Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

Liczę, że game 4 będzie wyrównany do końca. W tegorocznych PO jest chyba największa liczba blowoutów ever, aż szkoda zarwanej nocy, żeby to oglądać.

blowouty blowoutami niektore sie lepiej oglada niz gowniane close game, chodzi o poziom gry, o poziom zaangazowania

 

jak OKC wygrywalo +20 to ogladalo sie kazda sekunde meczu z ciekawoscia, bo grany byl wysoki poziom koszykowki

 

tutaj ciezko te finaly nazwac w ogole koszykowka

 

cytujac kennego smitha

 

one think about basketball, when It's not played hard it looks awful

swoja droga, uwazacie ze tacy zawodnicy jak Green Thompson Curry, po serii z OKC, chce im sie mniej grac przeciwko Cavs? biorac pod uwage poziom koszykowki i zaangazowania?

ciekaw jestem czy odczuwaja roznice i zabiera im to smak gry

 

w sumie skoro w ligach amatorskich w meczach orlikowych z kumplami sie takie rzeczy odczuwa, to na pewno oni tez to odczuwaja, ta sama sytuacja tylko 100 poziomow wyzej

 

https://www.youtube.com/watch?v=zcz9GOifnB4

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak OKC wygrywalo +20 to ogladalo sie kazda sekunde meczu z ciekawoscia, bo grany byl wysoki poziom koszykowki

raczej dlatego, że postawiłeś na OKC i to dawało ci emocje. natomiast obiektywnie rzecz ujmując poziom gry w finałach wcale nie jest mniejszy.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty lorak, ja nie z tego typu gosci, zawsze kibicuje dobrej koszykowce, to ze na OKC postawilem itak chyba nie mialo znaczenia w typerze bo juz mialem dawno po szansach na mistrza

 

po prostu seria okc vs gsw, to byla piekna koszykowka, a tutaj, to nawet nie wiem jak to opisac

 

tak samo detroit vs cleveland sie fajnie ogladalo mimo sweepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs jaja maja patent na klaya I stefana. Stefan powoli ale wytrwale pracuje na swoj status goata-znikajacego-w-finals.
Jakby lebron mial avg 15pt to byscie go wysmiewali.
Zauwazyliscie ze w ciagu meczu pokazywali cure zawsze razem z klayem usredniajac?

 

pisanie z telefonu w lozku : <

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs jaja patent na klaya I stefana. Stefan powoli ale wytrwale pracuje na swoj status goata-znikajacego-w-finals.

Jakby lebron mial avg 15pt to byscie go wysmiewali.

Zauwazyliscie ze w ciagu meczu pokazywali cure zawsze razem z klayem usredniajac?

tak jak pisałem w temacie jazda jazda, lubie Stefka, ale z tym co gra w finałach to cięzko być jego fanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek... gdzie byla taka obrona Cavs w poprzednich meczach?

Sa jakies nowe zasady, ze tylko u siebie mozna grac na maxa czy jak?

 

Czy podobnie jak w zeszlym roku Iggy trafi do pierwszej piatki za Boguta w trakcie serii?

 

Liczę, że game 4 będzie wyrównany do końca. W tegorocznych PO jest chyba największa liczba blowoutów ever

CkesomgUUAAqggs.jpg

 

Od rana milion teorii spiskowych to ja wysunę kolejną: na ile możliwe jest , że GSW wyszli z założeniem odpuszczenia meczu wiedząc , że Cavs rzuci się na nich jak muslimy na białe kobiety w Kolonii i wobec tego zdecydowali o nie traceniu sił a wejściu z drzwiami i futryną na mecz nr 4?

To by moglo wyjasniac lenistwo w obronie, ale nie seryjne pudlowanie rzutow...

 

Mi się wydaje, że GSW jest mocno napalona na Duranta i zdaje sobie sprawę, że dużo łatwiej będzie go przekonać do gry u siebie wygrywając finały 4-3, a nie 4-0.

Gdyby taki byl cel to by wygrali z OKC 4-0... bo dali mu duzo amunicji na pozostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem w temacie jazda jazda, lubie Stefka, ale z tym co gra w finałach to cięzko być jego fanem

To prawda, nie jest mega wymiataczem, jak w RS i póki co wygląda źle. Ale poczekałbym z ocenami do końca finałów.

Z OKC mimo początkowych problemów wrócił na dobry poziom pod koniec serii. Nie było to oczywiście to, co w RS, ale nie był to na pewno choke. Póki co jak najbardziej ssie, poza drugim meczem, gdzie oceniłbym jego występ jako poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs jaja patent na klaya I stefana. Stefan powoli ale wytrwale pracuje na swoj status goata-znikajacego-w-finals.

Jakby lebron mial avg 15pt to byscie go wysmiewali.

Zauwazyliscie ze w ciagu meczu pokazywali cure zawsze razem z klayem usredniajac?

 

Wrzuciłbym do łapucapu, ale nie bedę bo jestem już napiętnowany ...

 

 

Curry ma lekki problem z fizycznością i by ć może gdyby nie jego 'kontuzja' to OKC by go rypnęli. Poza tym jak potrzeba zagrania czegoś w słabym momencie drużyny to bardziej Klay się pokazuje niśli  Kura. Coś mi sie jednak wydaje że moze eksplodować w kolejnym meczu. 

Cleveland czesto chce go wyeksploatować grając przeciw Niemu 1-1. Ważne aby nie było stagnacji.

 

Nast mecz pewnie prowadzić będzie Crawford więc będzie można bić po łapach.

 

 

 

 

 

 

 

ps. Tak żartowałem z tym napiętnowaniem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby GSW miało oddawać jeden mecz to zrobili by to w G4 przy stanie 3-0. Oni mają trochę problem z mobilizacją. Szczególnie jak się im wydaje że są lepsi (a tak pewnie się im wydawało po dwóch meczach u siebie). It's not over yet. Mam nadzieje na emocje w G4.

Poza tym, mimo bycia wielkim fanem Stefka, jak ktoś to na forum zacznie go porównywać do MJ'a to parsknę śmiechem. Nie przystoi MVP i komuś kogo niektórzy nazywają GOATem (jak widać na wyrost) grać drugiego tak słabego meczu w finałach z trzech rozegranych. Po prostu nie i już. Chyba że ma jakąś ukrytą kontuzję. Nie jest obecnie nawet trzecim najlepszym graczem swojego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzycie że ktoś ryzykowałby G#7 tak dla siupy?

Oczywiście, że tak. Powiem więcej, wcale się nie zdziwię jak Warriors celowo przegrają finały, po to, żeby zrekrutować Duranta. Wtedy nie będzie głosów, że KD przychodzi na gotowe i dopiero jego osoba pozwoli stworzyć prawdziwą dynastię. Taki jeden krok w tył, po to, żeby zaraz zrobić kilka do przodu.

 

BTW mac to miszcz w trollowaniu.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.