Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

ja też. dzisiaj w 1Q oddał o jeden rzut mniej niż KP z Melo razem wzięci i ta kwarta ustawiła spotkanie.

Najbardziej wymowne jest to, że randomowy Brandon Jennings potrafi z miejsca tworzyć open looki i przede wszystkim szukać najlepszego gracza druźyny. Porzingis z Rosem na parkiecie robi 21.4 Pts/36 min, a z Jenningsem 25.9. Dobrze chociaż, że Hornacek daje całkiem sporo pograć Łotyszowi i BJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę znieść gry Derricka...

ja też. dzisiaj w 1Q oddał o jeden rzut mniej niż KP z Melo razem wzięci i ta kwarta ustawiła spotkanie.

Najbardziej wymowne jest to, że randomowy Brandon Jennings potrafi z miejsca tworzyć open looki i przede wszystkim szukać najlepszego gracza druźyny.

Zapraszam wszystkich na ten bandwagon...

 

Przejrzalem ostatnie strony watku i nie widze takiego tematu, wiec ze tak wypuszcze sonde...

czy tylko mi sie wydaje, ze Jennings powinien byc starterem, a Rose rezerwowym?

 

Albo ujmujac to inaczej, czy im wiecej Rose opusci gier tym lepiej dla NYK sportowo i finansowo [bo go nie przedluza]?

Wciaz jest duzo miejsca! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś pisałem. Derrick zrobi wam trochę dobrych meczy i kilka z nich wam wygra własnymi akcjami ale wiele meczy też wam zjebie i będzie wkurwiał małymi rzeczami. A to również dlatego, że jego bballiq nie jest zbyt wysokie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś pisałem. Derrick zrobi wam trochę dobrych meczy i kilka z nich wam wygra własnymi akcjami ale wiele meczy też wam zjebie i będzie wkurwiał małymi rzeczami. A to również dlatego, że jego bballiq nie jest zbyt wysokie.

Mam dokładnie takie samo zdanie , na wasze szczęście to może być krótki związek. Natomiast z Noahem wpadliście w szambo po uszy, gościu zdobywa 4 pkt. 8 zb. a dostaje taką samą kasę jak Jimmy Butler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie uważam, że Jennings powinien być starterem, bo dobrze wygląda jego gra w 2nd unit. Powinien po prostu dostawać więcej minut kosztem Darka ;]

Przeciez to jest ta sama puenta, ze im mniej Rose'a tym lepiej da Knicks. A propos, taka ciekawostka... "Knicks are now winless (0-6) when D Rose attempts more than 16 shots. Knicks are 8-2 this season when Rose attempts 16 FG's or less"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro autorzy o Butlerze zrobili pokaźny tekst, gdzie nic nie trzymało sie kupy i teorie wysysali z palca to u Rosea mają naprawdę morze materiału do przekopania

 

a po to jest trashtalk!

 

Zaczynam martwić się o Twoje hemoroidy.

 

O wczorajszym meczu wypada napisać: Knicks popełnili 5 strat a OKC 14, pomimo to Thunder wygrali na deskach i mają Westbrooka, który wykręcił statystyki jak w 2K.

 

Szkoda przerwanej serii zwycięstw w MSG jednak nie ma co płakać. Trzeba wyczyścić strzelbę i zapolować na Wilki...

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu mniej wiecej pisałem Ci, ze Rose moze być Knicksem to mnie wyśmiałeś, teraz tez jestem blisko stwierdznia, że KNicks moga mu dac kontrakt, bo w sumie i tak do czasu zejscioa melo i noah są w dupie wiec niewiele tracą, a cyferki w ameryce sa wazne, wiec nie zdziw sie, jak w lipcu 2017 przeczytasz 4/80 czy cos równie głuiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. 

 

Przemek Orliński wywołał / zaprosił mnie na TT na to forum, więc jestem. Będę Was zasypywał elaboratami do porzygu hehe , (pierwszy zaraz) :) 

Oglądam wszystkie mecze Knicks od lat na żywo. 

Przeczytałem dwie ostatnie strony tematu.

Chyba wyjdę najprościej jak mogę do tej dyskusji : 

Pytanie / odpowiedź : 

 

1. Czy Knicks byli dwa lata temu w wielkim gównie, takim które przyniosło nam Kristapsa ? 

tak 

2. Czy porządki Które robi Phil, od początku jego kadencji są słuszne i przynoszą powoli efekty ? 

Tak 

3. Czy celem Knicks jest wejście do PO w tym sezonie ? 

Tak. 

