Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Bibby wraca do gry i wraca plotka przenosin do Cavs.

 

Ogladalem wczorajszy mecz Sacramento - Cavs i powiem krótko, jak Kingsi nie opchną Bibbiego i zepchna Udrich'a znowu na bench to zrobiłą głupote roku. Na ich miejscu opchnołbym Bibbiego, Artesta moze Moora albo Millera (jedno z dwóch) i budował młody ciekawy zespoł. Maja tego swietnego Udricha, Martina, Salmons też wyglada ciekawie, Willimas (czy jakos tak) wczoraj zroił na mnie ogromne wrażenie.

 

Na ich miejscu bym nie czekał, opychał starych piernikow za mlodych i budował drużyne na walke za 2-3 lata.

Zgadzam sie w 100%!!! Kurde, napisales dokladnie to co ja chcialem napisac po meczu SAC - Cavs :) Tylko, ze mogliby za nich wyciagnac duzo wiecej niz przecietniakow z Cleveland. Szczegolnie za Bibbego i RonRona moznaby nawet jakiegos all-stara skads wyrwac wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bibby wraca do gry i wraca plotka przenosin do Cavs.

 

Ogladalem wczorajszy mecz Sacramento - Cavs i powiem krótko, jak Kingsi nie opchną Bibbiego i zepchna Udrich'a znowu na bench to zrobiłą głupote roku. Na ich miejscu opchnołbym Bibbiego, Artesta moze Moora albo Millera (jedno z dwóch) i budował młody ciekawy zespoł. Maja tego swietnego Udricha, Martina, Salmons też wyglada ciekawie, Willimas (czy jakos tak) wczoraj zroił na mnie ogromne wrażenie.

 

Na ich miejscu bym nie czekał, opychał starych piernikow za mlodych i budował drużyne na walke za 2-3 lata.

Jak uwazacie Bibby bylby chociaz w stanie zagrac jeszcze chociaz na poziomie? Chętnie Cavs oddadzą za niego Hughesa. Mimo wszystko najbardziej podobaly mi sie plotki o transferze z Bulls. :twisted: Hehe, ciekawe kto sobie to wymyslil. Trade marzenie chodzcie Benie i Kirku do Cleveland! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze mogliby za nich wyciagnac duzo wiecej niz przecietniakow z Cleveland. Szczegolnie za Bibbego i RonRona moznaby nawet jakiegos all-stara skads wyrwac wg mnie.

Myśle ze to wyciaganie all stara raczej nie wchodzi w gre :wink: . Moim zdaniem lepiej by sie stało gdyby poszli w trejd z pickami albo prospektami. W tym roku ogladalem jeden meczyk Kings i rowniez sprawiali wrazenie fajnego mlodego teamu i jesli chodzi jedynie o sprawy boiskowe to Ron jest mocnym punktem zespołu a jak z tą chemią jest to każdy wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cavs się opłaci pozyskanie Bibbiego. Ostatni sezon słaby wracapo kontuzji i nie wiadomo jak będzie się prezentował na parkiecie. Na pewno CC musieliby oddać Drew, a to będzie minus bo ani żaden Moore, czy Thomas go nie zastąpi. Lepiej niech Ferry, jeszcze się po pyta może znajdzie lepszą opcje niż Bibby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej by sie stało gdyby poszli w trejd z pickami albo prospektami

W sumie moze i masz racje. Jakby mlodych pozyskali to mogliby sobie budowac juz kompletny zespol na przyszlosc, zeby sie tylko zgrywali, tak jak to robia w Portland teraz.

 

Na pewno CC musieliby oddać Drew, a to będzie minus bo ani żaden Moore, czy Thomas go nie zastąpi.

Jesli Gooden nadal bedzie hodowal ta brode to niech spada do SAC bo w tv wyglada katastrofalnie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przyjścia Bibby'ego, jednak jego wartość obecnie jest za niska, by oddawać za niego Goodena, tym bardziej, że mając takiego Udricha do przedłużenia, Kings będą chcieli trade'ować Mike'a bardziej niż kiedykolwiek. Problemem na pewno jest to, co mieliby Cavs zaoferować w zamian. Ale wydaje mi się, że jakiś pick + wygasające po następnym sezonie kontrakty Snowa i Marshalla czy Jonesa + prospekt w postaci Shannona nie byłyby najgorszą opcją dla Sacramento. Poza tym taki Snow oprócz tego, że w przeciwieństwie do Bibby'ego nie blokowałby rozwoju Udricha, to jeszcze sporo mógłby nauczyć go w defensywie.

