Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś źródło tych rewelacji? Z tego co mi google mówią to nic takiego nie wypłynęło.

 

@Przemek

 

Nie zwracaj uwagi na to uwagi. Póki co Łukasz nie trafił ze swoim prediction co do siły Utah, więc może i z tym przestrzeli.

A tak konkretnie To w czym się pomyliłem?

 

Jak na razie połamane Jazz jest mocniejsze od zdrowych Blazers. Mają jak na razie obronę nr 2. I 5-6 SRS. Czyli mniej więcej to co pisałem 4 siła na Zachodzie z top 3obrona

 

Ps a rozumiesz kontekst tego co napisałem? Bo mam wrażenie że nie. Zdanie odnosi się do oceny faktów a nie gdybania w alternatywnej rzeczywistości . To zdanie nie zabrania gdybania o przyszłosci

 

PS 2 Oj Kucio widocznie zadajesz niewłaściwe pytanie w Google - nie mam żadnych problemów ze znalezeniem informacji że Hill chce podpisac w Jazz extension i że jest on priorytetem dla Jazz ponad Favorsem

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nicholas Sciria

Kristaps Porzingis isn't blocking as many shots this season (1.2 less blocks per 100), but he’s forcing more misses at the rim. (@bball_ref)

 

Opponents are shooting 42.6% on KP at the rim this year (fourth-best mark in the league with >6 DFGA per game). 47.7% last year.

 

giphy.gif

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie widzę chłopaków w PO, z taką "D",  dziurą pod koszem wielkości Katli, brakiem produkcji stamtąd- po prostu nie widzę tego. Żeby choć byli fun to watch - ale średnio to się ogląda.Zwłaszcza dzisiejsze popisy w 4Q Klucz do naszych ludzi to kumaty rozgrywajek a takiego w praktyce nie mamy od 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby nie podpada pod czystą hipokyzję, Panie Fanie Knicks? Panie Fanie Łotysza?

[klik] www.e-nba.pl [klik]

Pokora > wszystko

 

Przed draftem nie wiedziałem kto to jest Porzingis. Na forum nawet (gdybyś głębiej poszukał detektywie) znajdziesz post gdzie piszę Kamiński > Łotysz bo franka widziałem w akcji. Nie byłem zachwycony tym wyborem, ale się z niego nie śmiałem. Dałem sobie czas do ligi letniej by zobaczyć jak to wygląda. Mało tego:

 

http://flagrantfoulpl.blogspot.com/2015/06/wielka-draka-w-otewskiej-dzielnicy.html

 

zobacz datę wstawienia postu i co o nim napisałem.  A po pierwszym meczu ligi letniej uknułem "#ŁotyszMVP", a nie pisałem, że to biały Anthony Davis jak to zrobił jeden z panów z tego filmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ma swój styl wypowiedzi i nie udaje nieomylnego, pewnie chętnie przyzna, że totalnie nie trafił z oceną Kristapsa. Nie zmienia to faktu, że styl w jakim się ustosunkowujesz do swojej konkurencji jest żenujący i tylko odpycha od airballa i raczej budzi litość. Szacunek i pokora, tego Wam trzeba, by mieć szansę stać się ciekawą pozycją w internecie. Macie niezłą bazę czytelników na forum i wypadałoby to szanować, zachowując jako taki poziom.


Tak btw. teksty Maćka ostatnio stoją na mega wysokim poziomie, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ma swój styl wypowiedzi i nie udaje nieomylnego, pewnie chętnie przyzna, że totalnie nie trafił z oceną Kristapsa. Nie zmienia to faktu, że styl w jakim się ustosunkowujesz do swojej konkurencji jest żenujący i tylko odpycha od airballa i raczej budzi litość. Szacunek i pokora, tego Wam trzeba, by mieć szansę stać się ciekawą pozycją w internecie. Macie niezłą bazę czytelników na forum i wypadałoby to szanować, zachowując jako taki poziom.

