Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors - offseason 2007


Grizzli

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh typowy Landrynek- jak do celu to najlepiej po trupach... :wink:

Jak inaczej nie można (co udowodniliśmy już dwa razy :P), to trzeba "po trupach" :wink:

 

Edit:

 

Żeby nie było, że nabijam. Webber odmówił gry po za NBA. Pietrus przedłużył z GSW, więc pewnie w Miami nie zagra (i skończą się wreście te plotki). Zen Master poczeka na wyniki i może przedłuży z Lakers, podkreślam -może- (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, artroskopia kolana to nic innego jak zabieg na kolanie przy uzyciu takich fajnych narzedzi gdzie wystarczy wyciac kilka dziurek o srednicy 1cm na wprowadzenie m.in. kamery i tych wlasnie owych przyrzadow. Jest to zabieg, ktorym leczy sie mase schorzen kolan i w przypadku kolana Amare beda mu usuwac cos w rodzaju "wolnego ciala" z nich. Nie jest chyba to tak bardzo skomplikowana operacja oraz wymagajaca jakis kosmicznych rehabilitacji trwajacych miesiace. Odpocznie sobie 3-4 tygodnie i na 100% wroci do gry i bedzie gral jak przedtem. Baron Davis w srodku sezonu mial taka operacje i po trzech tygodniach juz gral w kosza. Nie musze wspominac jak pozniej wymiatal w PO ;>. To jest absolutnie nic wielkiego, chyba ze w ostatniej chwili wykryja cos niepokojacego i zmienia plany (tak jak w przypadku Odena o ile sie nie myle), wtedy moze byc juz mniej ciekawie. Ale na dzis dzien jestem przekonany, ze Amare zacznie sezon rowno z pierwszym meczem Suns, nie bedzie trzeba jakiejs extra przerwy. Powinnien sie spokojnie wyleczyc do konca pazdziernika i grac jak przedtem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jury znalazlo wine Thomasa w sprawie napastowania seksualnego bylej pracownicy MSG (tytulu jej wykonywanego zawodu nie pamietam, zreszta nie to jest tu wazne). Nie wiadomo jeszcze jaki bedzie wyrok, o ile $$$ stanie sie lzejszy Dolan, zastanawia mnie jednak jedna sprawa, czy Thomas w koncu wyleci na zbity pysk czy jednak musi wydarzyc sie cos jeszcze "grubszego" zeby go wyp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jednak jedna sprawa, czy Thomas w koncu wyleci na zbity pysk czy jednak musi wydarzyc sie cos jeszcze "grubszego" zeby go wyp...

pamietam tylko jedną sprawę sprzed poprzedniego RS. Dolan uznał, że jedynym powodem dla którego Thomas będzie wciąż coachem będzie powrót do PO. Jak wiemy PO nie było, a Thomas posadke nadal zatrzymał, wydaje sie nawet ze umocnił sie na pozycji GM/HC. Owszem postep w grze NYK jakis był... widocznie to Dolanowi wystarczyło, albo po prostu ma w d**ie który w tabeli jest jego zespół, zespół z centrali NBA... kiedys ktos madry napisał (żartobliwie), ze własciciele kupuja kluby NBA (i inne) zeby spełnic swoje zachcianki i tak naprawdę maja gdzieś czy te kluby odnoszą sukcesy, liczy sie, że to ich nazwisko wypowiada sie przy nazwie klubu. Troche głupkowata i uproszczona teortia, ale zakładajac, ze wielu włascicieli nie chce dokładac do klubu "tylko" po to, żeby ten osiagał w lidze sukcesy mozna stwierdzic, ze cos w tym moze być. Oczywiscie to Dolana nie dotyczy bezposrednio, bo zaden inny własciciel nie ma takiego manka jak własnie owner NYK.