 

Choć celem nr 1 dla Cavsów powinien być IMO Redd, jeśli Bucks faktycznie chętnie by go wymienili, jednak w rumorsach konsekwentnie mówi się o PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno CC musieliby oddać Drew, a to będzie minus bo ani żaden Moore, czy Thomas go nie zastąpi.

Jesli Gooden nadal bedzie hodowal ta brode to niech spada do SAC bo w tv wyglada katastrofalnie :lol:

Drew hoduję to brodę ponieważ założył się ze Stevensonem z Wizards, który będzie miał duższą brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, to zakład ten ciutkę się zmienił - teraz nie chodzi o to kto tę brodę będzie miał najdłuższą, tylko kto najdłużej ją pozostawi (można ją delikatnie przystrzygać ;) ).

 

Co do Bibby'ego w Cavs ... O ile w lato byłem tego zdecydowanym zwolennikiem ... To teraz się zastanawiam ... Niewiadomo za ile czasu Bibby wróci do dobrej rzutowej formy ... A oddawać za niego kilku ludzi - burzy nam to i tak niezbyt rozbudowaną rotację ... A to z kolei może wiązać się z kolejnymi kłopotami. Jeśli mamy już kupować PG jakiegoś ... To musimy sie zdecydować jaką rolę ma pełnić James - czy ma to być typowy egzekutor, dla którego idealnym typem rozgrywającego jest Kidd, czy też ma wziąć na siebie ciężar rozgrywania i wykorzystywać PG jako maszynkę do zdobywania punktów - wówczas Bibby w dobrej formie pasuje jak ulał ...

 

Jednak te rozmowy między Cavs i Kings na temat Bibby'ego trwają już tyle czasu, tyle razy je wznawiano i przerywano, że dziwię się jeśli tym razem coś z tego wyjdzie ... Choć faktycznie obecnie na korzyść tego trade'u przeważa fakt, że Udrich gra nadspodziewanie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs chcą handlować tylko, że nie bardzo mają czym. Jedyni gracze w ich drużynie mający jakąś wartość dla pozostałych zespołów to oprócz Lebrona Gibson i Gooden bo Varejao w tym sezonie nie mogą oddać, reszta jest albo za słaba, albo ma lipne kontrakty albo jedno i drugie.

 

Sacto nie pójdzie na wymianę jako zaproponował Kily bo nic im ona nie daje, Bibby też ma kontrakt na dwa lata więc Marshall i Snow ich nie urządzają. Niech zamienią Browna na Gibsona załatwią jakieś wygasające kontrakty i mają szanse.

 

Nawet jeżeli Bucks gotowi byliby pozbyć się Redda to jeśli Cavs nie zamierzają oddać za niego Lebrona to nie wiem jak to mogłoby wyglądać :?

 

W tym sezonie nie widzę Cavs sprowadzających jakiegoś impact playera, ale już latem czy w trakcie następnego sezonu kto wie, Gooden, Snow, Marshall, Jones i ich spadające 25mln można będzie wykorzystać do ściągnięcia nawet dwóch dobrych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacto nie pójdzie na wymianę jako zaproponował Kily bo nic im ona nie daje, Bibby też ma kontrakt na dwa lata więc Marshall i Snow ich nie urządzają. Niech zamienią Browna na Gibsona załatwią jakieś wygasające kontrakty i mają szanse.

Patrząc na to za co potrafili być sprzedawani prawdziwi gwiazdorzy, jakoś jestem w stanie sobie wyobrazić Kings akceptujących taką wymianę. Po pierwsze wartość Bibby'ego jest w tej chwili bardzo niska, bo grał bardzo słaby ostatni sezon, a teraz jest po poważniejszej kontuzji. Po drugie Kings na rękę jest go oddać, bo z nim i tak niczego nie osiągną i mogą chcieć dążyć do przebudowy i mają człowieka, który może go na lata zastąpić, a trzymanie Bibby'ego tylko będzie mocno hamowało jego rozwój. W kwestii schodzenia kontraktów wiele się nie zmienia, ale dostając dodatkowo pick, prospecta z papierami na zostanie mocnym slasherem i doświadczonych graczy, którzy mogą sporo dać młodym nie wygląda to IMO tak źle, zwłaszcza patrząc na to, jakie wymiany już w życiu widziałem. Nie jest to dużo, ale IMO również nie jest to wymiana niemożliwa do zrealizowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Redd nie znajduje się wsórd tych graczy Bucks którzy są nie do ruszenia, szkoda że nic nie słychać aby Indiana próbowała się wokół niego zakręcić. Koleś byłby idealny do stylu Jim'a no i w końcu mielibyśmy pożądnego następcę Killera.

