Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy przed tradedeadline Kidd bedzie w uniformie innej drużyny. Najbardziej są nim zainteresowani Mavs i jak narazie dają za Kidda; Diopa, Stacka, Deavana i możliwe, że jeszcze poleciałby Terry. Nuggs też się interesują nim wiec ja bym spróbował wyciągnać Marcusa Camby'ego. Zobaczymy, ale Kidd niech opusci Nets bo tam już nic nie ugra, a Carter to nie parter z którym można walczyć o wysokie cele. Też może się skończyć tylko na plotkach. Rok temu miał odejść Kobe, Vince i wiem jak to się skończyło na wymianach Dixon-Fred Jones i Anthony Johnson do ATL za pick więc kto wie czy w tym roku nie będzie podobnie.

Michalik teraz jak nie ma Bynuma to wąpie aby LAL oddali Kwame nawet i za Kidda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggs też się interesują nim wiec ja bym spróbował wyciągnać Marcusa Camby'ego

Tylko kim Nuggets beda grali pod koszem Melo? Nie ma Nene, Kenyon wiadomo jeden mecz gra drugi siedzi - wiec kim? Pozatym Camby to jedyny broniący w Nuggets i chyba DPOY, nie puszczą go. A jak tak, to odpada nam rywal ;)

 

Najbardziej są nim zainteresowani Mavs i jak narazie dają za Kidda; Diopa, Stacka, Deavana i możliwe, że jeszcze poleciałby Terry.

Tak tylko ze to Devan to ten największy wygasajacy kontrakt mavs. Po co to Netsą? Odejscie Kidda pociągnie niezadowolenie Cartera. Netsi musza wyciągnać młodzież, wygasająćy kontrakt i picki. Tak sie składa, ze Lakers mają wszystko, a zarazem nic - moze gdyby Bynum mogł grać.. A może Miami? Też mają i kontrakty i młodych...

 

Michalik teraz jak nie ma Bynuma to wąpie aby LAL oddali Kwame nawet i za Kidda.

Niech biorą Waltona to przełknemy Collinsa i Jamal M. dorzucą gratis;) Jamal i tak nie gra i jakoś damy rade, wiem wiem nie pójdą na to(: Ale mimo wszystko kurde Kidd-Kobe-Odom-Bynum wow.

 

..te marzenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggs też się interesują nim wiec ja bym spróbował wyciągnać Marcusa Camby'ego

Tylko kim Nuggets beda grali pod koszem Melo? Nie ma Nene, Kenyon wiadomo jeden mecz gra drugi siedzi - wiec kim? Pozatym Camby to jedyny broniący w Nuggets i chyba DPOY, nie puszczą go. A jak tak, to odpada nam rywal ;)

 

Najbardziej są nim zainteresowani Mavs i jak narazie dają za Kidda; Diopa, Stacka, Deavana i możliwe, że jeszcze poleciałby Terry.

 

Tak tylko ze to Devan to ten największy wygasajacy kontrakt mavs. Po co to Netsą? Odejscie Kidda pociągnie niezadowolenie Cartera. Netsi musza wyciągnać młodzież, wygasająćy kontrakt i picki. Tak sie składa, ze Lakers mają wszystko, a zarazem nic - moze gdyby Bynum mogł grać.. A może Miami? Też mają i kontrakty i młodych...

 

Michalik teraz jak nie ma Bynuma to wąpie aby LAL oddali Kwame nawet i za Kidda.

Niech biorą Waltona to przełknemy Collinsa i Jamal M. dorzucą gratis;) Jamal i tak nie gra i jakoś damy rade, wiem wiem nie pójdą na to(: Ale mimo wszystko kurde Kidd-Kobe-Odom-Bynum wow.

 

..te marzenia :roll:[/quote:1o2s97zp]

 

Jak pamiętasz Michalik na początku Nuggets byliby gotowi oddać Marcusa za JK, ale nic z tego nie wyszło. Co do Cambiego to nie musiałeś mi tumaczyc jak "krowie na granicy" co i jak z nim jest w Nuggets bo też NBA się interesuje.

 

Trejd z Dallas napisałem co oferują i też wąpie aby Nets na to poszli. Nets chyba chcą Harrisa, ale Mavs nie chcą go oddać. Kidd do Lakers wydaje mi się, że wciąż jest szansa; Kwame, Farmar, Ariza, Critt, Sasha, Mihm czyli młodość jest i picki do tego więc kto wie.

 

Miami też nad tym myślałem: Dorrell, Cook, Qiunn i wygasajace kontrakty J-Willa i Davisa wiec NJN mogliby pojsć na układ z Heat.

 

Trzeba czekać do Trade Deadline i wtedy się wszystko wyjasni, ale nie zdziwe się jak JK zostanie w Nets do końca sezonu.

