Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite. :grin:

 

Nawet wypunktowanie statystyk, które pokazują, że Randle jest dobry w elementach, za które do tej pory nie zbierał pochwał, staje się pretekstem, żeby mu dowalić.

 

Podczas gdy Nance post ASG robi 5-5 i dosłownie zero krytyki.

 

no-really-enough-with-double-standards01

 

Jendras to do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wypunktowanie statystyk, które pokazują, że Randle jest dobry w elementach, za które do tej pory nie zbierał pochwał, staje się pretekstem, żeby mu dowalić.

Podczas gdy Nance post ASG robi 5-5 i dosłownie zero krytyki.

IMO w tym nie ma nic dziwnego, jeden byl wysokim pickiem drugi nie, jeden dostaje regularnie duze minuty i stala role drugi sporadycznie, jeden mial w tym watku przy swoim nazwisku haslo "max kontrakt" drugi gra zeby dostac nastepny kontrakt sporo powyzej minimum. Co w tym dziwnego, ze gdy oczekiwania sa drastycznie rozne to jest inna poprzeczka do przeskoczenia by je spelnic?

 

Jakby co tez jestem w campie, ze Nance powinien przynajmniej dostac szanse startowania przez dluzszy okres przy Randlu grajacym z lawki. Tzn nawet nie twierdze, ze na pewno bedzie lepszy, ot na miejscu Lakers wolalbym to sprawdzic zanim zaczna rozdawac nastepne umowy.

 

Jendras to do mnie?

Tez jestem ciekawy do kogo to bylo, ktos krytykowal Randle'a za gre na switchach i jako wysoki w p&r????? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o atak to pewnie ja, bo gosc nie potrafi postawic zaslony ktora cos daje guardowi i albo rzuca koslawego jumpera, albo wbija sie na ofensa, lub cudem trafi jakis dziwny rzut, ktory wyglada jakby rzucal go koles z PLK, a nie NBA.Nie ma bardziej denerwujacego i przecenianego goscia w Lakers.Dorobil zie nawet przydomku BEAST wsrod niektorych fanow.

 

Postow Jendrasa nie ma sie co czepac, bo odkad Lakers ssa palke, ten z jednego z moich najbardziej ulubionych userow dostosowal sie do sporej czesci forum i do druzyny z LA.Czyli jestem za madry na dyskusje i bardziej interesuje mnie wrzucanie jakis memow co drugi post.Takie przynajmniej odnosze wrazenie, no offence Jendras.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras to do mnie?

 

Nie kieruję tego konkretnie do Ciebie, bo też nie kojarzę, jaki jest Twój stosunek do sprawy, ale to mnie trochę bawi, że w odpowiedzi na jeden umiarkowanie pozytywny post na temat Randle'a pojawiają się trzy krytyczne (w tym faktycznie jeden Twój). 

 

"Double standards" to jest to, co się wyprawia w tym temacie od jakiegoś czasu.

 

IMO w tym nie ma nic dziwnego, jeden byl wysokim pickiem drugi nie, jeden dostaje regularnie duze minuty i stala role drugi sporadycznie, jeden mial w tym watku przy swoim nazwisku haslo "max kontrakt" drugi gra zeby dostac nastepny kontrakt sporo powyzej minimum. Co w tym dziwnego, ze gdy oczekiwania sa drastycznie rozne to jest inna poprzeczka do przeskoczenia by je spelnic?

 

Jeżeli ktoś twierdzi, że Nance jest lepszy i powinien być starterem, to powinien też oceniać obu zawodników tymi samymi kryteriami. 

 

Postow Jendrasa nie ma sie co czepac, bo odkad Lakers ssa palke, ten z jednego z moich najbardziej ulubionych userow dostosowal sie do sporej czesci forum i do druzyny z LA.Czyli jestem za madry na dyskusje i bardziej interesuje mnie wrzucanie jakis memow co drugi post.Takie przynajmniej odnosze wrazenie, no offence Jendras.

 

A możesz mi wskazać, kiedy nie podjąłem z Tobą dyskusji, twierdząc, że jestem za mądry? Bo ja kojarzę jak przy każdej okazji najeżdżasz na Randle'a, a argumenty na jego korzyść ignorujesz.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś twierdzi, że Nance jest lepszy i powinien być starterem, to powinien też oceniać obu zawodników tymi samymi kryteriami.

Jak mozna zweryfikowac ta opinie gdy Nance gra 20 minut z lawki?

Przeciez Nance w swoim dobrym wystepie gra mniej niz Randle w slabym.

 

Porownanie bezposrednie mialoby wspolny mianownik gdyby grali splita albo gdyby dostawal wiecej minut ten kto ma lepszy dzien/forme. A tak nie jest i Randle ma z gory ustalony wyzszy priorytet, wiec metoda samospelniajacej sie przepowiedni wydaje sie, ze wyglada lepiej...

A propoos, sa jakies statsy zaawansowane, ktore sugeruja wyzszosc Randle'a w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to potrzebujesz zaawansowanych statsów, żeby stwierdzić, że np. w kilku ostatnich meczach zawodnik gra słabo?

 

Przesadzasz z tymi minutami, jeden średnio 22, drugi 28,6. 

 

Randle zostaje równany z ziemią po słabszych występach. Nance mam wrażenie, że jest nietykalny. Podwójne standardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle ma z gory ustalony wyzszy priorytet

Lubię takie wpisy. 

 

Ale skąd bierze się ten priorytet? Bo moim zdaniem z postawy oraz obserwacji sztabu na treningach. Jest jakiś powód, dlaczego Luke stawia cały czas Randle over Nance, ale ten drugi bez przerwy jest w oczach wielu osób pokrzywdzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie wpisy. 

