Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Walton powinien powiedzieć, że Lakers są "soft" i muszą "man up". A potem namówić Kupchaka, żeby wymienił Ingrama za jakiegoś 2nd roundera, bo po co nam drugi Evan Turner?

 

Ps. Gdzieś w Ameryce Byron Scott właśnie kompulsywnie marszczy freda.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras

 

Widzę, że masz problemy ze zrozumieniem. To Ci wytłumaczę:

 

"Nie życzę Wam tego, ale patrząc z boku widzę to tak" nie oznacza 100% scenariusz, a tylko aktualną subiektywną ocenę.

 

"Randle ma potencjał, ale na wchodzenie z ławki(chyba, że nie mówimy o zespole któy za 3 lata chce być contenderem)" Nie chodzi o to, że jest c***owy. Po prostu jest wyróżniającym się zawodnikiem w słabym zespole.

 

"Ingram na dzień dzisiejszy może być drugim Evanem Turnerem" Ja widzę go jako jednego z najbardziej minusowych graczy ligi (przynajmniej w aspekcie +/-); Ty w swoim "eye-test" widzisz pewnie przyszłego Hall of Fame. Nikt Ci tego nie broni. Liczba wieczoru -45.

 

"Russell z opcji stania się liderem wygląda max na opcję 2" To również nie oznacza, że jest c***owy.

 

Poza tym słowa klucz: ma potencjał, może być i wygląda nie są stwierdzeniem, a przypuszczeniem.

Tak bardzo Cię boli, że ktoś może mieć inną opinię? Wstawianie durnych gifów. +100 do bycia sexy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlakB, za rzadko oglądam Lakers, odnosiłem się jedynie do tez ''gramy słabo, bo tankujemy'' i ''gramy słabo, bo nie gramy już o playoffy'', które są dla mnie fałszywe, a z czym powinieneś się chyba zgodzić. i Sixers są tutaj dobrym przykładem, że to jednak tak nie działa.

 

z tym się oczywiście zgodzę, bo Lakers przecież zaczęli grać słabo gdy mieli jeszcze szansę na PO. :)

 

@BMF

 

Napisałem tylko czarny scenariusz, który może się wydarzyć, a dodatkowo utrata picku w tym przypadku to byłby tylko gwóźdź do trumny.

 

nie napisałeś czarnego scenariusza, tylko napisałeś jak Ty to widzisz. ;] ale,  za to optymistyczny scenariusz wygląda tak, że Ingram zostaje superstarem, a Russell i Randle allstarami i Lakersi dostają pierwszy pick w tym drafcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skyjoe, z ręką na sercu, ile razy widziałeś Lakers w tym sezonie?

 

Porównanie Ingrama do Turnera jest tak nietrafione, jak mało które na forum. Pierwszy, mimo problemów fizycznych już jest dobrym obrońcą, podczas gdy drugi będąc w swoim prime nie jest nawet przeciętnym. Rzutowo to są dwaj kompletnie różni zawodnicy - tzn. jeden miał od zawsze problem z dystansem, podczas gdy drugi nie radzi sobie przede wszystkim fizycznie, bo sama mechanika rzutu już jest o niebo lepsza niż Evana. Pod względem kreacji wydaje mi się, że każdy kto widział Brandona w więcej niż 2 spotkaniach przyzna, że tylko kataklizm może spowodować by on nie stał się z czasem równie dobrym zawodnikiem co Turner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że wchodzić w temat wyznawców radia  Lakers to duży błąd. Przepraszam, wybaczcie. Biję się w pierś. Lakers mają na pewno jakiś plan i celują w obronę swojego picku. A Zubac? Zubac to godny następca polskiego młota(co by za dużo pongliszu nie było).

 

Porównanie do ET nie było dosłownym. Chodziło o ten sam numer draftu i nadzieje jakie były/są wiązane z tymi zawodnikami. Poza tym napisałem "Nie życzę Wam tego" 

 

 

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga potrzebuje silnych Lakers, bo na Knicks już nie ma co liczyć. A najgorsze co mogłoby się wydarzyć to taka gra do końca sezonu i 4 pick w loterii.

