Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

co do łapania za jajka to prekursorem był chyba Szczur Evans

 

http://www.sport.pl/koszykowka/1,64947,17647904.html#TRrel_nc_SST

 

zeby zaoszczedzic wam czasu pozwole sobie ctrl c ctrl v całość

 

 

Były koszykarz ligi NBA Stephon Marbury poprowadził zespół Beijing Ducks do drugiego z rzędu i trzeciego w historii mistrzostwa ligi w Chinach. Został uznany też najlepszym graczem (MVP) finału, w którym jego zespół pokonał Liaoning Leopards 4-2.
38-letni Marbury zdobywał w finałowej rywalizacji średnio 29,7 pkt, miał 5,7 asyst, 4,8 zbiórek i 2,0 przechwytów. W Chinach olimpijczyk z Aten występuje od 2011 roku.

- W tym sezonie wiele osób krytykowało mnie. Mówiono, że jestem stary, że nie powinienem dłużej grać. Wszystkie takie głosy dodatkowo mnie mobilizowały. Zamieniałem je na dobrą energię. Kiedy zdobyliśmy mistrzostwo po raz pierwszy, nikt nie dawał nam szans na powtórkę. A teraz mamy trzy złote medale i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zbudowanie mistrzowskiej sagi w Pekinie to mój cel, który motywuje mnie do pracy i wysiłku - powiedział Marbury, który w tym sezonie zmagał się z kontuzją kolana.

NBA grał w New Jersey Nets, Phoenix Suns, New York Knicks, Boston Celtics.

W lidze chińskiej występowało lub do tej pory jest czynnymi zawodnikami ponad 20 koszykarzy NBA, m.in. siedmiokrotny uczestnik Meczu Gwiazd NBA Tracy McGrady.
Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.