Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas czytam jakim to George jest fanem LAL a coś mi się obiło o uszy że to jednak Clippers byli tymi którym kibicował za dzieciaka.

No jednak z większości źródeł można się dowiedzieć, że George jest fanem Lakers i do nich chcę trafić więc chyba źle Ci się obiło o uszy.

 

Poza tym gdy PG zaczynał interesować się koszykówką to Lakers byli na topie, a Clippers raczej byli pośmiewiskiem ligi więc jednak jest większe prawdopodobieństwo, że George kibicuje Lakers.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odważnie wydaje mi się założenie, że 28-letni George pójdzie do Lakers jako wolny agent gdy ci zrobią w przyszłym sezonie np. 37-45. trade to oczywiście inna sprawa.

 

odnoszę też wrażenie, że obecnie wyjątkowo przeceniani stają się prospekci, bo jak czytam, że ktoś nie chce poświęcić Ingrama za Cousinsa, to, podobnie jak @lorak, łapię się trochę za głowę.

 

Cousins to jest akurat wyjątkowy przykład.

Nie chodzi tu o przecenianie prospectow tylko o reputację DMC.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, bliżej do 50-60/4

 

Zły timeline dla Lakers pod taki trade. Za duże ryzyko zostania w 2018 z ręką w nocniku. Gdyby była gwarancja podpisu PG/Cousina zupełnie inaczej toczyłaby się tu dyskusja.

20 milionow za sezon dla Randla to nadal jest tragiczny deal.Juz lepiej Georga wyrwać i kombinować niz zapchac salary takimi Randlami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah nie zliczę ile razy pisałeś, żeby próbować wyrwać Noela i cena była w zasięgu LAL jak najbardziej...

Zdecydowanie więcej, niż Ty ostatnio o kilkudziesięciu godzinach do deadline ;) 

 

Noela śledzę jeszcze zanim pojawił się w lidze... mało którego gościa chciałem w Lakers tak mocno, jak jego, a teraz okazuje się, że był w zasięgu dosłownie każdego zespołu w tej lidze. Boli tym bardziej, że w plotach wokół Okafora pojawiali się Lakers, w związku z tym można przypuszczać, że jakiś kontakt był. Szkoda, że nie zgadali się w jego temacie. W Dallas będzie z niego pociecha. Wzięli Barnesa z FA, teraz łyknęli Noela... obu chciałem, obaj byli jak najbardziej w zasięgu Lakers. Zamiast nich jest Deng i Mozgov :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Hibbert ma chyba trochę większą wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.