Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jennings - Holiday - Kuz - #ŁotyszMVP - Hernangomez to jest coś za co bym nawet zapłacił abonament na Szóstym Graczu żeby to móc oglądać! 

 

Melo pięknie został skarcony przez publikę, ale jak zebrał piłkę w końcówce to i tak dostał owacje :) 

 

Mina Jaxa po trafionym rzucie Darka mówi wszystko :D 

 

2 wygrane z rzędu i 5 wygranych z rzędu w MSG. Szerszenie przybywają i to będzie wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest c***owy  :pride:

no nie ma w lidze chyba drugiego takiego zawodnika, co ma przed sobą prosty pass do KP, którego najbliższym obrońcą jest Walker oddalony o 2 metry(dla niewtajemniczonych nawiązuje do ostatniej akcji 4q)

 

 

ale za ostatnią minute w OT wybaczone

 

ps. Orzeł for you https://twitter.com/TommyBeer/status/802353405184319488

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz, wczoraj przed meczem było tak:

 

 

 

Joakim Noah has the 3rd best Real Plus/Minus ranking on the Knicks - and is top-20 among all NBA centers (one spot behind Hassan Whiteside)

 

Więc ten tego :) 

 

Nie mam nic do Hernangomeza bo bardzo go lubię, ale jak Ramon Sessions bierze cie na plakat, a ty w ostatnich sekundach faulujesz na 2 +1 w baaaaardzo głupiej sytuacji kiedy wygrywasz 3 punktami to ten wskaźnik można sobie w dupę wsadzić :P Młody jest i nauczy się jeszcze gry. I nie bądź dziad. Okaż trochę miłości O'Quinnowi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak krytykowany przez niektórych fanów Hornacek sprawił, że knicks są na pierwszym miejscu pod względem gry po timeoutach.

wystawiając Hermangomeza w obronie w ostatniej popełnił dość rażący błąd, ale to szczegół w obliczu całości.  

 

Zaskakuje mnie, że tak szybko nastąpił rozsądny podział ról i zaczęło to nieźle funkcjonować. Obstawiałem, jak już bardziej połowie grudnia, a nie listopada. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawiając Hermangomeza w obronie w ostatniej popełnił dość rażący błąd, ale to szczegół w obliczu całości.  

 

Zaskakuje mnie, że tak szybko nastąpił rozsądny podział ról i zaczęło to nieźle funkcjonować. Obstawiałem, jak już bardziej połowie grudnia, a nie listopada. 

 

 

Czy rażący? Z jednej strony mógł wystawić Zbója bo jest lepszym obrońcą na ostatnią akcję, ale Willy grał dobrze i nie chciał zabijać flow u młodego. 

 

Hernangomez popełnił błąd debiutanta i to powinno być pokazywane na szkoleniach jak nie bronić w akcji kiedy przeciwnik w ostatnich sekundach wbiega pod kosz.

 

Mógł:

- Olać Kembę i pozwolić mu na zdobycie łatwego kosza przez co przewaga zmniejszyłaby się do 1 a nie 3

- Sfaulować go tak, żeby nie był w stanie oddać rzutu na kosz i musiał rzucać wolne

- On jednak zrobił najgorzej jak mógł: dopuścił się lekkiego kontaktu, co gwizdnęli sędziowie a Kemba z łatwością trafił rzut i było 2+1

 

Nauczy się i jużnawet teraz widać, że warto było oddać za niego 2 picki w drugiej rundzie. 

 

Co by nie pisać: Atlanta (ma swoje problemy ale win to win) Portland (tak samo jako Jastrzębie) i wczoraj w nocy Charlotte (po dobrym meczu) to są zwycięstwa których się nie spodziewałem. Szkoda tej wtopy z Wizrads i drukowania meczu przez sędziów w osłabionym Bostonie. 

 

Dziś szerszenie w b2b, następnie do mekki przybywają Thunder, Minnesota x 2 i Kings i Miami. Będzie ciekawie :) 

 

PORZINGOD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda.W takie bagno jakie go wsadzili w Suns, to żenada.Znaleźli sobie kozła ofiarnego.

 

Mam problem z oceną Rose.Zespół z Jenningsem wygląda ładniej na tym boisku, Rose leży jeżeli chodzi o podejmowanie decyzji, natomiast już drugi mecz z rzędu jest clutch i w końcowkach broni się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rażący? Z jednej strony mógł wystawić Zbója bo jest lepszym obrońcą na ostatnią akcję, ale Willy grał dobrze i nie chciał zabijać flow u młodego. 

 

Jak dla mnie po prostu błąd. Było oczywiste, że Hornets będą szukać switcha. Powinniśmy wyjść niższym line-up'em z KP na C i Holiday'em w składzie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.