Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie poznam genezę prośby o uzasadnienie, bo nie wiem za bardzo co tu uzasadniać.

Cóż, twierdzisz, że Deandre Jordan wyglądał zajebiście w statystykach, a dawał dupę w PO. Chętnie chciałbym byś przytoczył te statystyki i w kontekście porównania do nich uzasadnił, że grał słabo w PO. 

Chociaż w sumie bardziej ciekawy jestem uzasadnienia, że Derozan wygląda ZAJEBIŚCIE W asv stats.

Mówimy o graczu, który w takim RPM był poza top150 ligi, więc naprawdę czekam z niecierpliwością, żeby to przeczytać. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, twierdzisz, że Deandre Jordan wyglądał zajebiście w statystykach, a dawał dupę w PO. Chętnie chciałbym byś przytoczył te statystyki i w kontekście porównania do nich uzasadnił, że grał słabo w PO.

 

Chociaż w sumie bardziej ciekawy jestem uzasadnienia, że Derozan wygląda ZAJEBIŚCIE W asv stats.

Mówimy o graczu, który w takim RPM był poza top150 ligi, więc naprawdę czekam z niecierpliwością, żeby to przeczytać.

Wow jeszcze mnie nie pojebało, żeby uzasadniać, że DeAndrzej dawał dupy w PO, do niedawna to był jego znak firmowy. Zarówno Thomas i Derozan grali bardzo dobrze w rs, nie wiem czy zajebiście, co w Twoim mniemaniu oznacza zajebiście tego nie wiem, natomiast w PO obaj dawali takiej dupy, że oczy szczypały, gracze którzy mają ciągnąć atak kompletnie zawodzili pod tym względem. Jeśli chodzi o RAPM to skoro Thomas ma największą różnicę pomiędzy obroną i atakiem to może w ogóle wyjebać z top100 tego scruba, a nie rozmawiać w kontekście ścisłego topu pg? Mam przeczucie, że to kolejny bzdurny temat, który sobie wymyśliłeś i teraz będzięsz zakłamywał rzeczywistość rzucając cyferkami pod tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow jeszcze mnie nie pojebało, żeby uzasadniać, że DeAndrzej dawał dupy w PO, do niedawna to był jego znak firmowy. Zarówno Thomas i Derozan grali bardzo dobrze w rs, nie wiem czy zajebiście, co w Twoim mniemaniu oznacza zajebiście tego nie wiem, natomiast w PO obaj dawali takiej dupy, że oczy szczypały, gracze którzy mają ciągnąć atak kompletnie zawodzili pod tym względem. Jeśli chodzi o RAPM to skoro Thomas ma największą różnicę pomiędzy obroną i atakiem to może w ogóle wyjebać z top100 tego scruba, a nie rozmawiać w kontekście ścisłego topu pg? Mam przeczucie, że to kolejny bzdurny temat, który sobie wymyśliłeś i teraz będzięsz zakłamywał rzeczywistość rzucając cyferkami pod tezę.

Czyli kolejny twój post w stylu: jestem za mądry, by coś napisać. 

Bleeeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6+7 pick to możliwa zajebista kombinacja (jeśli np Sixers skusili by się na Monka) Isaaca/Smitha. Nie oddałbym tego obecnie za nikogo poza Fultzem na miejscu Sacto.

Musieliby mieć dobre sources, żeby tak założyć.  W takim wypadku oczywiście zgoda.

 

Dla mnie obecnie  jest czwórka, która wyrosła zdecydowanie na prowadzenie(Fultz/Ball/JJ/Smith), a co do dalszych wyborów mam mniejsze oczekiwania(poza Isaaciem, ale tu mam wątpliwości, czy taka organizacja jak Kings byłaby w stanie odpowiednio się nim zająć), dlatego rozważałbym skok w górę, jeśli byłaby opcja.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niezmiennie brałbym z dwójką Tatuma jako BPA. Więc nie widzę tej odskakującej czwórki ;) pozycje 2-6 są dla mnie jeszcze dość zbliżone.

A ja Tatum'a nie lubię za to wymuszanie posiadań, które obawiam się, że będzie miało mało efektywny wpływ na wynik.

 

Może za dużo Melo się naoglądałem :tongue:

 

Ale będę jeszcze Tatum'a wertował, bo najmniej go póki co z top10 widziałem, także może zmienię pogląd.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Derrick Rose stał się MVP Derrickiem Rosem Super Sajanem jakiego Gotham potrzebuje i rzucił 26 punktów na skuteczności 13-16!!11!!!

 

Jaki on jest cudowny i fantastyczny (jako tank commander)

Ech słabe to. Dobrze gra to odpowiadasz kpiną.

 

JAk Rose by zagrał tak jak dziś Porzi to byś się ekscytował

 

A prawda jest taka że Porzingisa mowa ciała wygląda źle i nie wiem jak się można cieszyć  z tankowania jeśli ewidentnie to źle wpływa na Wasz największy talent.

Wy przegrywacie w dużej mierze bo Kristaps gra kiespko . I to zaczęło się odkąd obraliście kierunek na TOP 5 draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś sobie już darować te wycieczki w kierunku Dariusza, bo już dawno przestały bawić.

 

Nie mogę się czasami powstrzymać, bo po takim meczu jak ten w internecie bita jest piana z podniecenia jaki on jest znakomity i cudowny. Jak gra źle to nie ma nawet o tym wzmianki, bo po dupie (czasami zasłużenie, a czasami nie) dostaje głównie Melo. Od grudnia piszę, że nie powinno być Rose'a w tym zespole, ale po takim jednym spotkaniu fani wkraczają na scenę i bronią go własną piersią.

 

I ja się bardzo cieszę z jego dobrej gry. W lato ktoś się na niego nabierze i zapłaci mu, by grał w jego drużynie. Oby to nie byli Knicks oraz jak dziś czytałem kaczkę dziennikarską - Bucks. Reszta drużyn niech go bierze i nie dziękuje.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.