NYK mają Porzingisa, więc jest na czym budować i mając go w perspektywie jeszcze co najmniej 7 lat o los Knicks można być spokojnym. 

Rzutowo to są dwaj kompletnie różni zawodnicy - tzn. jeden miał od zawsze problem z dystansem, podczas gdy drugi nie radzi sobie przede wszystkim fizycznie, bo sama mechanika rzutu już jest o niebo lepsza niż Evana. 

Znaczy nie potrafi dorzucić do kosza? Kiepsko widzę przyszłość takiego zawodnika. 

Ma 67% z FT. W NCAA miał 68%. Turner w rookie 81%, w karierze 78%. Z litości nie będę komentował jaką skuteczność ma na dystansie Brandon. 

Mechanika rzutu dzieli się na dwa rodzaje - ta która trafia i c***owa. Jeśli niski ma średnią ligi o 10%(sic!) niższą od średniej ligowej, gdzie napierdalają miliony FT DAJe, Howardy i Drummondy to nie jest źle. Jest tragicznie. A generalnie ft to jeden z lepszych mierników tego, jaki kto ma rzut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał sie ten co wyśmiewał wszystkich piszących dobrze o Giannisie przez pierwsze 2-3 lata jego kariery. Wprost znawca prospektów

 

Akurat co do Ingrama krytyka jest nieuzasadniona. Ja widzę w nim już teraz przyzwoitego obrońcę bo wie jak się ustawiać, przebijać na zasłonach rotować itp Ok wciaż bywa spóźniony, wciaż jest za słaby ale instynkt i to jak się ustawiać ma już teraz a to dobry prognostyk

W odróżnieniu od takiego Randla który w obronie jest po prostu słaby ( niezależnie co kto będzie pisał o jego poprawie) - poziom Andersona . Russell i Clarkson w obronie też są poniżej przeciętnej dla swojej pozycji

 

Ingrama ciężko teraz oceniać ale ja tam uważam, że on rzut ma niezły. Z tymi FT to moze być wiele czynników choćby to że on fizycznie odstaje i jest zmęczony a bez spokojnego oddechu czasem ciężko trafić. To nie przypadek MCW czy Winslowa którzy mają fatalną mechanikę i nie widze szans na poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie twierdze że nim będzie na pewno.Po prostu zlecieli się wszyscy w tym temacie i poszedł efekt domino z jakimiś dziwnymi teoriami ;).

Lakers są już ostatni na zachodzie dzięki Suns i Wolves.Do tego teraz dwa wyjazdy, Blazers i Utah więc nie zapowiada się na W.Potem mecz u siebie z walczącymi o PO Nuggets, a następnie wyjazdowe mecze z Wizards, Celtics(b2b), Knicks, Pistons, Bucks.

 

Lakers serio mogą być i w bottom 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie sobie na rookie staty Giannisa, zanim zaczniecie Ingrama nazywać bustem.

 

Daleki jestem od nazywania go bustem, ale jeszcze dalszy od mówienia o nim jako o graczu, który zmieni grę, tę grę.

 

8/4/2 w 29 minut w 1 sezonie, fg 37%, 3fg 30%- sorry, ale samym wątłym ciałem tego nie wytłumaczysz. 

 

Nie mówię, że za 3 lata i 25 kilo mięśni nie będzie fajnym grajkiem, ale jego sufit nie jest wcale tam hen daleko jakby co niektórzy tu sobie marzyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis miał 7/4/2 w 25 minut FG 41% i te słynne wolne o których jest dyskusja na 68%.Nie mówię, że Ingram będzie jak Giannis, ale jakakolwiek ocena graczy takich jak Giannis(polecam popatrzeć co pisali niektórzy o nim na tym forum, na pewno znalazłyby sie kwiatki), czy Ingram którzy zupełnie w swoich rookie sezonach nie byli gotowi na NBA i ocenianie kim mogą być na tej podstawie to po prostu wróżenie z fusów.

