Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

haha, alez niektorym tutaj poscily nerwy i tak im sie wszystko pomieszalo, ze krytykuja LeBrona za to, ze Green przez cale playoffs nadzwyczaj czesto "przypadkiem" lapie kontakt z jajami innych zawodnikow, co w polaczeniu z podobnymi wybrykami sprawilo, ze zapracowal sobie na kilka technikow. jak juz to powinniscie pochwalic Jamesa, ze wzorem Rodmana z finalow 1996 potrafil doprowadzic do sytuacji, w ktorej przeciwnik nie wytrzymal psychicznie. to jest impact przez duze i :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond całe PO zachowuje się jak zjeb, za co od pizd i cipek na forum e-nba dostaje się LeBronowi.

Tu pełna zgoda

haha, alez niektorym tutaj poscily nerwy i tak im sie wszystko pomieszalo, ze krytykuja LeBrona za to, ze Green przez cale playoffs nadzwyczaj czesto "przypadkiem" lapie kontakt z jajami innych zawodnikow, co w polaczeniu z podobnymi wybrykami sprawilo, ze zapracowal sobie na kilka technikow. jak juz to powinniscie pochwalic Jamesa, ze wzorem Rodmana z finalow 1996 potrafil doprowadzic do sytuacji, w ktorej przeciwnik nie wytrzymal psychicznie. to jest impact przez duze i :D

Tak to już jest. Trafiło na dwóch

Jeden od brzydkiego zachowania a drugi od nadreakcji na takie wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond całe PO zachowuje się jak zjeb, za co od pizd i cipek na forum e-nba dostaje się LeBronowi.

 

A co to ma do rzeczy jak Dray się zachowywał w poprzednich meczach/seriach? To jakies kurw*a odraczanie winny? powolne "zbieranie sobie puzzli na pełnego flagranta? Sędziowie powinni być na niego bardziej wyczuleni bo wcześniej zjeba*i  i nie byli?, nie wiedzą o czym się pół godziny przy stoliczku i 15stej powtórce  naradzają? Sami wytyczyli sobie standardy to niech się i kur*a trzymają....

Każdy mecz jest oddzielną historią, to co komuś przeszło płazem w serii z Thunder   nie ma żadnego związku z jajami Lebrona... tak w ogóle ja w tym meczu nie zauważyłem, żeby Lebron miał jaja, ( po meczu zresztą też) także tym bardziej nie wiem za co to całe wykluczenie :smile:.

 

MVP?  pewnie by się rozstrzygało pomiędzy Green'em a Curry'm, no więc chyba wszystko jasne.... chyba, że głosujący sobie przypomną o tym, że w zeszłym sezonie LEbron nie dostał....

Żałosne to to wszystko.

Edytowane przez HyHy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warriors maja ten luksus, ze kogo by nie zabraklo, oni sa w stanie dokonac uspranien i wygrac z kazdym.

 

graja u siebie i ja w braku greena nie widze duzego problemu w sensie oslabienia. swoje dorzuci speights, wiecej minut pograja inni i gsw spokojnie sobie z tym poradza. ba! beda duzo bardziej zmotywowani.

 

a nawet jesli przegraja, nie ma opcji by cavs  wygrali 3 mecze z rzedu, wiec pytanie tylko gdzie gsw beda sie cieszyc z tytulu...

 

 

co do zawieszenia greena, nie mam pytan.

smieszne, ze liga nie widzi ciosu, ktorym lebron powala greena, nie widzi jak nad nim przechodzi obcierajac sie jajami i prowokuje. za to widzi, jak green chce uderzyc lebrbona w  jaja i za to zawiesza greena? c'mon! gdyby chociaz ukarano lj'a jakas grzywna a tu nic, z tego co widze.

 

moze bylo zbyt nudno, ogladalnosc finalow pewnie nie powala. niedzielni kibice maja powod by usiasc przed tv... a o to przeciez chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie jeszcze raz te powtórki i prawda jest taka, że DG zasłużył sobie na tego flagranta. Lebron nad nim przechodził jak ten jeszcze leżał i w czasie przechodzenia Draymond zaczął wstawać i wyszło, że nadział się głową na jajca Lebrona, wkurwił się i później od tylca próbował uderzyć Lebrona w jaja (był kontakt) a później jeszcze raz się zamachnął ale bez kontaktu. Tak więc na flagrant zasłużył a że akurat w takim momencie nazbierało mu się na zawieszenie no to sorry. Można się zastanowić czy ten system ma sens. Fakt, że LBJ niepotrzebnie jęczał na konferencji ale prawdopodobnie DG i tak by dostał tego flagranta. I naprawdę nie rozumiem jak można bronić Greena po tych wszystkich jego akcjach jak kopanie po jajach lub próba wyrwania ręki a la Olynyk rok temu. Tak czy inaczej myślę, że GSW i tak mogą to wyciągnąć u siebie ale pewnie będzie zacięty mecz. Nie wydaje mi się też aby ten faul wpłynął znacząco na wynik końcowy serii. Widać, że Warrios są mocniejsi i raczej nie ma opcji, żeby Cavs odrobiło taką stratę.