 

Williams + Foster + Daniels <-> Redd .

 

Jak dla mnie to bardzo dobrze na tym Bucks wychodzą, bo dostają naprawdę niezłego młodego SF'a do tego zawsze walecznego Fostera który mimo, że nie młody to jednak jest to taki typ gracza który jeszcze kilka lat te 8-9 piłek w meczu z ławki będzie potrafił zebrać. No i jest jeszcze bardzo fajny Daniels którego w sumie szkoda oddawać, no ale coś za coś a Pacers i tak przesunęli się stanowczo w stronę ofensywy a pożytek z Danielsa największy właśnie w obronie.

No a raczej nie trzeba pisać jak bardzo Redd pomógł by Pacers... Szkoda w sumie trochę Mike'a bo to on powędrował by na ławkę a rozgrywa naprawdę niezły sezon no ale coś za coś.

I wtedy S5: Tinsley-Redd-Granger-JO-Murphy wygląda więcej niż przyzwoicie, a ławka wzmocniona Dunleavym też wcale tak nie traci...

 

Chociaż może to tylko mi się tak wydaje, że taki trade byłby dobry dla obu stron ;) .

 

Co do Bibby'ego to rzeczywiście trzeba go oddać ale chyba można by wyciągnąć coś więcej niż to o czym pisze Kily. Chociaż ja też nie będę zdziwiony jak by na coś takiego przystali bo teraz tak naprawde Mike jest im kompletnie niepotrzebny i trzymając go więcej tracą niż nawet jak by go mieli za worek piłek oddać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sam Cassell, nie jest szczęśliwy w Clippers. Narazie! nie będzię żądał wymiany.

- Greg Buckner obecnie grający w Wolves, też chciałby zmienić drużynę, ale nie będzie też wymuszał transferu.

- Suns podobno nie będą dokonywać zmian w składzie.

- Heat kontaktowali się z Sonics czy ci drudzy nie chcą Smusha Parkera. SSS niestety nie są zainteresowani Parkerem. Możliwe przed trade deadline będzię dostępny Earl Watson lub Luke Ridnour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams + Foster + Daniels <-> Redd .

Jesli taka wymiana mialaby przejsc to moze i dla Indiany dobrze, ale nie widze specjalnego progresu pod zadnym wzgledem w Bucks. Mysle, ze za Redda moga wyciagnac wiecej...

 

Np taka wymiana Redd <-> J-Rich. + schodzace kontrakty(ktorych bobki troche maja: Carrol 5,5mln, O.Harrington 2,4mln, kontrakt Brevina Knighta 1,5mln, Anderson 1,2mln, McInnis 1,2mln, Hollins 0,7mln - przy tylu spadajacych kontraktach jakas opcje moznaby bylo ulozyc).

 

Bucks schodza z salary no i odmladzaja sklad(a maja zamiar go budowac na Bogucie i Yi), a Bobki lidera zyskuja. Trade raczej malo prawdopodobny, bo J-Rich dopiero co zostal wytradowany do Charlotte, ale kto wie... w koncu obie druzyny zyskalyby.

A co do bobkow to jesli nie wymiana za Redda to moze JO? Okafor-JO pod koszem z Nazrem jako 6th man dla mnie brzmi zajebiscie. JO ma duzy kontrakt, ale nie taki dlugi. W te 3 lata i tak nic nie zwojuja, wiec moze powinni sprobowac. Wiekszy problem bylby jak tu ustawic ten trade... Bobki sa under, ale tylko 2 mln... Najlepiej jakby udalo im sie opchnac J-Richa i jakies spadajace kontrakty, tylko nie wiem po co Indianie kolejny SG... Moze Seana Maya by chcieli? Kontuzjogenny, ale jednak moze uda mu sie ominac kontuzje, a jakims tam prospectem niby jest... Sam nie wiem. W kazdym razie Bobki zatrudniaja JO, potem RonRona w wakacje i jazda piatka Felton-GW-Ron-JO-Okafor :D :D ojp ale jazda by byla :twisted: :twisted: Jeszcze tylko Larry Brown i robi sie contender :D No dobra marzenia... Poki co sa w dupie, a taki transfer by ich urzadzal.

