Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

To jest niesamowite, jak jeden artykuł (prawdopodobnie "artykuł sponsorowany") sprawia, że toczą się dyskusja czy dać danie 75/3 dla Rosa to dobry kontrakt czy nie.

 

Reklama dźwignią handlu.

 

Kibice Chicago długo walczyli ze sobą w sprawie Rose, to nic dziwnego, że fani Knicks jeszcze walczą.

 

Rose jest jak wstęga Mobiusa pozornie ma dwie strony, a w rzeczywistości tylko jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle, że obecny bilans 'bockers jest napompowany zwycięstwami z teamami tieru no-playoffs i szydło wyjdzie z worka już niedługo. Darek nie rozwiązuje naszych głównych problemów naPG, hamuje ruch piłki, póki co kolana miał zdrowe, statystycznie tylko do czasu. Inna sprawa, że realnie nie widać wielu możliwości rekrutacji przez FA, czy możliwe do zaakceptowania wymiany. Na dobry pick jesteśmy "zbyt silni",na ugranie czegokolwiek - za dużo "gdyby".

Edytowane przez Knickerbocker....once
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejej. Nie jestem fanem Derricka i nie zamierzam go bronić rękami i nogami ale pisanie, że Rose był lepiej obudowanym Reggie Jacksonem to gruba przesada. Kompletnie inni gracze. Rose miał ( i na wasze fani Knicks nieszczęście dalej ma) poczucie, że jest liderem ekipy ( dziś jednym z liderów). Lubi brać odpowiedzialność za grę ( co skutkuje mniej więcej tym, że jak gra solidnie to wygrywacie a jak cegli to mecz w dupę). Największym i niepodważalnym plusem Rose'a jest umiejętność gry w Crunch Time. Nie pęka, stara się za wszelką cenę wygrać i ma naprawdę dobrą skuteczność rzutów w końcówkach - game winnerów etc( kiedyś czytałem, że lepszą miał tylko Joe Johnson). Do tego w MVP sezonie miał elitarny atletyzm+pierwzy krok i był nieco bardziej ready od Westbrooka. Do tego Bulls mieli wówczas najlepszy bilans w lidze. Nie gadajcie więc głupot, że on dostał MVP w prezencie bo zakłamujecie rzeczywistość. Nie był to może najpewniejszy MVP w historii ale nie przesadzajmy w drugą stronę.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejej. Nie jestem fanem Derricka i nie zamierzam go bronić rękami i nogami ale pisanie, że Rose był lepiej obudowanym Reggie Jacksonem to gruba przesada. Kompletnie inni gracze. Rose miał ( i na wasze fani Knicks nieszczęście dalej ma) poczucie, że jest liderem ekipy ( dziś jednym z liderów). Lubi brać odpowiedzialność za grę ( co skutkuje mniej więcej tym, że jak gra solidnie to wygrywacie a jak cegli to mecz w dupę). Największym i niepodważalnym plusem Rose'a jest umiejętność gry w Crunch Time. Nie pęka, stara się za wszelką cenę wygrać i ma naprawdę dobrą skuteczność rzutów w końcówkach - game winnerów etc( kiedyś czytałem, że lepszą miał tylko Joe Johnson). Do tego w MVP sezonie miał elitarny atletyzm+pierwzy krok i był nieco bardziej ready od Westbrooka. Do tego Bulls mieli wówczas najlepszy bilans w lidze. Nie gadajcie więc głupot, że on dostał MVP w prezencie bo zakłamujecie rzeczywistość. Nie był to może najpewniejszy MVP w historii ale nie przesadzajmy w drugą stronę.

tam tez byl farfocel o slabej obronie rosea , mycek kiedys wrzucal dane z synergy i wynikalo cos zupelnie przeciwnego.

stary rose byl zestawiany razem z westbrookiem  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejej. Nie jestem fanem Derricka i nie zamierzam go bronić rękami i nogami ale pisanie, że Rose był lepiej obudowanym Reggie Jacksonem to gruba przesada. Kompletnie inni gracze. Rose miał ( i na wasze fani Knicks nieszczęście dalej ma) poczucie, że jest liderem ekipy ( dziś jednym z liderów). Lubi brać odpowiedzialność za grę ( co skutkuje mniej więcej tym, że jak gra solidnie to wygrywacie a jak cegli to mecz w dupę). Największym i niepodważalnym plusem Rose'a jest umiejętność gry w Crunch Time. Nie pęka, stara się za wszelką cenę wygrać i ma naprawdę dobrą skuteczność rzutów w końcówkach - game winnerów etc( kiedyś czytałem, że lepszą miał tylko Joe Johnson). Do tego w MVP sezonie miał elitarny atletyzm+pierwzy krok i był nieco bardziej ready od Westbrooka. Do tego Bulls mieli wówczas najlepszy bilans w lidze. Nie gadajcie więc głupot, że on dostał MVP w prezencie bo zakłamujecie rzeczywistość. Nie był to może najpewniejszy MVP w historii ale nie przesadzajmy w drugą stronę.