 

 

I jeszcze odnośnie tego powalenia na ziemię to to był klasyczny flop. Lebron odgarnął rękę Greena do góry a ten padł na glebę jak porażony.

Edytowane przez The Goat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy jak Dray się zachowywał w poprzednich meczach/seriach? To jakies kurw*a odraczanie winny? powolne "zbieranie sobie puzzli na pełnego flagranta? Sędziowie powinni być na niego bardziej wyczuleni bo wcześniej zjeba*i  i nie byli?, nie wiedzą o czym się pół godziny przy stoliczku i 15stej powtórce  naradzają? Sami wytyczyli sobie standardy to niech się i kur*a trzymają....

Wszystko? To chyba normalne, że jak masz w Polsce popełnisz pierwsze przestępstwo , a byłeś do tej pory niekarany, to sędzia jest bardziej skłonny po pokajaniu dać niższy wyrok czy odpuścić zupełnie karę, a kiedy dokonasz kolejnego, nawet mniejszego kalibru, to już nie będzie tak pobłażliwy. Ludzie, litości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the goat, troche naginasz fakty.

green dosc szybko sie podnosil, gdyby lezal, pol biedy ale gdy lebron nad nim przechodzil, tez juz praktycznie wstal

ja nie bronie kopania i tego co robil w pozostalych meczach green

ale to nie ma wplywu na to co dzialo sie w g4

 

gdyby miejscami zamieniono lebrona z greenem,

gdyby to green powalil lebrona przy zaslonie, przeszedl nad nim, pewnie zostalby usuniety z meczu i liczyl na kolejne kary...

 

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. imo brak jakiejkolwiek kary dla lebrona jest smieszny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak badboys2. Ja myślałem oglądając live na kompie, że Dray ściął się do LBJ o to jak ten go zglebował i pomasował jajca o jego głowę. A tu ten ruch ręką... nie widziałem go w pierwszym momencie. Moim zdaniem o ile flagrant koniec końców słuszny o tyle LeBron powinien też powinien dostać co najmniej karę finansową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko? To chyba normalne, że jak masz w Polsce popełnisz pierwsze przestępstwo , a byłeś do tej pory niekarany, to sędzia jest bardziej skłonny po pokajaniu dać niższy wyrok czy odpuścić zupełnie karę, a kiedy dokonasz kolejnego, nawet mniejszego kalibru, to już nie będzie tak pobłażliwy. Ludzie, litości. 

Skoro tak lecimy to moze ustalimy odpowiedniki przestępstw jako faule w NBA?

 

kop w jaja - gwałt

blacha w potylice - napad z bronią w ręku

faul od tyłu w fastbreak - cięzkie pobicie

faul po którym zawodnik doznaje powaznej kontuzji - umyślna chęć spowodowania śmierci

faul techniczny - zakłócanie ciszy nocnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the goat, troche naginasz fakty.

green dosc szybko sie podnosil, gdyby lezal, pol biedy ale gdy lebron nad nim przechodzil, tez juz praktycznie wstal

ja nie bronie kopania i tego co robil w pozostalych meczach green

ale to nie ma wplywu na to co dzialo sie w g4

 

gdyby miejscami zamieniono lebrona z greenem,

gdyby to green powalil lebrona przy zaslonie, przeszedl nad nim, pewnie zostalby usuniety z meczu i liczyl na kolejne kary...

 

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. imo brak jakiejkolwiek kary dla lebrona jest smieszny...

 

Z tego co czytałem to w dość umiarkowany sposób śledzisz nba teraz.

 

Green - g3 z serii Houston - https://vine.co/v/iFVIDY7a0l7

w trakcie spotkania nic nie było odgwizdane - po f-1

kopalnie w jaja Adamsa - 1 przeszło bez echa, drugie było f-1 po spotkaniu zmienili na f-2

 

http://www.e-nba.pl/topic/1200-dobre-filmiki-hajlajty-itp/?p=430239

zbiór "technik walki" Greena większość z nich to były no-call

 

http://pr.nba.com/golden-states-draymond-green-assessed-flagrant-foul-1-resulting-suspension-game-5/

 

James dostał technika, więc kara była.

 

Za sytuacje z Greenem jest odpowiedzialny on (że nie panuje nad swoimi kończynami i głową) oraz NBA, że długo przymykała oko na to co robił wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.