Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalodzero

Czyli wcześniejsze posty to była swego rodzaju prowokacja ? Te głębsze rzeczy to jak mam rozumieć ? Eye test i ogólne odczucia gdy widzisz Knicks na parkiecie ? Moim zdaniem jeśli chce się porozmawiać "głębiej" o koszykówce to się te nieszczęsne cyferki wykorzystuje np. w postaci zaawansowanych statystyk. Są różne metody ich tworzenia i nie ma co do wszystkich bezkrytycznie podchodzić.

Co do samej istoty przeciągającego się sporu czyli Róży naszej kochanej: gra mniej więcej to czego można się było spodziewać: powjeżdża,poholuje piłę, czasem coś odrzuci na obwód( raczej kreator z niego nie był nigdy za dobry),coś w obronie zagra.To i tak znaczący upgrade do dziury którą mieliście sezon temu czyli duetu Calderon-Vujacić. Wyciągnięcie go to było klasyczne low risk-high reward (coś tam sobą prezentuje a nuż wróci do wysokiej dyspozycji, jak nie do kontrakt spada po sezonie). Ogólnie całą sytuację z grą Dariusza podsumował bym tak : mogło by być lepiej, ale tez mogłob

 

Najlepiej jakbyś się wczytał w ten post, a nie skupiał się na jednym zdaniu...

 

Nba nie jest czarno / białe albo tylko statystyki. albo tylko eye test, jest kolorowe.

 

Czasem wrzucę cyferki, zrobiłem to, kiedy pisałem o tym na jakich liczbach, Rose bronił 4 bardzo dobrych PG w lidze, ale to nic nie dało i kolega z którym dyskutowałem na ten temat, wrzucił der rtg 114, a potem swój eye test , że Rose jest zwyczajnie średni dla niego i moje cyferki ma w dupie....

 

No i co jak to rozstrzygniesz ? Nie da się...

 

Kolejna sprawa definicja wymuszonych rzutów i co za tym idzie nie trafionych, i zwyczajnie nie trafionych nie celnych. 

 

Dla jednego forumowicza rzuty będą wymuszone i dlatego nie trafione, a dla drugiego zwyczajnie nie trafione i nie wymuszone.

 

Wszystko jest płynne i ruchome. Należało by oglądać z kimś mecz na żywo i dochodzić do wspólnego stanowiska czy rzut był wymuszony i dlatego nie trafiony, czy po prostu nie celny, ale przecież tak się nie da, każdy i tak napiszę jak to widzi sam, eye... 

 

NIe wiem czy oglądasz całe mecze Knicks czy skróty czy nic, ale Jennigs tak samo holuje piłę bardzo często , różnica między nimi jest taka , że Brandon potrafi zaliczyć fajną asystę , a Rose zaliczyć dobry wjazd pod kosz, lub odegrać i również asystować, straty mają na podobnym poziomi.

Jennigs miał większe minuty, kiedy Rosa nie było i wcale ta jego lepsza kreacja, nie przełożyła się na wyniki drużyny.

 

Oczywiście że Rose i Jennigs to upgrade. Dlatego pisałem o tym że Knicks w tym momencie bez Rosa mieli by kilka wygranych mniej i wytworzyła się ta średnia dyskusja, dlaczego 7 wygranych a nie mniej, bo 7 to tylko Lebron może , bo on w Cavs +20 zrobił, bo to tylko jego poziom , a Love wtedy dłubał w nosie itp...

 

Albo doczepienie się słowa "strzelba" u innego kolegi z tego forum, nie można nazwać Rosa 3 strzelbą, bo "strzelba" w jego mniemaniu to gracz, który musi notować co najmniej nie wiem 25/30 punktów, a nie 17 .  

 

Lub to że każdy PG ma obowiązek penetrować strefę pod koszową, dlatego że jest podstawowym rozgrywającym...

 

To jest forum i na takie rzeczy trzeba lub nie trzeba odpisywać, ja to robię i staram się merytorycznie do tego podchodzić.

 

Nie mogło by być lepiej, bo nikt raczej by nie przyszedł i nikt pewnie nie przyjdzie w 2017 , marzenia o CP3 chyba trzeba odłożyć do marzeń, a Twóje Profilowe i Russ, pokazał nam, że OKC to dla niego przyszłość... Są ciekawe nazwiska jak G.Hill czy P.Mills w 2017 , ale znając nasze szczęście, podpiszą z Jazz i Spurs, zresztą kto by chciał od Spurs i Popovica odchodzić... 

 

Phil rozegrał to lato bardzo dobrze moim zdaniem.

Z Noah trochę się przeliczył, ale czy mógł przewidzieć, że będzie aż tak źle ?

Czy ktoś z obecnych tu komentatorów pisał przed, że Noah dostał za duże pieniądze ?

Chyba tylko Przemek Orliński i tym razem szacunek dla niego, bo po części przewidział tą sytuację z JO.

 

Ale jak spojrzymy na UFA na 5tce w 2017 to też jest bieda, także to Zen też pewnie brał pod uwagę.

