Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Celtics mają dużo assetów i nas chcą wydymać, a już Wyc latem powiedział, że dymać się nie damy i możemy poczekać. I bardzo dobrze.

 

 



Skad takie info

http://www.celticslife.com/2017/02/oconnor-vlade-divac-called-celtics.html

 

 

According to Kevin O'Connor at the @ringer Divac wanted a lot more for Boogie from the Celtics then he settled for & refused to negotiate

 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym chyba mimo wszystko zaryzykowal. Ake to ja, a nie pidejmuje tej decyzji. Moze Boston nadal liczy ze wyrwa cos na FA.

Dlaczego miałby nie wyrwać ? Poza tym ryzyko małe, po tych graczy których możemy ściągnąć teraz będziemy mogli trejdować w lecie. Jaki jest w tym wypadku sens zapychać sobie salary przed FA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałby nie wyrwać ? Poza tym ryzyko małe, po tych graczy których możemy ściągnąć teraz będziemy mogli trejdować w lecie. Jaki jest w tym wypadku sens zapychać sobie salary przed FA ?

Wg mnie wyrwa Haywarda i na tym sie skonczy. Zaden Griffin do nich nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Ainge w ogóle się nie kontaktował z SAC i Stevens powiedział, że nie chce DMC, więc plotki idą w dwie strony. 

 

Stevens nic takiego nie powiedział, poszło dementi.

Wg mnie wyrwa Haywarda i na tym sie skonczy. Zaden Griffin do nich nie przejdzie.

 

Tylko czy Hayward jest jakimś super-upgradem nad Crowderem? Pod względem D i fitu raczej średnio + zostaje problem Thomasa przy picku Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevens nic takiego nie powiedział, poszło dementi.

 

 

Tylko czy Hayward jest jakimś super-upgradem nad Crowderem? Pod względem D i fitu raczej średnio + zostaje problem Thomasa przy picku Nets.

No wlasnie nie jest. Dlatego pusty leb to mega upgrade nad amirani jerebkami i zellerami tego teamu. Brak jaj przy tej wymianie moze odbic sie czkawka. Jak sciagna Gordona to szykuje sie lekki kwas w zespole. Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Nets, pickiem Nets, ale za tego Noela wiele nie trzeba było oddawać.

Rozier plus pick Celtics'18 byłoby dużo lepszą opcją niż to, co 76ers dostali od Mavs.

 

To był dobry trade deadline, żeby tanim kosztem dodać kogoś ciekawego.

Cousins,Noel, Ibaka, Gibson - każdy z nich poszedł poniżej wartości, a byłby krótko czy długofalowo fajnym fitem dla Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jeszcze jest lipiec na takie wymianki. Ogolnie ? Ja tam nie jestem zły na Ainge.. Wszystko narazie idzie ku dobremu, i po co coś zmieniac? Wiadomo moglismy sie juz teraz wzmocnić ale czy jest sens? i tak z Cavs małe szanse a po co coś pochopnie... spokojnie dajmy szanse i zaufanie Dannemu.. juz zaufalismy mu 3 lata, w które to z bandy ogórków zrobił 2 team East.. więc przynajmniej jeszcze 1 rok nie zbawi..ułożył fajny solidny trzon i na tym chce go budowac. Moim zdaniem i tak ten pick bedzie wymieniany .Jest na to czas. Wiadomo gorzej jak potem sie okaże, że jest to pick po za top 3. Z drugiej strony nie jestem pewien czy taki George czy tez Butler zbliżyliby Celtics w walce z Cavs.. pamietac trzeba, że wtedy zapewne by nie bylo juz ani bradleya ani Smarta lub Crowdera, ktorzy to maja bardzo bardzo duże znaczenie. Nie było żadnej presji Danny powoli buduje swoją fortece i nie było żadnego nacisku żeby juz o teraz robić takie ruchy, żeby pokiwac palcem Cavs, ryzykując sporo, wlasnie np utratą soldinego picku lub kogos z ,,trzonu ''.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielo dokładnie,my nic w ten deadline nie musieliśmy,my mogliśmy ;).Poza tym z raportów wynika że Pacers chcieli 3 graczy z tych 4 AB,Crowder,Brown,Smart + pick nets 2017.Sorki ja wiem że PG jest PG,ale niech się ciągną.A co do centra.Coż...nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Danny nie próbował nikogo wyciągnąć.Ponoć Zizić zrobił ogromny postęp,mówi się że w tym drafcie byłby na bank w top 10.Może nauczony przykładem Porzigisa czeka na Zizicia?W końcu akurat nam się nie śpieszy.Jeszcze nie śpieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, spodziewalem sie bomby od Danny'ego.

Z drugiej strony po co rozwalac cos co trybi juz w tym momencie, Celtics nie maja presji zeby tu i teraz walczyc o tytul. Aingie ma szerokie pole do manewru w offseason i na pewno cos wykombinuje :grin:

 Dokładnie o to chodzi, polać temu panu :D

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakło mi drobnego wzmocnienia (typu Bogut) za totalnie słabe assety, albo ciut lepszego (Noel) dalej za średni assety.

Brak przepłacania za PG jak najbardziej rozumiem.

O tym samym pisałem. Ja tam trzymałem kciuki za to, żeby nie wysypać się z assetów na Butlera i George'a i tu jestem zadowolony.

PG pewnie wart byłby mocnej paczki z pickiem Nets, ale jednak z ryzykiem odejścia w 2018.

Butler moim zdaniem nie jest wart więcej niż Bradley plus Brown plus picki (nie Nets).

 

Ale nie mogę zrozumieć dlaczego Celtics nie uderzyli po Noela, skoro cena była tak niska.

O Boguta pewnie jeszcze powalczą, choć chętnych nie zabraknie i lekko nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.