 

Ale skąd bierze się ten priorytet? Bo moim zdaniem z postawy oraz obserwacji sztabu na treningach. Jest jakiś powód, dlaczego Luke stawia cały czas Randle over Nance, ale ten drugi bez przerwy jest w oczach wielu osób pokrzywdzony. 

 

7 pick to jednak przypał jakby wylądował na ławce w tankującej druzynie

No i mimo wszystko ma wiekszy potencjał, choć w pojedynczych aspektach, np obrona, nie bedzie miał do Nanca podjazdu chyba nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no-really-enough-with-double-standards01

Podobny double-standard jest w przypadku Ingrama. Biorac pod uwage hype w ncca (bardzo dlugo 1pick w mockach, porownania do Slim Reapera) juz dawno by go nazywano niewypalem, gdyby gral dla innej ekipy (takie sacto czy philly np, ze marnuja kolejny talent)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby stwierdzić, że np. w kilku ostatnich meczach zawodnik gra słabo?

Wg mnie z punktu widzenia druzyny na dnie ligi takie duperele nie maja zadnego znaczenia.

Lakers powinni myslec o decyzjach big-picture i wykorzystywac czas tankowania na przeprowadzenie jak najwiecej eksperymentow by miec jak najwiecej odpowiedzi na pytania, ktore ich czekaja. Przykladowo..

 

Przesadzasz z tymi minutami, jeden średnio 22, drugi 28,6.

A dlaczego nie moga przez pol sezonu grac odwrotnie?

 

Ale skąd bierze się ten priorytet?

Wg mnie glownie z trzymania sie opinii przeddraftowych.

 

#7 sprzed trzech lat, więc już w miarę dobrze zweryfikowana. Nie takie numery z draftu skreślali szybciej.

Tylko gdy jest oczywiste, ze ktos jest do bani. Zas samo przeskoczenie tego progu pozwala zawodnikom jechac na reputacji nawet dekade [patrz Jeff Green, calkiem niedawno jakis GM uwazal go za wzmocnienie!].

 

Podobny double-standard jest w przypadku Ingrama. Biorac pod uwage hype w ncca (bardzo dlugo 1pick w mockach, porownania do Slim Reapera) juz dawno by go nazywano niewypalem, gdyby gral dla innej ekipy (takie sacto czy philly np, ze marnuja kolejny talent)

Przy okazji to dobry przyklad tego o czym wspomnialem wyzej, gdyby Ingram byl wydraftowany w 2 rundzie bylyby teraz dyskusje czy jego nastepny kontrakt bedzie w DLeague, Europie czy Chinach [dla jasnosci, nie skreslam go, ale jak slusznie wspomnial mac to jest przyklad na podwojny standard i dlaczego powinno sie porownywac inna miarka wysokie picki z niskimi. Bo te pierwsze dostana wiecej szans niz powinni, a drudzy mniej niz zasluguja i z tego sie bierze ubolewanie nad stracona szansa]. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji to dobry przyklad tego o czym wspomnialem wyzej, gdyby Ingram byl wydraftowany w 2 rundzie bylyby teraz dyskusje czy jego nastepny kontrakt bedzie w DLeague, Europie czy Chinach [dla jasnosci, nie skreslam go, ale jak slusznie wspomnial mac to jest przyklad na podwojny standard i dlaczego powinno sie porownywac inna miarka wysokie picki z niskimi. Bo te pierwsze dostana wiecej szans niz powinni, a drudzy mniej niz zasluguja i z tego sie bierze ubolewanie nad stracona szansa].

Wcale nie, Ingram nawet gdyby był wybrany w drugiej rundzie to z takimi warunkami i z momentami w których pokazuje że ma potencjał utrzymałby się na pewno przez 3-4 lata w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny double-standard jest w przypadku Ingrama. Biorac pod uwage hype w ncca (bardzo dlugo 1pick w mockach, porownania do Slim Reapera) juz dawno by go nazywano niewypalem, gdyby gral dla innej ekipy (takie sacto czy philly np, ze marnuja kolejny talent)

 

Nie jest to w żadnym razie "podobne", bo mówimy o Twojej subiektywnej opinii, której w żaden sposób nie da się sprawdzić.

 

Równie dobrze ja mógłbym napisać, że Ingram jest pod większą presją w LA, podczas gdy w takim Sacramento czy Philly mógłby się spokojnie rozwijać, bo wszyscy zdawaliby sobie sprawę, że chuderlak w wieku freshmana z NCAA potrzebuje lat, żeby stać się w NBA zawodnikiem na miarę swojego potencjału.

 

Wg mnie z punktu widzenia druzyny na dnie ligi takie duperele nie maja zadnego znaczenia.

Lakers powinni myslec o decyzjach big-picture i wykorzystywac czas tankowania na przeprowadzenie jak najwiecej eksperymentow by miec jak najwiecej odpowiedzi na pytania, ktore ich czekaja. Przykladowo..

 

Ale co to ma w ogóle do tematu?

Ja twierdzę, że jeśli ktoś uważa Nance'a za startera, to powinien go oceniać według podobnych standardów co Randle'a i jeśli Julius dostaje wiadro pomyj po słabszym meczu, to krytyka nie powinna też omijać Larry'ego, a omija, co można łatwo sprawdzić.

 

A dlaczego nie moga przez pol sezonu grac odwrotnie?

 

Widocznie znają już odpowiedzi na Twoje pytania i nie potrzebują eksperymentów.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.