Tak btw. teksty Maćka ostatnio stoją na mega wysokim poziomie, polecam.

 

Nie rozumiem co Cię boli. Sam po wrzuceniu tego filmiki chciałeś wbić mi szpilkę wyciągając coś z przeszłości, a teraz udajesz oburzonego. 

 

I skoro uważasz mnie za "konkurencję" dla Kwiatkowskiego to nie pozostaje mi nic innego jak podziękować, że stawiasz mnie w tej samej lidze co jego :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ma swój styl wypowiedzi i nie udaje nieomylnego, pewnie chętnie przyzna, że totalnie nie trafił z oceną Kristapsa. Nie zmienia to faktu, że styl w jakim się ustosunkowujesz do swojej konkurencji jest żenujący i tylko odpycha od airballa i raczej budzi litość. Szacunek i pokora, tego Wam trzeba, by mieć szansę stać się ciekawą pozycją w internecie. Macie niezłą bazę czytelników na forum i wypadałoby to szanować, zachowując jako taki poziom.

 

Tak btw. teksty Maćka ostatnio stoją na mega wysokim poziomie, polecam.

Jest subtelna różnica pomiędzy blogerem, który robi to całkowicie hobbistycznie, a kimś, kto życzy sobie pieniędzy za swoje teksty. Już w czasie draftu Maciek z zNYKem kręcili poteżną bekę z wyboru Jaxa, a powyższy filmik powstał później i Panowie dwaj mieli czas aby się Łotyszowi przyjrzeć, ale jak widać dalej wypowiadali się w tonie jakoby Kristaps miał być zwykłym bustem. Pomijając już całkowicie fakt, że sam Barca śmiałeś się z Puzona i jego postów nt. KP, ale oczywiście pewnie już zapomniałeś, lepiej jest doszukiwać się jakiś z dupy konfliktów na linii airball - 6G. To są dwa zupełnie odrębne twory, a każdy żyje sobie swoim życiem i nie musi wchodzić sobie w drogę.

 

Filmik jest zajebisty, bo jest po prostu zabawny, a dodatkowo pokazuje jak łatwo jest wydawać osądy pomimo braku wiedzy na dany temat.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest subtelna różnica pomiędzy blogerem, który robi to całkowicie hobbistycznie, a kimś, kto życzy sobie pieniędzy za swoje teksty.

 

Tzn?

 

 

Już w czasie draftu Maciek z zNYKem kręcili poteżną bekę z wyboru Jaxa, a powyższy filmik powstał później i Panowie dwaj mieli czas aby się Łotyszowi przyjrzeć, ale jak widać dalej wypowiadali się w tonie jakoby Kristaps miał być zwykłym bustem.

 

So? Nie o to mi chodzi.

 

 

 Pomijając już całkowicie fakt, że sam Barca śmiałeś się z Puzona i jego postów nt. KP, ale oczywiście pewnie już zapomniałeś,

 

Owszem, możesz przypomnieć?

 

 

lepiej jest doszukiwać się jakiś z dupy konfliktów na linii airball - 6G. To są dwa zupełnie odrębne twory, a każdy żyje sobie swoim życiem i nie musi wchodzić sobie w drogę.

 

Dokładnie, tak powinno być. I na tym proponuję Wam się skupić.

 

 

Nie rozumiem co Cię boli. Sam po wrzuceniu tego filmiki chciałeś wbić mi szpilkę wyciągając coś z przeszłości, a teraz udajesz oburzonego. 

 

Nie jestem oburzony, nie chciałem Ci wbić szpilki. Pokazałem perspektywę. Widocznie nie załapałeś.

 

 

I skoro uważasz mnie za "konkurencję" dla Kwiatkowskiego to nie pozostaje mi nic innego jak podziękować, że stawiasz mnie w tej samej lidze co jego

:grin:

 

Nie jesteście w tej samej lidze, ale macie szanse pisać teksty, które będą ciekawe i pójść w innym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jestem oburzony, nie chciałem Ci wbić szpilki. Pokazałem perspektywę. Widocznie nie załapałeś.