 

Co najlepsze mówi się o trejdzie Eltona Branda za Arenasa. Jak dla mnie zajebioza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko wolałbym Eltona. Clippersi na PG/SG nie są źli. Mają Livingsotn'a, mają Mobley'a, maja Corey'a. Knight jako drugi PG się sprawdzić może jak Shaun wróci więc po co im Arenas? Dobrego PG/SG o wiele łatwiej jest zdobyć niż bardzo dobrego środkowego jakim jest Elton. Niech wytransferują Kammana póki jego cena jest zay_biscie wysoka.

 

A co do Mavs - Nets. Masz racje Netsi chcą Harrisa ale AJ go nie odda. Nie po to zpychał terrego na ławkę i nie po to wkołko powtarza ze Harris to AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidd w Miami? Ma gwarantowane 2 lata po 20 baniek. Coś jak Shaqu. Oddając Rickyego, J Willa i może jednego z młodych poszedł bym na to. Wtedy Miami mają jeszcze jedną szansę na Pierścienie, trójka Kidd Wade Shaq przyciągnie na pewno głodnych sukcesu weteranów i myślę, że o Mistrzostwo można by było walczyć. Jak nie wypali to po sezonie 08/09 spada nam z kasy 40 baniek a za te pieniążki można zrobić bardzo dużo (oczywiście Wade'a ma player option i pewnie trzeba będzie mu maxa dać). Oczywiście mówimy o jednym młodym z trójki Quinn, Wright, Cook bo w innym przypadku nie bardzo mi się to widzi. Pozostaje jeszcze kwestia salary - Kidd, Shaq, Wade to troszkę ponad 50 baniek za 3 grajków... Myślę, że Pat zmusiłby Arrisona to zapłacenia jeśli byłaby opcja pozyskania Jasona za spadające kontrakty.

 

BTW Ciekawi mnie kto zechce Cartera... Ma pasukudny kontrakt, w ogóle sobie nie wyobrażam jak Thorn mógł mu dać tyle kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webber podpisał z Warriors i całe szczęście. Nie chciał się zgodzić na 2 10-dniowe kontrakty od Lakers przed podjęciem ostatecznej decyzji to już o czymś świadczy, nie mówiąc o tym, że wybrał Warriors a nie Celtics czy inną silną drużynę więc tytuł nie jest dla niego również priorytetem. Webber do ich szybkiego stylu gry pasuje obecnie jak Shaq do Skills Challenge czy konkursu trójek, ale to już nie mój problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to raczej zdziwiło. W kontekście pozyskania Webbera mówiło się głównie o Lakers, Celtics, Mavs i jeszcze wcześniej Pistons.

Każda z tych drużyn to jakby nie było czołówka ligi. Webber mistrzostwa na swoim koncie nie ma, podobno chciał o nie walczyć, ale jak widac to były tylko słowa, bo z Warriors o mistrza to on nie powalczy.

Wogóle nie wiem czy on się tam sprawdzi. W poprzednim sezonie w nastawionej na obronę, poukładanej koszykówce Pistons okazał się bardzo przydatny. W Warriors może być zupełnie inaczej. Zobaczymy, na pewno GSW podjęli dobrą decyzję, bo nic nie ryzykują, a Webber to jednak wciąż przydatny, inteligentny gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent Geralda Greena poprosil wladze Wilkow o wytransferowanie jego klienta. Niezbyt czesto uzywany przez HC Minny G.Green (jakos niewiele ponad 10 minut na mecz) zarabia w tym sezonie tylko 1.4mln usd, na dodatek Minny nie przedluzyla z nim kontraktu, bedzie wiec FA po tym sezonie, za taka kaske to naprawde bardzo przydatny gracz (Pistons?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Dallas sa bliscy pozyskania Kidda w wymianie do której mia,oby dołączyć jeszcze PTB a wszystko miałoby wyglądać tak:

 

- NJ dostałoby od Dallas Stackhaus' a i Gorge'a , natomiast z PTB przyszedłby Outlaw, Frye oraz Jack + hajs i wybor w 1 rundzie draftu

- PTB dostaliby od Dallas Harrisa

- Dallas bierze Magloire'a, Allena no i oczywiscie Kidda.

 

Ciekawie to wsztsko wyglada i byłby to naprawde MEGA deal. Gdyby Nets dporowadzili do konca ten transfer to otrzymaliby za Jasona dużo więcej niż ktokolwiek mógł sie spodziewać. Najgorzej wydaje sie wychodzic na tym wszytkim klub z Portland. Outlaw to świetny prospekt, zreszta tak jak i Frye. jednak gdyby Harris to dobry młody rozgrywajek, moze nie na poziomie Paula czy Williamsa z Utah ale swoje potrafi. Harris + Roy + Aldridge + Oden ? :wink: . No a Dallas wzmacniają sie przed PO i grają najprawdopodobniej o misia z Bostonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Kidd To Dallas Proposal Not Dead

January 31, 2008 - 11:38 am

RealGM Staff Report -

The feeling among NBA executives that the Mavericks are the most likely winners in the Jason Kidd trade sweepstakes is even stronger now, according to an ESPN.com report.