 

Jeżeli już kogoś chcecie wyśmiewać to Randla.Chętnie się przyłącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od nazywania go bustem, ale jeszcze dalszy od mówienia o nim jako o graczu, który zmieni grę, tę grę.

 

8/4/2 w 29 minut w 1 sezonie, fg 37%, 3fg 30%- sorry, ale samym wątłym ciałem tego nie wytłumaczysz.

 

Poczekałbym mimo wszystko z wystawieniem końcowej oceny do kwietnia. Ingram miał fatalny początek, ale ostatnio grał co raz lepiej. W styczniu wygląda już co najmniej jak koszykarz.

 

11/4/2 – fg 42,7%, 40% za 3

 

Te liczby wyglądały  lepiej przed wczorajszym fatalnym występem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras

 

Widzę, że masz problemy ze zrozumieniem. To Ci wytłumaczę:

 

"Nie życzę Wam tego, ale patrząc z boku widzę to tak" nie oznacza 100% scenariusz, a tylko aktualną subiektywną ocenę.

 

"Randle ma potencjał, ale na wchodzenie z ławki(chyba, że nie mówimy o zespole któy za 3 lata chce być contenderem)" Nie chodzi o to, że jest c***owy. Po prostu jest wyróżniającym się zawodnikiem w słabym zespole.

 

"Ingram na dzień dzisiejszy może być drugim Evanem Turnerem" Ja widzę go jako jednego z najbardziej minusowych graczy ligi (przynajmniej w aspekcie +/-); Ty w swoim "eye-test" widzisz pewnie przyszłego Hall of Fame. Nikt Ci tego nie broni. Liczba wieczoru -45.

 

"Russell z opcji stania się liderem wygląda max na opcję 2" To również nie oznacza, że jest c***owy.

 

Poza tym słowa klucz: ma potencjał, może być i wygląda nie są stwierdzeniem, a przypuszczeniem.

Tak bardzo Cię boli, że ktoś może mieć inną opinię? Wstawianie durnych gifów. +100 do bycia sexy

 

Kolego, wpadasz do tematu nie wiadomo skąd, korzystając z okazji, że Lakers leżą na deskach, więc można się podpiąć pod grupę i trochę ich pokopać, po czym:

- opowiadasz jakieś niestworzone historie (Zubac nie zrobił double-double przy -20, bo w tym czasie Lakers doszli na -2, zespół nie wygrywał w listopadzie dzięki Youngowi/Lou i przebłyskom Russella, bo w tych kwestiach wiele się nie zmieniło, jedynie Nick ostatnio trochę osłabł),

- rzucasz osądami po jednym skrajnie nieudanym meczu (Ingram drugim Turnerem, yeah ok),

- serwujesz jakieś osobiste uwagi do wszystkich fanów ("nie chcecie tego widzieć").

 

Dlaczego? Bo ktoś napisał o Sixers coś co Ci się nie podobało?

 

Kiedy inny user delikatnie zwrócił Ci uwagę, zacząłeś się wykręcać, bo chyba poczułeś, że Cię poniosło.

 

Kiedy wytknąłem Ci oczywistą niekonsekwencję, rzuciłeś mi litanię pełną jadu nie wiadomo o czym (czy ja gdzieś stwierdziłem, że piszesz, że będą c***owi?), po czym zrobiłeś z siebie ofiarę i odwróciłeś się na pięcie.

 

W skrócie: narobiłeś gospodarzowi na dywan, próbowałeś zwalić na psa, a kiedy okazało się, że jest pluszowy, to zwinąłeś zabawki obrażony, że ktoś śmiał Ci zwrócić uwagę. Następnym razem radzę poćwiczyć zwieracze, jeżeli ego nie pozwala Ci przyjmować krytyki, tudzież srać u siebie.

Przecież ten Ingram to jest Dante Exum a.d. 2014. Podjarka tylko i wyłącznie kibiców LAL- superstar, no jak c***, Exum też był Westbrookiem z mózgiem, a w 3 sezonie nie jest nawet jego lewą stopą.

 

To mówisz, że Ingram też sobie rozwali kolano?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.