Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzisiaj bylby rzut moneta, ale w tym tempie Lakers zmierzaja do ziemi obiecanej...

 

Tak przy okazji, wg mnie ciekawe pytanie, ktore sciagam z podcastu Lowe'a:

ile druzyn w lidze mialoby w swoim Top10 najlepszych kandydatow na GMa Magica Johnsona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze za krótko jest na stanowisku zeby go oceniać?

 

choć wg mnie może sie sprawdzić

Przeciez nie chodzi o oceniego jego pracy na tym stanowisku tylko jakosci jego kandydatury.

A to zawsze musza robic druzyny zatrudniajac kogos bez doswiadczenia w tej konkretnej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak niby możemy ocenić tę kandydaturę kiedy nie wiemy nawet jaki będzie dokładny zakres obowiązków Magica, jakich miał kontrkandydatow, jaki plan działania przedstawił? Na podstawie wpisów na Twitterze? Ja wiem, że łatwo się do niego przyczepić, ale warto też spojrzeć na to z następującej strony. Magic jest charazmytaczny i powszechnie lubiany, ponoć fantastycznie nawiązuje kontakt z ludźmi. Jeżeli jego zadaniem będzie namawianie grajków na przyjście do LA to w mojej ocenie to może wypalic. To, że nie jest mistrzem elokwencji nie musi być problemem, bo po drugiej stronie będzie miał równie nierozgarnietych chłopaków co on sam. Paradoksalnie może nawet łatwiej bedzie mu znaleźć z nimi wspólny język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeanie Buss files restraining order against brothers.

Ramona Shelburne joins Michael Smith and Jemele Hill to break down why Jeanie Buss filed a restraining order against her brothers, Jim and Johnny Buss, for breaching their roles of the family trust that owns 66 percent of the Lakers organization."

 

http://www.espn.com/video/clip?id=18816961

 

Ramona tłumaczy o co chodzi. Generalnie corpo wars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawdopodobieństwo raczej się sprawdza :) ale nie strasz Jendras na zapas, bo wczoraj miałem wizję, że w końcu Lakers dostali #1 i zastanawiałem się nad trio Fultz-Russell-Ingram dojrzewającym razem... 

 

Swoją drogą to nie wiem, czy lepszym wyborem dla LAL nie byłby Jackson, ale na rozważania przyjdzie czas po loterii. Może nie będzie się nad czym zastanawiać, tylko obserwować gości z końca pierwszej rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylebysmy utrzymali pick

czy bedzie to ball, fulz czy jackson...

po obejrzeniu hajlajtow, najbardziej chcialbym jacksona w tej chwili. ale kto by nie byl, bede szczesliwy.

nawet pg majac russella

nie wiem jakim przekozakiem jest ten fulz. duet russell-ball wyglada mega na papierze, podobnie jak i jackson przy ingramie.

 

co do cyferek i statystyk to tu nigdy nie wiadomo. pozostaje sie modlic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawdopodobieństwo raczej się sprawdza :smile:

 

No w sumie wychodzi na to, że druga drużyna od końca częściej wypadała z top 3, także sraczka będzie.

 

Jestem przeciwny Jacksonowi. Jego rzut jest zbyt podejrzany, poza tym on w zasadzie pełni w Kansas rolę czwórki. Jak się sprawdzi na obwodzie? Trochę znak zapytania.

 

Dla mnie to Fultz i Ball w top 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie wychodzi na to, że druga drużyna od końca częściej wypadała z top 3, także sraczka będzie.

Pora podrównać ten bilans. 

 

Ale najważniejsze jest utrzymanie top 2 przed loterią, ciekawe co tam się dzieje wewnątrz klubu i czy są jakieś naciski z góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.