 

 

I jeszcze odnosnie Memphis. Mysle, ze powinni pojsc na ta wymiane z Bulls w ktorej zyskuja TT, Gordona... Jesli kogos interesuje wymiana, to odsylam do tematu Bulls. Powstalby bardzo perspektywiczny i bardzo atletyczny zespol z s5 TT-Warrick-Gay-Gordon-Lowry a jest jeszcze Conley i cos pewnie z draftu wyciagna. I z Gaya zrobic lidera :) Ja bym szedl w ciemno na trade z Chicago, poki jeszcze Gasol ma jakas wartosc.

 

Swoja droga to duzo graczy jest tam do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np taka wymiana Redd <-> J-Rich. + schodzace kontrakty(ktorych bobki troche maja: Carrol 5,5mln, O.Harrington 2,4mln, kontrakt Brevina Knighta 1,5mln, Anderson 1,2mln, McInnis 1,2mln, Hollins 0,7mln - przy tylu spadajacych kontraktach jakas opcje moznaby bylo ulozyc).

Mała pomyłka Bastillon, Carroll ma kontrakt ważny jeszcze przez 6 lat. Podpisał go w ostatnie lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli Indy oddaje JO to wtedy taki trade nie ma najmniejszego sensu bo wartość drużyny nie wzrasta kompletnie. Jeszcze żeby Redd był młodszy. A tak to żaden z niego lider, dobry strzelec ale drużyny do niczego nie doprowadzi. A tylko tłok na obwodzie i dziura pod koszem...

Jak oddawać JO to tylko za kogoś wysokiego (Bynum ;) :roll: ) albo picki i kontrakty. Innej opcji nie widzę.

 

No a wymiana za J-Richa też trochę bez sensu bo raczej nie po to go brali w to lato żeby nim teraz handlować... Chociaż na pewno mogło by to być niegłupie posunięcie dla obu stron. No i Desmonda i Jasona w jednej drużynie fajnie by było oglądać :twisted:

 

Aha no i JO i Emeka w jednej drużynie to raczej nienajlepsze rozwiązanie bo przy odrobinie pecha pół sezonu Bobki grały by z frontcourtem May-Mohamed ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no i JO i Emeka w jednej drużynie to raczej nienajlepsze rozwiązanie bo przy odrobinie pecha pół sezonu Bobki grały by z frontcourtem May-Mohamed ;)

Optymista, May też musiałby być zdrowy a to czesto sie nie zdarza.

Wiec pewnie Mahommed sam by został z poł Geralda.

 

Bobcast nie moga sprowadzac wiecej kontuzjogennych zawodników, powinni isc w drugim kierunku - sprzedawać tych kontuzjogennych a nie ich wylapywac, no chyba, że wlasciciel Bobcast jest włascicielem pobliskiej kliniki:D

 

Pozatym i tak w ten trade nie wierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach Randolph na wylocie i czyżby jego kolejny przystanek to Milwaukee!?

Oregonian -

NBA source told John Canzano of the Oregonian via telephone on Wednesday night that Zach Randolph is on the trading block, and that he's likely to end up in Milwaukee.

Zach przydałby się Kozłom bo z wyjątkiem Boguta brak tam solidnego podkoszowca bo ostatnimi czasy Gadzuric gra przeciętnie. Może z Bogutem stworzylby duet pod koszem niż jak to wyszło z Edkiem.

Tylko co takiego Bucks oddaliby wzamian pewnie jakieś dłuższe kontrakty (Gadzuric, Bell) + jakieś mięso. Taki wymyśliłem trejd i salary się zgadza: Zach i Balkman za Gadzurica, Bella i C-Villę. Jakby Zach się wkomponował w zespoł to z Bucks byłaby naprawdę niezła drużyna jak na wschód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.