 

Zostaje tylko jedno wyjscie- Dolan ma potajemny romans z Thomasem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawie 23 tys ludzi ktorzy dotychczas zaglosowali na espn.com ponad 80% opowiedzialo sie za wywaleniem Thomasa z roboty (w tym i ja :))Fani NYK placza ze nie stac nas na kolejna przebudowe i czekanie bla bla bla, ja sie pytam czemu nie? Byle zeby przylazl ktos z glowa, myslacy i nie robiacy nerwowych ruchow, dac zgrac temu rosterowi pod wodza nowego trenera przez najblizszy rok, kto sie sprawdzi ten zostanie kto nie to do widzenia. Mlodziezy mamy w cholere, tam sie zawsze ktos znajdzie pozyteczny, trzeba lidera i sprawdzonego weterena ktory tym pokieruje. No zobaczymy jakie to oswiadczenie wyda szef NYL w najblizszym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lubię Knicks i napewno wywalenie Thomasa by im pomogło. Zgodzę się z Danprem, że jakby ktoś noramlny i myślacy zasiadł na stanowisku Gm'a to Knicks mogliby się odrodzić. Jest czym chandlować Crawford, Nate, Jeffries, Lee, Collins, Q-Rich itd. Moze po tym skandalu Dolan przejży na oczy i wywali z Thomasa. Do tego słyszałem, że Knicks chcą zwolnić Jerome Jamesa, a co do zwolnionego Dana Dickau to Clippers w niego celują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego słyszałem, że Knicks chcą zwolnić Jerome Jamesa.

Za JJa Thomas powinien odpowiedzieć osobiscie. To co ten chłoptas zrobił podpisujac Jamesa przeszło moje wszelkie pojecie o koszykówce i tradach/kontraktach. Ludzie ten koles dostał 30 baniek!!! Facet, który od lat uważany był za malkontenta, który niewiele pożytecznego daje zespołowi, który owszem zalicza jedna dobrą serię w SSS przeciw Millerowi (po kontuzji). Facet z orzeszkiem zamiast mózgu dostaje 30 mln... od innego gracza z orzeszkiem zamiast mózgu. Nie lubiłem Thomasa jako gracza bo to była prima donna nie potrafiąca pochylic karku i uznać wyższosci innych tak i jeszcze bardziej nie lubie go teraz. Człowiek bez honoru jako gracz i bez wyobraźni jako GM. Wstyd, ze ktos taki zasiada w ogranizacji z taka historia jak NYK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czym chandlować Crawford, Nate, Jeffries, Lee, Collins, Q-Rich itd.

Panie, kto by ich chciał? Spójrz na ich kontrakty i powiedz mi kto jest w stanie zapłacić za nich tę kasę i oddać zawodników o tych samych wartościach kontraktów(nie mówie tutaj o Nate i Lee, bo oni zarabiają grosze, ale za to wymienienie ich to będize nie dość że bład bo są już fajni i przyszłościowi to jeszcze zarabiają mało, czystki to żadnej nie zrobi, a odda jednynych tanich i porzadnych zawodników w ekipie, Collins z kolei zarabia tyle co nic bo nawet nie milion wiec co ta wymienia NYK zmieni? ;] ). A co do reszty to nawet nie są to spadające kontrakty, a conajmniej dwa lata(pomijam już Jeffriesa, sami go podpisali za dużą kasę i jeszcze się z nim troszkę pomęczą :) ) , bo tacy zawodnicy jak Q czy Crawford maja jeszcze opcję na 3 rok gry za podobną kasę, nikt im takiej nie da więć z pewnością korzystnie będzie wziąć ten kontrakt i przez rok mieć jeszcze pieniądze allstara z prawdziwego zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riles nie będzie skory do żartów w tym sezonie. Po tym, jak w ubiegłym roku połowa graczy Heat nie przeszła testów kondycyjnych przed rozpoczeciem campu a PO skończyły się sweepem. Tymczasem trójka panów: Walker, Parker i Barron nie jest w zbyt optyamlnej formie. Nie udało im się zaliczyć testów i dzięki temu nie brali udziału w 1 treningu (jeżdzili sobie na rowerkach). Oczywiście były wymówki spowodowane kontuzjami ale Pat najwyraźniej ma to w dupie i imo dobrze zrobił nie dopuszczając ich do treningu. W sezonie ma być stosowana podobna taktyka - nie jesteś w formie-nie masz szans na gre.