4. Czy celem Knicks jest mistrzostwo w tym sezonie ?

Nie.

5. Czy Darek Róża, to upgrade w stosunku do gówna o nazwisku Calderon ?

tak.

6. Czy Darek może nam pomóc wejść do PO w tym sezonie, bardziej niż Calderon ?

tak.

7. Czy Darek broni w miarę dobrze ?

Tak - (Shrooder, Liliard, Kemba)  z ostatnich. 

8. Czy Iso Rose może nam przeszkadzać w odnoszeniu zwycięstw. 

Tak. 

9. Czy Zen wiedział, sprowadzając Darka, że nie jest to wybitny kreator i zdawał sobie sprawę z jego wad i zalet ? 

tak. 

10. Czy Zen podpisze Darka przed latem ? 

Nie

11. Czy Darek jest bardziej przydatny dla knicks w S5 niż Jennigs, jeśli tak to dlaczego ? 

Jest, dlatego że broni lepiej - a w drużynie, w której jest tak dużo słabej obrony, każdy lepszy obrońca jest na wagę złota. Dlatego, że penetruję strefę pod koszową, bardzo dobrze, czego nie robi Jennigs. Dlatego, że Jennigs nie ma rzutu, mam wrażenie że jego punkty są z przypadku. Asysty - tu plus dla Jennigsa, ale również straty i momentami "jeździec bez głowy" podejmuje za wszelką cenę próbę podania, kiedy trenerzy mówią mu "rzucaj" Dla mnie 3:1 ten mecz wygrywa Darek. 

12. Czy Melo ma słabszą formę niż w zeszłym sezonie ? 

Tak. 

13. Czy Melo broni ? To znaczy - nie wyciąga tylko czasem graby żeby zgarnąć blok ? 

Nie - Melo nie broni . 

14. Czy Melo mając jeden super mecz w ataku  i 3 "Iso - Cegły" na poziomie 4/20 może pogrążyć szanse na wejście Knicks do Po ? 

Tak. 

15. Czy Melo myśli przy kolejnej cegle o podaniu, czy forsuje rzuty na siłe ? 

Nie myśli, forsuje rzuty na siłę, czasem mu się zdarzy podać... 

16. Czy Hornacek ma alternatywę na ławce dla nieskutecznego i nie podającego Melo w ataku i nie broniącego po drugiej stronie parkietu ? 

Nie. 

17. Czy Hornacek reaguje na nieskutecznego Melo w jakikolwiek sposób ? 

Nie - trzyma go na boisku do usrania. 

18. Czy Hornacek ma alternatywę dla nieskutecznego Rosa ? 

Tak - Zdrowy Jennigs. (mimo 3:1) 

19- Czy Noah gra na poziomie D - League ? 

Tak 

20 - Co wpływa na brak formy JO ? Brak Cardio ? Brak zgrania ? Kontuzje ? Brak dobrych obrońców w okół siebie ? Nowa drużyna ? 

Tak - wszystko po trochu. 

21. Czy JO ma szanse wrócić w 70% do tego co prezentował przynajmniej na bronionej stronie w 2014 ? 

Tak. 

22. Czy KP słabo broni ? 

Tak. 

23. Czy Cortney Lee jest rozczarowaniem do tej pory ?

Trochę Tak.  

24. Czy Kp lepiej się czuje na 5tce w small - ballu ? 

Tak 

25. Czy wkurwia to mnie jak jak ten chłopak wystawia swoje graby niekryty, lub słabo kryty , a nasze cegły (Rose i Melo) mają to w dupie i ceglą dalej ? 

Tak - bardzo mnie to wkurwia i wkurwia mnie , że Hornacek nic z tym nie robi 

26. Czy Iso Melo, Iso Rose nas zabija ? 

Tak. 

27. Czy Hornacek znajdzie sposób, na ograniczenie Iso Melo i Iso Rose ? 

Tak. 

28. Czy mamy dobrą Ławkę ? 

Nie. 

29. Czy wejdziemy do PO ? 

Tak. 

30. Czy Przemek Orliński wyrzeknie się organizacji Knicks w przyszłym sezonie ? 

Nie. 

 

 

Pozdrawiam 

Marcin :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.