Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

LeBron to bestia, to wiadomo, ale że GSW pozwalają mu grać na jego warunkach* to jednak zaskoczenie.

 

I trochę, przyznam to nawet ja, zafascynowany Stefkiem, trochę Curry'go brakuje. Ma dobry moment na heroball. Tylko, czy to by było najlepsze rozwiązanie?

 

MVP dla LeBrona, NBA musi mu dać.

 

*pomijam kwestię gwizdków/#spiskuSilvera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o percepcji całości zadecyduje tak na prawdę game 7. Jak wygrają Cavs, to LeBron będzie miał w CV mega zajebiste finały wygrane z drużyną 73-9 przegrywając 1-3 z przynajmniej dwoma legendarnymi meczami. To automatycznie go wywinduje wyżej w mojej prywatnej hierarchii. Jeśli natomiast wygrają Warriors, to śmiem twierdzić, że będą autorami najlepszego sezonu ever w historii NBA.

Do tego w każdym z wariantów mamy dodatkowe smaczki, LeBron po poprzednim roku się odkuwa, albo Warriors walcząc z kontuzjami Curry'ego i 1-3 z OKC wychodzą zwycięsko. Tak czy siak, pięknie się będzie działo :)

 

Tylko ten niesmak pozostaje (niezależnie od zwycięzcy), że liga trochę za dużo ingerowała w przebieg PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIjek at his best :smile:

Dziękuję :) Po Twojej stronie drylowanie było, więc jesteśmy kwita :)

 

A tak swoją drogą to LeBron dwoma ostatnimi meczami wszystkim hejterom odebrał argumenty póki co. Mecz nr 7 będzie rzeźnią :), której niestety nie obejrzę, bo akurat w tym czasie będę w samolocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw Kerr nakazał Barnesowi napitalać. Bo oczywiście Cle go zostawiają i to właśnie barnes ma pokonać Cavs. Tak się nie dzieje. I trochę niewiadomo kto ma być tym piątym w skłądzie GS. Bogut moze sporo nie grał, ale ustawienie rytmu w obronie też jest ważne. 


Dziękuję :smile: Po Twojej stronie drylowanie było, więc jesteśmy kwita :smile:

 

A tak swoją drogą to LeBron dwoma ostatnimi meczami wszystkim hejterom odebrał argumenty póki co. Mecz nr 7 będzie rzeźnią :smile:, której niestety nie obejrzę, bo akurat w tym czasie będę w samolocie :(

 

Ja się nie dziwię ze jako fan Golden uciekasz z kraju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw Kerr nakazał Barnesowi napitalać. Bo oczywiście Cle go zostawiają i to właśnie barnes ma pokonać Cavs. Tak się nie dzieje. I trochę niewiadomo kto ma być tym piątym w skłądzie GS. Bogut moze sporo nie grał, ale ustawienie rytmu w obronie też jest ważne. 

 

Ja się nie dziwię ze jako fan Golden uciekasz z kraju :grin:

wręcz przeciwnie, zamierzam świętować mistrzostwo w ciepłych krajach :P

 

Warriors u siebie są inną drużyną i wciąż uważam, że mogą to wygrać. Plus Tomjanovica sentencja zawsze aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wręcz przeciwnie, zamierzam świętować mistrzostwo w ciepłych krajach :tongue:

 

Warriors u siebie są inną drużyną i wciąż uważam, że mogą to wygrać. Plus Tomjanovica sentencja zawsze aktualna.

 

Warriors nadal są faworytami. Możliwośc odpalenia Kleja i jakiś rezerw jest spora, a dodatkowo cavs mają swoje przestoje oraz nadal słabe ogniwa jak pnr z Love /czy cały Shump/ oraz brak koncepcji jesli nie wejdzie wjazd co skutkuje mrozem atakowym.

Trudno sobie też wyobrazić że TT będzie miał tak świetny mecz na wyjeździe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 szybkie faule lovea to byly jego najlepsze zagrania w tym meczu , sam sie zbenchowal i zaczelo sie.....

thompson-james-jefferson-jr-kyrie  ten lineup w przeciagu calej serii zawsze jest na plusie... daja rade w obronie i outrebounduja gsw za kadym razem. lue ma gotowy lineup smierci ktory niszczy "piatke smierci"  gsw. qrwa lebron trafia jumpery robi sie grubo....

love jesli jest w miare inteligentny sam powinien poprosic o mniejsze minuty :), imo brak boguta na 15 minut to bardzo duza strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że:

 

a) byłoby to skur********o

B) paradoksalnie LeBron mógłby rwać włosy z głowy.