 

Smush ładnie zaczął, od razu nabrałem do niego sympatii 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Smush już na dzień dobry zaprezentował się jak prawdziwy profesjonalista :lol: w sumie to ciekawe w przeciwieństwie do Walkera on raczej z nadwagą problemów nie ma no i jak to możliwe, że Shaqa Riley się jakoś nigdy nie czepia specjalnie o to, chyba mu odpuszcza trochę wbrew temu co publicznie może mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Shaq jest w lepszej formie niż zwykle a Smush oficjalnie ma problemy z kostką :wink:

 

Totalna żenada w wykonaniu Parkera. Dostał szansę na gre w dobrej drużynie, pod okiem dobrego trenera. Tymczasem już 1 dnia zawodzi. Mógłby wziąć przykład z takiego Mourninga, który mimo braku nerki prezentuje rewelacyjną formę jak na swój wiek.

 

Z Wade'm jest wielka niewiadoma. Przyznaję, że z barkiem jest różnie, kolano 'allright' ale ta operowana noga jest zdecydowanie chudsza od drugiej. Musi poświęcić trochę czasu aby odbudować mięcho.

 

Penny na zdjęciach i krótkich filmikach prezentował się bardzo dobrze, może rzeczywiście będzie ważnym rolsem w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał szansę na gre w dobrej drużynie, pod okiem dobrego trenera.

Fani Lakers 100% powiedzą, że to samo miał w Los Angeles. :P

 

A co do Smusha i od razu takiego dramatyzowania w kwestii jego przygotowania do sezonu to spokojnie. Po wakacjach prawie w każdej drużynie zdarzają się własnie tego typu przypadki, że nie wszyscy są przygotowani do sezonu. I od czegoś jest właśnie obóz przygotowawczy i jeżeli zawodnik zechce to na luzie nadrobi zaległości i będzie w normalnej dyspozycji na start sezonu(co nie zmienia faktu ze nie popieram nieprzygotowania przed obozem, ale to jeszcze nie znaczy, że zawodnik zaliczy kiepski sezon i od razu jest skreślony i będzie zawodził). A czy chce to już zależy tylko i wyłącznie od niego, kwestia tylko czy Parker zechce przepracować solidnie ten okres , a co do tego to są sporę wątpliwości, no ale zawsze pozostaje nadzieja fanom Heat, że Pat go weźmie twardą ręką w obroty i czując respekt nie będize miał innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał szansę na gre w dobrej drużynie, pod okiem dobrego trenera.

Fani Lakers 100% powiedzą, że to samo miał w Los Angeles. :P

 

no i widzisz KarSp nie masz racji bo ja powiem, że Heat nie są teraz dobrą drużyną i Smush grał w lepszej przez ostatnie dwa lata niż obecni Heat i u lepszego trenera 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dan Dickau ma przejść badania, aby móc podpisać kontrakt z Clippers

- Cliff Robinson zakończył karierę. Kolejny fajny gracz który kojarzył się ze wspaniałymi latami 90-tymi odchodzi :( .

- Ethan Thomas, ma problemy z sercem, co też może zaważyć o jego dalszej karierze.

- Do piątku Allan Houston ma się zdecydować czy wraca do NBA. Zespoly w których chiałby grać to NYK, Nets i Cavs.

- Seattle chce ustawić Duranta na SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Widzę, że żarty się Ciebie trzymają Van 8)

akurat to pisałem zupełnie poważnie skoro uważam obecnych Heat za drużynę, która nie awansuje do PO to oczywiste jest, że jacy Lakers nie byli to w poprzednich latach w PO jednak i to na zachodzie się znajdowali więc dla mnie wniosek z tego taki, że Smush grał w lepszej drużynie niż jest obecnie.

