Skocz do zawartości

Miejsce LeBrona w historii


BigManFan

Rekomendowane odpowiedzi

nie skreslajcie jeszcze Lebrona. znowu sie powtorze, ale ile pierscieni mial MJ w obecnym wieku LBJ ?

Jak LBJ zrobi jeszcze 2 pierscienie + MVP / 4 lata to wskakuje na GOAT ?

Problem z longeivty Lebrona jest taki, że Jordan w całej karierze zagrał mniej minut, niż Lebron do tej pory. A wliczam w to Wizards. W wieku Lebrona to było jakoś o połowę mniej. 

 

Co do Elda to chciałem odpisać, ale podczas pisania rakometr mi wyskoczył poza skalę, więc odpuściłem w trosce o zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z longeivty Lebrona jest taki, że Jordan w całej karierze zagrał mniej minut, niż Lebron do tej pory. A wliczam w to Wizards. W wieku Lebrona to było jakoś o połowę mniej. 

 

Co do Elda to chciałem odpisać, ale podczas pisania rakometr mi wyskoczył poza skalę, więc odpuściłem w trosce o zdrowie.

 

20 lat to przepaść w farmakologii, odnowie biologicznej, do tego porównując fotki obu panów to MJ'a jednak mocniej i gwałtowniej spaśli na siłowni niż LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale nie wiem czy zaglądając w statystyki nie znajdziemy tam argumentu, że czas między obudzeniem się rano z uczuciem "wszystko mnie boli, już nie jestem superstarem tylko vetem za 5 baniek na rok obiektywnie patrząc" a końcem kariery nie skrócił się. No chyba, że o tym mówisz mówiąc "prime" a nie o faktycznym absolutnym szczycie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale nie wiem czy zaglądając w statystyki nie znajdziemy tam argumentu, że czas między obudzeniem się rano z uczuciem "wszystko mnie boli, już nie jestem superstarem tylko vetem za 5 baniek na rok obiektywnie patrząc" a końcem kariery nie skrócił się. No chyba, że o tym mówisz mówiąc "prime" a nie o faktycznym absolutnym szczycie możliwości.

Garnett się takowym przestał stać w wieku 36 lat, Kobe 34, Tracy 27, Parker 30, Nash wyjątkowo długo - 37.

Jordan w wieku 34 skończył przedwcześnie, Drexler podobnie coś koło 35, Kareem 39, Malone 39, Parish 37.

 

Jakoś specjalnej tendencji nie widać. Jest Dirk długo trzymający fason, ale on późno zaczął jak wspomniałem, ale tak? Ilu mamy dobrych graczy po 33 roku(i żaden nie jest superstarem)? Gasol, Dirk i Wade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem sobie listę GOAT na poważnie, tzn. najpierw ustaliłem kryteria, a potem excel obliczył wynik ;] i jednak LeBon nie jest nr. 1. miano GOAT ciągle należy do MJ, ale tym sezonem James bardzo się do niego zbliżył przeskakując Russella, Duncana oraz Magica.

o dziwo wyszło mi też, że Kobe jest bardzo wysoko, bo na 6 miejscu, a do tej pory raczej traktowałem go jako kogoś poza top10.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem sobie listę GOAT na poważnie, tzn. najpierw ustaliłem kryteria, a potem excel obliczył wynik ;] i jednak LeBon nie jest nr. 1. miano GOAT ciągle należy do MJ, ale tym sezonem James bardzo się do niego zbliżył przeskakując Russella, Duncana oraz Magica.

 

o dziwo wyszło mi też, że Kobe jest bardzo wysoko, bo na 6 miejscu, a do tej pory raczej traktowałem go jako kogoś poza top10.

A jakie ustaliłeś kryteria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bycie najlepszym zawodnikiem mistrzowskiej drużyny w playoffs oraz ogólnie w top 6 danego sezonu. do tego różne wagi tych osiągnięć w zależności od "ery" (wyszło mi ich 6).

 

Tzn. liczyłeś tylko sezony gdzie dany zawodnik zdobył mistrzostwo? I dlaczego top 6 a nie top7 lub top5? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.