Teraz jest w gazie i może zatrzymać 73-9 team i magicznego Stephana. Jeśli Curry dostałby spuspensa, a wcześniej Draymond i pewnie uraz Boguta zostałby wzniesiony do wyższej rangi. Już zawsze byłoby słychać o tym, jak Silver uratował legacy LeBrona tymi decyzjami.

c) wkurwiłbym się. Kto chce oglądać game 7 finałów bez największej gwiazdy którejś z drużyn? Już brak Boguta i te problemy Igiego są bee, a co dopiero byłoby z taką akcją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie, jakby tak liga zawiesiła Curry'ego za rzucenie w kibica ochraniaczem ? :grin: Na video widać że zrobił to z premedytacją, wypatrzył sobie gościa i rzucił prosto w niego.

 

Not gonna happen.

 

Dostanie 25k USD kary + pozew do sądu od kibica z którym ów ochraniacz się spotkał za znieważenie i straty moralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13450855_1171007646289864_69895770974490

 

podobno to jest ten biedny fan, który dostał od Kury ochraniaczem... ;/ #potwierdzoneinfo

 

a już tak bardziej poważnie, to całkiem fajnie ogląda mi się te finały. Kompletnie wisi mi już kto wygra, Spurs odpadli, o Memphis nie było co gadać w tym roku (i pewnie zaraz się rozpadną), a przed Phila i Denver jeszcze dłuuuuga droga, damn, właśnie zauważyłem jak bardzo przeje**** mam jako kibic, o ile Spurs nie wyczarują kogoś do odmłodzenia składu, zwłaszcza na obwodzie, to moim drużyną nie grozi walka o najwyższe laury.

 

Wracając do tematu, jako, że przeważnie kibicuję słabszym, tak i tym razem jestem za Cavs, mimo, że ich nie cierpie, przecież to Cavs, Cleveland... CAVALIERS - ble. (no może poza Irvingiem, tego akurat bardzo lubię, swoją drogą kompletnie nie rozumiem spuszczania się nad Lillardem, a kompletnym jechaniu po Kyrie, przecież to gracze w bardzo podobnym stylu.) James daje z siebie wszystko i chwała mu za to, nigdy nie lubiłem jego siłowego stylu gry. ale hej, czapki z głów, gość jakoś od game 3 dwoi się i troi. Widać, że bardzo mu na mistrzostwie zależy. Szkoda Love'a, który chyba się coś posypał psychicznie, pewnie nie tak wyobrażał sobie swoją rolę w Cavs, jeśli Jefferson robi GSW mały pogrom, to ciekawe co robiłby w jego miejsce kanadyjski Andrzej...

 

Czekam na game seven, GSW są mocni na swoim terenie, poza tym nie przegrali trzech meczów z rzędu od bardzo dawna, ale skoro jest to sezon cudów, to dawać to mistrzostwo Cavsom, obejrzyjmy wielki collapse mistrzów i zaczynajmy przygotowanie przed nowym sezonem!

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma Jefferson do Wigginsa ? Jefferson dużo daje bo :

 

- jest doświadczany, bardzo wysokie IQ 

- nie pęka, daje dużo pozytywnej energii

- jest bardzo dobry bez piłki a jej nie potrzebuje żeby impact zrobi ale jak ją ma to wie kiedy rzucić, kiedy wejść na kosz, kiedy rzucić open3 

 

Wiggins nie posiada żadnej z tych cel na razie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not gonna happen.

 

Dostanie 25k USD kary + pozew do sądu od kibica z którym ów ochraniacz się spotkał za znieważenie i straty moralne.

I to mnie wkurwia. Liga powinna zacząć dowalać konkretne kary finansowe, a nie 25k. Miałby zapłacić 500k jeden z drugim, to nagle by się nauczyli zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywa o ile Cavs '16 są lepsi od Cavs '15 - po G6:

 

Finały 2015: GSW 107.3 ORTG, Cavs 99.6 ORTG

Finały 2016: GSW 110.2 ORTG, Cavs 110.2 ORTG

 

To oczywiście w kontekście wiadomo jakich tez. Jak wygra Cleveland, to dopisujemy Curry'emu gwiazdkę? ;)

Prawdopodobnie HCA zadecyduje, liczę pomimo ew. porażki na odważną decyzję i przyznanie MVP finałów LeBronowi. 

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.