Poszedł też pewnie w budowanie trzonu na jakieś 2/3 sezony, przecież ta drużyna co roku ma nowych 10 zawodników, nowego trenera i sztab szkoleniowy, chodziło o pewną stabilizację.

 

 

Jeśli zostali byśmy z Calderonem , Lopezem i Grantem, Bez Noah , Rosa i Holidaya,  zakładając że podpisujemy tak czy inaczej, Jennigsa, to może nie było by dużo gorzej , ale było by gorzej.

Bo jeśli chyba wszyscy się zgodzą, że Calderon powinien pójść na emeryturę koszykarską ewentualnie pograć gdzieś w Europie, to przybycie Holidaya dobrego obrońcy , było bardzo fajnym posunięciem, zważając na kiepską formę Thomasa i trochę słabszego Lee, niż to co oczekiwaliśmy, przynajmniej ja oczekiwałem. 

 

Porównanie Noah z Lopezem to chyba historia na odzielny  temat, ale ja nie widzę przepaści w momencie kiedy JO grałby na takim poziomie jak ostatni mecz z Indianą, na pewno w $ jest różnica i to może trochę boleć... 

Edytowane przez Kalodzero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Noah trochę się przeliczył, ale czy mógł przewidzieć, że będzie aż tak źle ?

Czy ktoś z obecnych tu komentatorów pisał przed, że Noah dostał za duże pieniądze ?

Bodajże każdy z tutejszych sympatyków Knicks i to chyba jeszcze bardziej stanowczo od Orła :tongue:

 

Mua:

Jeśli podpiszemy Noah'a to najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest przejebanie najbliższych 4 lat.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dziś wieczorem wyjdzie home cooking,.Orlando przedwczoraj grało double OT to może być dla nas advantage,.Na dodatek Brooklyn gra dzisiaj z GSW a w tym sezonie jak Netsi mają L to Knicksi W i vice-versa

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalodzero

Bodajże każdy z tutejszych sympatyków Knicks i to chyba jeszcze bardziej stanowczo od Orła :tongue:

 

Mua:

 

Cieszę się , że jesteście tacy przewidywalni :smile:

 

Z drugiej strony zastanawiam się jak podpisanie jednego zawodnika może przejebać 4 lata tej drużynie, przypuszczam, że to coś w stylu myślenia z kontraktem Amare. 

 

Już wiem, z Orłem robicie "Czarną Mszę Knicks".

Ty przewidziałeś Trupa Noah, a on grzebie teraz Rosa i ostrzega internet całego świata przed podpisaniem go na następne lata.

 

Wszystko składa się w powolną , nieuniknioną śmierć New York Knicks, a ofiarą poświęconą szatanowi będzie Kristaps Porzingis...

 

 

A kysz Diabły :D 

 

 

DZIŚ MUST WIN Z ORLEANDO !

 

GO NOAH, GO ROSE, GO KNICKS ! ;)    

Edytowane przez Kalodzero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z drugiej strony zastanawiam się jak podpisanie jednego zawodnika może przejebać 4 lata tej drużynie, przypuszczam, że to coś w stylu myślenia z kontraktem Amare. 

 

 

Sam wyrwałem z kontekstu własną wypowiedź. A kontekst polegał na "Amare" oraz na tym, że podpisanie takich graczy, jak Noah(stary) nijak nie wpływa pozytywnie na naszą przyszłość(a przyszłość to Porzingis) i za 4 lata, gdy KP będzie wchodził w swój prime możemy obudzić się w podobnym miejscu, co obecnie Pelicans, czyli z superstarem bez żadnego wsparcia.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalodzero

Sam wyrwałem z kontekstu własną wypowiedź. A kontekst polegał na "Amare" oraz na tym, że podpisanie takich graczy, jak Noah(stary) nijak nie wpływa pozytywnie na naszą przyszłość(a przyszłość to Porzingis) i za 4 lata, gdy KP będzie wchodził w swój prime możemy obudzić się w podobnym miejscu, co obecnie Pelicans, czyli z superstarem bez żadnego wsparcia.

 

Młody jeszcze ten sezon i wcale nie taki najgorszy, a czarne chmury ciągle zbierają się wśród wizji przyszłości tej drużyny, naszych zasłużonych forumowiczów...

 

Istnieje coś takiego jeszcze jak wymiana w NBA, skoro z Jose się udało, to może będziesz zadowolony i uda się z Noah.

Ja na razie zesłałem go na ławę w swoich opiniach, nie widzę jeszcze tego kataklizmu aka Anthony Dawis w prime dla Porzingisa w przyszłości.

Anthony Dawis nigdy nie miał nawet połowy takiego gracza jak Melo koło siebie, chociażby dla tego...

Ale szanuje tok myślenia, tak może być, ale ja nie podejmę się wróżby aż 3 lata do przodu...

Dla mnie liczy się ten sezon, awans do PO i walka w 1 rundzie.   

