Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne otwarcie i czekam na więcej :) 

 

Już w PS było widać, że kolesie mają problem z obroną, a jak do tego dodamy jedną z najsłabszych ławek w lidze, to trudno liczyć na cud.

 

Widzę fani Bulls śledzili preseason Knicks dość dogłębnie. Ale nie ma co się dziwić, też bym wolał pooglądać Nix niż Szikago. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne otwarcie i czekam na więcej :smile:

 

 

Widzę fani Bulls śledzili preseason Knicks dość dogłębnie. Ale nie ma co się dziwić, też bym wolał pooglądać Nix niż Szikago. 

Oj tam, aż tak mnie nie grzeją Niksi, ale macie dwóch byków, więc to chyba naturalne, że oglądamy.  Widać, że kolegę zabolała moja dogłębna analiza NYK. ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Knicks są jak taka ryba co się kamufluje na dnie oceanu, a jej umaszczenie przypomina kolor ziemi. Pozwala by przepłynęły jakieś tam Cavaliersy, Spursy. Ale jak zobaczy Nets, Sixers czy inne tam Pelikany to rusza na żer i morduje bezlitośnie.

 

Widzę, że Warriors podpatrzyli ową taktykę  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Knicks są jak taka ryba co się kamufluje na dnie oceanu, a jej umaszczenie przypomina kolor ziemi. Pozwala by przepłynęły jakieś tam Cavaliersy, Spursy. Ale jak zobaczy Nets, Sixers czy inne tam Pelikany to rusza na żer i morduje bezlitośnie.

 

Widzę, że Warriors podpatrzyli ową taktykę  :onthego:

to sie nazywa "smich bez łzy"

też taktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Knicks są jak taka ryba co się kamufluje na dnie oceanu, a jej umaszczenie przypomina kolor ziemi. Pozwala by przepłynęły jakieś tam Cavaliersy, Spursy. Ale jak zobaczy Nets, Sixers czy inne tam Pelikany to rusza na żer i morduje bezlitośnie.

 

Widzę, że Warriors podpatrzyli ową taktykę  :onthego:

To się fachowo nazywa czesanie frajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic chyba bardziej nie czekam jak na start nowego sezonu. Tym razem nie oczekiwałem nie wiadomo czego, ot po prostu nie narobić zbytnio wstydu. Nie udało się, ale dramatu wielkiego też nie ma.

Na szczęście atak wyglądał gorzej od obrony, trochę się nie zbytnio czemu dziwić, bo chłopaki grali ze sobą niemalże pierwszy raz i od razu z nie byle bolkami. Z czasem będzie lepiej. Pierwsze wrażenia:

 

1. Jak co roku okazuje się, że preseason kompletnie nic nam nie mówi, jak co roku ludzie się nabierają, mnie już to przeszło.

2. Rose wygląda tak jak się spodziewałem, czyli niby wygląda dobrze, atakuje w transition/semi-transition, robi szum, nawet coś trafia, ale nie wynika z tego wiele dla szeroko pojętego zespołu.

3. Carmelo wygląda jak co roku, czyli trafia swoje rzuty, czasem ściąga podwojenia, ale generalnie trzyma piłkę i nie wynika z tego wiele, bo wszyscy stoją i się gapią. Poza tym śpi w obronie.

4. #ŁotyszMVP szuka gry na poście, ale ma problemy z utrzymaniem dobrej pozycji, a jak już dostanie piłkę, to też za długo się zastanawia co robić, zamiast atakować face up. Nadal jest za słaby fizycznie.

 

O reszcie póki co nie ma zbytnio co mówić. Dostaliśmy wpierdol, na który zasłużyliśmy. Więcej pick&rolli, mniej izolacji, ale to już wiadomo od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny meczyk. Noah jeśli utrzyma zdrowie i obecny poziom, będzie dużym krokiem do przodu w stosunku do Robina. Dobrze mieć centra, który wyprowadzi Ci kontrę, pobroni na słiczu i poda w punkt w HCO. Wogle S5 wczoraj wyglądało bardzo spoko, może poza Darkiem i Karmelkiem, chociaż ci też mieli swoje momenty kiedy nie kaleczyli. Darek dopóki nie rzuca spoza pomalowanego jest ok, ale im dalej od kosza tym bardziej wygląda to pokraczniej. Gdybym nie znał jego historii i ktoś mi powiedział, że Rose jest po serii kontuzji, to w ciemno bym powiedział, że kiedyś mu amputowali obie ręce i teraz gra z protezami. Tak c***owo wygląda jego rzut.

 

Hernangomez nadaje się póki co na głęboką ławę, za to Holiday gra lepiej niż myślałem. Dziwnie się ogląda Knicks grających w transition, człowiek nieprzyzwyczajony do takich obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.