 

Nie wiem już czy pisałem to tu czy na e-basket, ale po tym jakie mieli lato, z opuszczającym z sezonu na sezon więcej meczów i starzejącym się Shaqiem, niepewnym stanem zdrowia Wade'a, wzmocnioną konkurencją w konferencji jak patrzę na tabele wschodu to właśnie oni wydają mi się najlepszym kandydatem do ustąpienia Celtics miejsca w ósemce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do piątku Allan Houston ma się zdecydować czy wraca do NBA. Zespoly w których chiałby grać to NYK, Nets i Cavs.

 

Hehe, fajnie byłoby gdyby wrócił do NYK :D W końcu sporo kasy na nim stracili ;]

 

:lol: Widzę, że żarty się Ciebie trzymają Van 8)

 

O tym czy to jest żart przekonamy się po RS, jak zobaczymy, że Lakers mają lepszy bilans od Miami 8) .... i żeby nie było lub Miami lepszy od Lakers :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przekonamy się kto miał rację po RS. Z resztą, nie ma co ukrywać wiele będzie zależeć od zdrowia. Jeśli Wade wróci w 70-80% formy sprzed kontuzji to jestem spokojny o miejsce w PO a nawet walkę o pierwszą czwórkę przed PO.

 

Myślę, że będziecie zaskoczeni (kibice Lakers) jak mocni potarfią być Heat. Przypominam sobie, że przed sezonem sceptycznie wyrażaliście się o PHX a tymczasem było bardzo blisko sprawienia psikusa fanom LAL 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będziecie zaskoczeni (kibice Lakers) jak mocni potarfią być Heat.

z jednej strony Cię VeGi rozumiem bo jesteś kibicem a kibic powinien wierzyć w swój zespół, ale patrząc na to tak na spokojnie to nie wiem na czym opierać tą wiarę w Heat :? Zobacz na ostatnie trzy lata Shaqa to jak spadają mu statystyki oraz ilość rozgrywanych meczów on w końcu w marcu będzie miał już 36 lat. Latem Heat stracili trzech swoich najlepszych shooterów czyli Kapono, Poseya i Jonesa teraz kiedy piłkę na obwód będzie Shaq czy Wade odrzucał to trójki rzucać będą Walker, Williams i Smush trudno chyba o bardziej nierównych strzelców niż co trzej do tego Wade czy Wright również z pewnej ręki do rzutów z dystansu nie słyną. Posey, Jones czy jeszcze Payton wzmacniali defensywę obwodową Heat, która teraz wygląda miernie.

 

Kiedy Shaq był kontuzjowany Heat pałętali się w okolicach 9 miejsca ze zdrowym Wade'm, a teraz skład mają słabszy, Wade nie jest w pełni sił i nie wiadomo jak szybko będzie no chyba, że zakładamy scenariusz, w którym Shaq będzie zdrowy i nie opuści przynajmniej 1/4 sezonu :?

 

Do tego na wschód przyszło trochę dobrych graczy KG i Allen do Celtics, Lewis do Magic, Randolph do Knicks, Richardson do Bobcats, Sixers cały sezon bez Iversona tez nie będą tak łatwym rywalem 8) Nie twierdzę oczywiście, że wszystkie te drużyny będą lepsze od Heat, ale o zwycięstwa nawet z Bobcats będzie z pewnością trudniej i sam awans do PO na wschodzie to już prawdopodobnie nie będzie taka prosta sprawa jak w ubiegłych latach.

 

Przypominam sobie, że przed sezonem sceptycznie wyrażaliście się o PHX a tymczasem było bardzo blisko sprawienia psikusa fanom LAL 8)

hmm jeżeli w kwietniu zabraknie Heat dwóch zwycięstw do awansu do PO nie napiszesz mi chyba, że byli plisko sprawienia mi psikusa ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.