 

 

Widocznie nie załapałem. Podałem ten filmik jako przykład tego jak był postrzegany/traktowany Łotysz zanim nie wyszedł na parkiet. Nie są to jakieś wpisy blogerów czy innych cudaków tylko zdanie "wyższej półki" i jakby nie było autorytetu w dziedzinie NBA w tym kraju. A to że KZ skleiło ten filmik tak a nie inaczej to nie moja wina. Moją winą może być tylko to, że mnie to śmieszy i za każdym razem jak okazuje się, że to jednak nie jest bust lubię do tego wracać, bo jeszcze bardziej poprawia mi humor.

 

Ty próbowałeś pokazać, że jestem hipokrytą, bo reagowałem tak samo na wybór KP. Ja udowodniłem Ci, że tak nie było. Nie mając argumentu zacząłeś pisać o traktowaniu konkurencji z szacunkiem i żeby się nam przydało więcej pokory, gdzie na Airballu nigdy konkurencja nie była szykanowana. 

 

Taka jest moja perspektywa. Czego zatem nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty próbowałeś pokazać, że jestem hipokrytą, bo reagowałem tak samo na wybór KP. Ja udowodniłem Ci, że tak nie było. 

 

Ale sam przed douczeniem się stawiałeś WCS wyżej. O to chodzi. Chodzi o to, że można się pomylić (nawet mając wielką widownię) i bardziej od tego liczy się klasa, szacunek oraz umiejętność przyznania się do błędu.

 

 

 zacząłeś pisać o traktowaniu konkurencji z szacunkiem i żeby się nam przydało więcej pokory, gdzie na Airballu nigdy konkurencja nie była szykanowana. 

 

Na airballu pewnie nie, w innych miejscach różnie to bywa - takie odnoszę wrażenie. Może błędne.

 

Powodzenia i liczę, że zamiast na ilości, będziecie się skupiać na jakości.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barca nie jeden uster krytykował w przeszłości 6g, czy nawet airball

 

nie widze powodów zeby ktos nie miał prawa krytykować tylko dlatego, że sam robi u konkurencji.

Do czasu kiedy robi to na forum, gdzie jest pełna dowolnośc a nie na łamach serwisu nie masz prawa nikomu tego zabraniać, ani insynuować, że ktoś robi koło pióra konkurencji

sam niejednokrotnie krytykujesz pisaninę innych userów, wiec albo odpuść, albo nie zarzucaj przemkowi hipokryzji skoro sam ją uprawiasz odnosząc sie krytycznie do postów innych urzytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Airball.pl szanujemy pracę i wkład merytoryczny naszej konkurencji. W naszych artykułach skupiamy się na koszykówce, a nie na ocenie pracy konkurencji. Dbamy o profesjonalizm i jakość naszego serwisu. Wysnuwanie krzywdzących wniosków wobec Airball.pl na podstawie video zamieszczonego przez serwis Knicks Zone jest niestosowne. W przypadku forum, wypowiedzi redaktorów są ich prywatną opinią, a nie oficjalnym stanowiskiem serwisu. 

Dziękuje,

 

Prywatne opinie redaktorów są bezpośrednio połączone z airballem oraz tym, jak jest ten serwis odbierany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca nie uogólniaj. Jeśli Tobie prywatna opinia Przemka ( lub kogokolwiek innego z airballa na jakikolwiek temat) przeszkadza w czytaniu airballa i rzutuje to twoim zdaniem na odbiór portalu to twoja sprawa i twój problem. Mi na przykład zupełnie to nie przeszkadza. Jeśli Kucio uzna, że mu to przeszkadza to myślę, że sam odezwie się do Przemka ( lub kogokolwiek innego jeśli byłaby potrzeba) prywatnie i to załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.