 

IN PHIL WE TRUST ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grającego Jenningsa, aż chce się oglądać :smile:

I Hernangomeza (no i Zbója, ale to wiadomo). Willy i jego 10 pkt z rzędu na początku 4Q w sumie załatwiły ten mecz. Dalej niektóre jego podania nie wiadomo do kogo i po co męczą oczy, ale Hernangomez widać, że nabiera pewności i pokazuje, że można liczyć na niego w przyszłości w kontekście stretch 5. Dodając do tego jego już teraz rewelacyjną pracę nóg, dobrą zbiórkę, to mamy chyba materiał na full package centra w ataku.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuz jest tak samo fajny jak był Luc Longley. Niepozorny, biały, nieatletyczny, ale swoje dorzuci. Niemniej jednak bez przesady, jakby Kuza nie było, to nikt by nawet nie zauważył.

 

Ja ogólnie nie byłem zbytnio za tym, żeby Thomasowi dawać aż 4-letni kontrakt, bo nie oszukujmy się, ale takich jak on, jest całkiem sporo. No, ale była kasa do wydania, Dolan płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalodzero

Jennings pięknie , błyszczy w 2 garniturze, dlatego że Rosa gra w pierwszym hehe !

 

Tak, znowu pomijacie dobry mecz Darka, 26 min. 19pts / 5 Rebs / 3Ast i -4 . 

 

Mamy jednego super rozgrywającego , który nazywa się Brandon Rose, dwóch chłopaków którzy uzupełniają się świetnie w ciągu całego meczu. Rose ma dobrego zmiennika, który uzupełnia jego braki w kreacji, a Jennings asystuje, wiedząc że Rose będzie punktował, a sam tego nie robi, a mógłby... Tak to wygląda. 

 

No ale wiadomo, że nikt oprócz mnie o Darku tutaj dobrego słowa nie napiszę.

A pro po Karpik zadałem Ci pytanie w naszej dyskusji, ale widzę że olew poszedł...  

 

Ławka super i minuty grozy, po upadku KP.

Orleando to średnia drużyna, z Bostonem będzie dobry test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz Ely, że lepsze z łóżka wyganiałeś? :grin:

 

Edyta: niezłe :smile:

 

C0XktbnXAAAnbNy.jpg

okropne te koszulki, ta laska z kolei jest prześliczna, bo naturalna bardzo ale ely jak zwykle udowadnia, że to ignorant. 

 

edit: przy odwrotnej kolorystyce mogłyby być spoko, ale ten niebieski jest zbyt mocny i nie pasują te pomaranczowe wstawki w ogole przy nim. no i ta czcionka tez sredniawka, liczby jakos nie pasuja do literek mi sie wydaje.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz Ely, że lepsze z łóżka wyganiałeś? :grin:

 

 

 

 

A to pytanie na poważne bo wiesz tak infantylnego pytania w temacie kobiet to nie słyszałem od czasów pierwszej klasy liceum

 

Niemniej ponieważ Twoje pytanie zdradza Twój brak doświadczenia w relacjach damsko męskich więc pozwól , że powiem Tobie coś w sekrecie

 

Z kobietami nie spotykasz się po to by je z łóżka wyganiać :nevreness:

 

A tym bardziej by o nich opowiadać jakiemuś nieznajomemu :nevreness:

 

Nie dziękuj - po prostu czuj się uświadomiony :pride:

 

PS Koszulki brzydkie i od razu uprzedzając Twoje pytanie - nie będę opowiadał czy ładniejsze z szafy wyrzucałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Ely pytanie oczywiście nie było zadane na poważnie. Nie wiem czy zauważyłeś emotikonę emocji umieszczoną na końcu mojego pytania, która jest (niepisaną) międzynarodową wskazówką dla interlokutora świadczącą o czymś w stylu: "hej kolego! porozmawiajmy o tym w żartobliwym tonie". Ale sądząc po Twojej odpowiedzi w której wiele takich emotikonek nasiałeś mogę sądzić, że wiesz po co one są i w jakim celu się ich używa i Twoja wcześniejsza odpowiedź - jak zwykle traktująca z góry i wszechwiedząca - mogła mnie zbić z tropu.

 

Zapytałem ponieważ chciałbym się dowiedzieć, czemu to słodkie i naturalne dziewczę nie wzbudziło Twojego zainteresowania. Jesteś starszy i skoro udzielasz mi rad masz się za osobę bardziej doświadczoną w kontaktach damsko męskich. Myślałem, że podczas kryzysu wieku średniego tak dojrzali mężczyźni szukają coraz młodszych partnerek, by oszukiwać samych siebie, że dalej są młodzi i jurni a tu taki psikus. Czemu uważam, że możesz mieć taki kryzys? Ponieważ czasami Twoje wypowiedzi na forum mogą świadczyć o przechodzeniu męskiej menopauzy ;)  Mogę się mylić i taka kobieta nie każdemu może się podobać, ale zawsze ciekawość pozostaje.

 

Co do koszulek: barwy Knicks + czuć trochę dawno zapomnianą magię świąt. Chciałbym zobaczyć jak wyglądają na zawodniku a nie na wieszaku, by wydać lepszy osąd, ale na pierwszy rzut oka są super.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.