 

Reason being: Within 24 hours of Kidd saying that it's time for him and the Nets "all to move on" in separate directions, New Jersey and Dallas engaged in advanced trade discussions with Portland on a three-way deal that would land Kidd back with the team that drafted him.

 

Such a trade would involve at least a dozen players, cash, and future draft picks. In a breakdown of the principles, Portland would receive the Mavericks' Devin Harris and possibly Brandon Bass, New Jersey would obtain draft and financial considerations, Dallas' Jerry Stackhouse and three prospects from Portland (Travis Outlaw, Channing Frye and Jarrett Jack), while the Mavericks would obtain Kidd

Więc jeszcze szansa, że do tego transferu dojdzie. Outlaw i Jack to fajni zawodnicy i chętnie zobaczę ich w uniformie Nets. Jedyny munus to, że Stack ma od razu zostać wykupiony, a na ławkę jako zmiennik Cartera byłby w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavsi nie chcą Kidd'a:

 

On Thursday, coach Avery Johnson flatly denied that the Mavericks are eager to trade for Jason Kidd.

"We're not involved," Johnson said about the trade rumors. "Anybody has the right to throw out names and speculate, but we're not involved. That's all I can tell [Maverick players]. We're not involved. We like our team, we're moving forward with our team."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a według Marca Stein'a z ESPN Earl Boykins jest już "po słowie" z Bobcats. Tym samym "Rysie" rozpaczliwi szukając PG, wobec kontuzji McInnisa, dokonali chyba jednego z lepszych ruchów bo Boykins jakoś błąkał się na rynku FA, nie mogąc znaleźć pracodawcy i to mimo swych niewątpliwych umiejętności i doświadczenia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/bobcats/sign_boykins.html

 

oficjalnie boykins w bobkach! swietny ruch ze strony menago charlotte, dobra koncze ide bo jest dallas-c's i lakers-pizdons :D

 

dobra nastepna przerwa jest :) Outlawa nie oddalbym chocby mavs mieli dorzucic jeszcze kogos... Taki player jest bezcenny. Powiedzmy sobie szczerze, ilu jest prospectow w lidze, ktorzy tak swietnie potrafia wziasc na siebie odpowiedzialnosc w kluczowych momentach? LeBron, Paul i nie przychodzi mi do glowy nikt bardziej clutch z mlodych... I ma jeszcze bardzo fajny kontrakt... No way..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ruch Bobków choć mogli spróbować podpisać go wcześniej. Może jego przyjście im pomoże jak to było w przypadku Nazra.

 

Trejd Kidda do Mavs stanął pod znakiem zapytania. Avery powiedział, że obecny skład jaki ma mu wystarcza, ze są dobrą drużyną czyli nie chce Kidda w składzie. Do tego GM Nets twierdzi, ze Outlaw i Jack nie są warci Kidda. Zobaczymy co się wydarzy.

- Sacto nie odda wcześniej Rona niż w trade deadline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIG CHANGES COMMING FOT THE GRIZZLIES?

 

According to the CA and cbssports.com, the Grizzlies and the Nets are talking about a deal that would send Stromile Swift to the Nets for Jason Collins. I believe this to be completely true. I don't know if the deal will take place for sure, but I would think there is a really good chance. I don't even give a crap about that deal to be honest.

 

What I do care about is the deal that also may come in the next few days. I don't think that we are going to be as happy as we once thought we would be about a Pau deal. I have pontificated on the fact that a fire sale could be coming so that Heisley can save money and position the team to sell it. I think he wants to be able to sell to someone and be able to pitch that they will takeover a product with quite a bit of flexibility that they can do whatever they want with. Unfortunately I think that Wallace was hired to carry out this plan. I hope I am wrong.

 

There is nothing that Heisley has done in the past 2 years to indicate that he is doing anything but cutting back on all costs. Saving money is what this franchise is about now.

 

With that being said, look for Pau to be part of a deal that brings back a big expiring contract. If what I think may go down, goes down, people are going to be really pissed. Have you ever considered what Kwame Brown would look like in a Grizzlies uni? I am just asking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergen Record -

League source tell the Bergen Record that the Nets are set to acquire Stromile Swift from Memphis in exchange for Jason Collins.

 

The deal is expected to be finalized Friday or Saturday.

 

Więc wymiana jest blisko dojścia do końca. Swift za drewno Collinsa to dobry deal dla Nets. Swift ma może low IQ na parkeicie, ale jest lepszą opcją niż Collins. Do tego przy Jasonie może będzie wykręcał 10/7 chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.