Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjdzie PG i pożegnacie Ingrama?

 

Masz na myśli, fakt, że obaj są nominalną 3-ką?

Jeżeli nie trzeba byłoby oddawać Ingrama to myślę, że są w stanie pograć razem na pozycjach 2/3 (notabene fajnie w D by to wyglądało dwóch 6-9 i 6-5 Russell)

 

Jeżeli poświęcenie Ingrama jest konieczne do ściągnięcia George, to robię to bez wahania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardziej chodzi o ten projekt. Ogólnie dziwne, ze PG wybrał Lakers. Jak na moje to celować powinien w zespół, który nie potrzebuje czasu na rozwój. Nie ma czasu czekać na Turnera, ale ma na chłopaków z LA? Boston byłby lepszym wyborem, ale w sumie cieszę się, ze wreszcie wracacie do gry.

 

Ingram da radę na 2? Może lepiej grać DAR Fultz Ingram PG Zubac ?

To zależy co masz na mysli czy Ingram da radę na 2. Obecnie ma fatalny rzut, wiec w roli "rzucajacego obrońcy" słabo z nim jeżeli chodzi o spacing, ale za to o wiele łatwiej by mu było w defensywie, z kolei George prędzej rzutowo mógłby grać na dwójce niż Ingram ale w D mógłby pracować jako 3-ka. Tak czy owak, myślę, że są do pogodzenia :)

 

Koncepcja z PG na czwórce też całkiem sympatyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ku*wa, że też amnezja nie przeszła. Sorry Jimchak ale za Denga&Mozgova wylot zrozumiały.

 

 

Ile razy czytam coś takiego to się zawsze zastanawiam ile Ci dwaj mu odpalili z tych kontraktów...

 

A jak jest w ogóle z amnestią? Będzie w nowym CBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zespołu wcale nie wygląda lepiej bez Lou, Clarkson gra to samo, co grał, tylko więcej. Powiedziałbym wręcz, że Lakers są mniej fun to watch, bo Williams przynajmniej potrafił trochę poderwać drużynę swoimi seriami.

ale za to DAR wygląda lepiej od kiedy nie ma Williamsa. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle to jeb..a piz..a. Taka gra od niechcenia, zero determinacji, w kilku akcjach pod koszem SAS powinien power dunka walnąć bez względu na to czy go faulują czy nie, a one na 4 takie akcje ma 2 straty, pudło i 1 faul, po którym spudłował 2 rzuty osobiste.

Swoją drogą za olewanie rzutów osobistych ja bym go zdjął i do d-league wysłał. Co za kutwa z niego.

 

Ingram z Clarksonem jedyne jasne postacie, które się starają. Brandon nawet kilka razy Leonarda wybronił! Swaggy tylko bezmyślne rzuty... DAR jakiś wolny, nie wiem gdzie on wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram z Clarksonem jedyne jasne postacie, które się starają. Brandon nawet kilka razy Leonarda wybronił! Swaggy tylko bezmyślne rzuty... DAR jakiś wolny, nie wiem gdzie on wygląda lepiej.

DAR na pewno wygląda lepiej od Clarksona, którego chwalisz. W ogóle zauwazylem, że raczej masz dobrą opinię o Clarksonie, i tak się zastanawiam z czego to wynika? Clarkson w tym sezonie jest strasznie wkurwiajacy, jak dostanie piłkę to jedyne co widzi to kosz i nawet nie myśli o tym żeby komuś podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.