Zarzuć te dane z crunch, bo ja go zapamiętałem z 1/13 vs Lebron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalodzero

W tym sezonie fajnie kończy spotkania w Knicks.

 

Tylko problem, że przez 3.5 kwarty jest szkodnikiem ;].

To chyba nie oglądasz meczy Knicks... Na przykład W pierwszej kwarcie z Sacto notuje 8/9 , kiedy  KP jest 1-10 . Knicks zapomnieli chyba trochę co to jest walka pod koszem oprócz Rosa, bo to on staje najczęściej na lini rzutów osobistych... Nie mogę czytać już tych hejtów na Rosa, masakra jakaś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalodzero

Obejrzałem skrót meczu z cavs i takiego gangbangu na knicksach nie widziałem od lat. Masakra. Melo się nie stawił, w ogóle to on jakiś spuchniety jest. Bronek przy nim to chłopak. Róży zabrakło i skończyło się blowoutem :onthego:

Cavs robią ganbang z 3/4 ligi także wielkiego wstydu... Knicks grali w btb. Melo spuchnięty ? :D Chyba dużo czytasz pismaków z Nowego Yorku, Melo nigdy nie miał kupy mieśni Lebrona , zawsze ich postura się mocno różniła, ale co to ma w ogóle do rzeczy ? Z Różą tez byłby blowout, tylko może 20 a nie 30. 

Oglądam.

 

Mecz z Sacramento(!!) mnie nie przekonuje.Widocznie trafiałem tak, że akurat grał tragicznie i ratował się dobrą końcówką ;).

Jakie oczekiwania miałeś w stosunku do Deriicka w meczu z Saramento , że ich nie spełnił / nie przekonał Cię ? Przypomnę linijkę

34 min 20 pkt (9/14) 6Rpg 6Apg 4TO (-2) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mi o to, że mecz z Sacramento to słaby wyznacznik.

 

Wszystkich meczów Knicks nie oglądałem i na pewno jakieś dobre mecze Derrickowi się zdarzały, może akurat źle trafiam ;].Ale patrząc na posty Przemka Orlińskiego to raczej moja teza ma coś w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalodzero

Raczej chodziło mi o to, że mecz z Sacramento to słaby wyznacznik.

 

Wszystkich meczów Knicks nie oglądałem i na pewno jakieś dobre mecze Derrickowi się zdarzały, może akurat źle trafiam ;].Ale patrząc na posty Przemka Orlińskiego to raczej moja teza ma coś w sobie.

Nie oglądasz meczy / skrótów - tylko czytasz Przemka Orlińskiego i na tej podstawie piszesz o Rosie , że Cię nie przekonał... Wygrałeś moje internety na dziś, dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam wszystkich meczów Knicks.Naucz się czytać.

Wiesz ale w tym wątku już ktoś po meczu z Jazz opieprzal ze Rose zawalił mecz a potem się okazało ze napisał tak bo przeczytal to na Yahoo a meczu nie oglądał. Lepiej sobie wyrobić opinie na bazie realnego meczu a nie czyjejś mega subiektywnej opinii. Rose nie gra tak źle. Nie jest zbawca bo ma momenty mega egoistycznej gry. Ale problemem Knicksow jest obrona. A Derrick i tak najpewniej zostanie w Nowym Jorku. Maxa mu nikt nie da a opcji latem za dużo nie będzie. Chyba, ze ktoś marzy o Teague w Madison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs robią ganbang z 3/4 ligi także wielkiego wstydu... Knicks grali w btb. Melo spuchnięty ? :grin: Chyba dużo czytasz pismaków z Nowego Yorku, Melo nigdy nie miał kupy mieśni Lebrona , zawsze ich postura się mocno różniła, ale co to ma w ogóle do rzeczy ? Z Różą tez byłby blowout, tylko może 20 a nie 30. 

 

Nie chcę się spierać - us. pismaków nie czytam -w ub. sezonie Melo był jakby mobilniejszy, bardziej zaangażowany w pracę zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale w tym wątku już ktoś po meczu z Jazz opieprzal ze Rose zawalił mecz a potem się okazało ze napisał tak bo przeczytal to na Yahoo a meczu nie oglądał. Lepiej sobie wyrobić opinie na bazie realnego meczu a nie czyjejś mega subiektywnej opinii. Rose nie gra tak źle. Nie jest zbawca bo ma momenty mega egoistycznej gry. Ale problemem Knicksow jest obrona. A Derrick i tak najpewniej zostanie w Nowym Jorku. Maxa mu nikt nie da a opcji latem za dużo nie będzie. Chyba, ze ktoś marzy o Teague w Madison

Ja widzę w lato 3 opcje:

 

1. Wyciągamy jakiegoś PG z draftu, przedłużamy Jenningsa i próbujemy rozwijać rookie.

2. Przedłużamy Darka.

3. Patrzymy na to, co dzieje się w Clippers. Jeśli Griffin zdecyduje się podpisać np z Celtcis, to CP3 też pewnie zechce odejść i wtedy Knicks są realną opcja dla niego, bo poważniejsze ekipy są ponad capem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.