo nagle im się nie spina.

daj ze swoich jak się nie spina a nie sięgasz do kieszeni gracza i to jeszcze pod przykrywką, że dbasz o jego przyszłość

dało się kasę to teraz się cierpi a nie wyśmiewasz innych

 

wystarczy mi że nie mam toksycznych umów u siebie i za to możesz mnie cisnąć jakbyś chciał tu coś dodać

Ale co ty mi tu jako odwecik z derozanem wyjezdzasz ? Jaki to ma w ogóle zwiazek z tym co napisałem, wytlumacz mi?
 

Chyba wyraźnie dalem korzystna opcje dla obu stron - a co on zdecyduje to już jego sprawa. Ja nie będę natomiast plakac z powodu odmowy na pewno. W odroznieniu do ciebie ja na pewno nie traktuje tego kontraktu jako zaden balast, ale szukam po prostu pare mln oszczędności aby latem wzmacniac skład jeszcze bardziej i dać mu szanse walki o mistrza na koniec kariery. 
 

 

Ps. Ten Anunoby czyli MVP finałów, ktoremu pozalowales kasy, czy Wagner którego oddales wcześniej za Anunoby, to  zarabialby mniej więcej rocznie tyle ile zarabia trio Okoro+stewart+Achiuwa, więc twój argument kompletnie nie trzyma sie kupy maestro. Smacznej kawusi zycze. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednego MVP finałów przypada 449 co tego tytułu nie mają. Trudno trafić. Czasem się spudłuje jak spurs w drugich połowach. 

DDR ? Jestem fanem jego gry akurat. 

A clue wypowiedzi jest takie że wszystkich i tak nie pomieścisz a na każdego OG warto mieć lidera. Ja takowego szukam dlatego nie stać mnie na max dla drugiej linii. 

Franz czy JDub świetni są ale możliwe że bez swoich liderów nie byłoby tak kolorowo. Tego nie wiem jakby w PO mieli samotnie ciągnąć wózek. 

A łączyć to jeszcze z wirtualnym wysokim pickiem gdzie jedno ( zachowanie tych 4 graczy) do pozycji w drafcie nijak się ma. 

Nie do końca też widzę pewną konsekwencje. Wyśmiewasz mój model nie dawania Maxa szczycąc się że ty byś dał i równocześnie w sytuacji własnych zabierasz uposażenie swojemu  graczowi to robisz się niespójny. 
A to czyny świadczą o człowieku a nie słowa „co on by zrobił”.  
Ocena post factum gdzie teraz każdy wie pozostawiam bez komentarza. 

Byłem i jestem największym na forum miłośnikiem OG od czasów kontuzji na uczelni. 

Dostać za to po głowie jeszcze w odwróconej logice wydaje mi się zbytnim uproszczeniem. 

A nie miałem nigdy jakiś bajecznych bilansów od Ciebie z OG w składzie abyś teraz tu triumfalnie ogłaszał nie wiem co? To że pozyskałeś DDR a nie OG? 

Głosowania były znacznie poniżej oczekiwań i to mnie zmusiło do zmian a nie moja nadal wysoka ocena gracza. 

I jasne że wolałbym tych wspaniałych graczy wszystkich mieć u siebie. 

Z równoczesnym szczęściem w lotto bo nigdy mi się jeszcze nie trafił awans w pozycji draftu. 

Trafiłby mi się taki Wemby z draftu to gwarantuje że jeden z pary JDub / OG by dalej biegał w koszulce spurs. 

Conajmniej jeden z nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się wielkimi krokami dekada beGM,

Curry, Brunson, LeBron, Jokić - pewniaczki do all-beGM dekady, ciekawe kto 5.

 

Chichot historii, że największe dymanko w wymianie w historii beGM to finalnie dostał @Qcin_69 :D 

 

#626 Timberwolves-Bulls-Nuggets

MIN out: D.Ayton, J.Brunson, gorszy z MIN/NOP 24’ 1st

MIN in: D.Saric, ,Ch.Hutchinson, D.Eubanks,CHI 22’ 1st, lepszy z MIN/NOP 24’ 1st, NYK 28’ 2nd , BOS/CLE better 26’ 2nd, GSW 28’ 2nd

DEN out:Ch.Hutchinson, D.Eubanks prawo do swapu NOP/MIN 24’ 1st

DEN in:J.Brunson, M.Kabengele, gorszy z MIN/NOP 24’ 1st

CHI out: CHI 22’ 1st, NYK 28’ 2nd, BOS/CLE better 26’ 2nd,  GSW 28’ 2ndD.Saric, M.Kabengele 

CHI in:D.Ayton

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał(a):

Zbliża się wielkimi krokami dekada beGM,

Curry, Brunson, LeBron, Jokić - pewniaczki do all-beGM dekady, ciekawe kto 5.

 

Chichot historii, że największe dymanko w wymianie w historii beGM to finalnie dostał @Qcin_69 :D 

 

#626 Timberwolves-Bulls-Nuggets

MIN out: D.Ayton, J.Brunson, gorszy z MIN/NOP 24’ 1st

MIN in: D.Saric, ,Ch.Hutchinson, D.Eubanks,CHI 22’ 1st, lepszy z MIN/NOP 24’ 1st, NYK 28’ 2nd , BOS/CLE better 26’ 2nd, GSW 28’ 2nd

DEN out:Ch.Hutchinson, D.Eubanks prawo do swapu NOP/MIN 24’ 1st

DEN in:J.Brunson, M.Kabengele, gorszy z MIN/NOP 24’ 1st

CHI out: CHI 22’ 1st, NYK 28’ 2nd, BOS/CLE better 26’ 2nd,  GSW 28’ 2ndD.Saric, M.Kabengele 

CHI in:D.Ayton

 

 

Można chyba powiedzieć że Qcin stworzył dynastię, Qcin Goat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.