Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 84 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Przy okazji meczu z Jazz przypomniałem sobie o Wallu, gość jest kompletnym rozczarowaniem, co się z nim dzieję? 13-5-4 na średnich % w wieku 30 lat?

 

Perypetie Johna Walla w Salt Lake City to dla mnie spora zagadka.

 

Jak oddawali za niego defensywną bestię Bena Wallace'a w trakcie draftu, to pomyślałem, że biorą go jako lidera drużyny, albo przynajmniej gościa który spowoduje, że reszta zacznie grać lepiej - wiadomo gracz na teraz (albo może na wczoraj), 3 lata masywnego kontraktu itd.

 

Tymczasem go posadzili na SG, a ostatnio przestał w ogóle wychodzić w pierwszej piątce.

Wiadomo, Wall jest już po szczytach, ale żeby tak marnować jego zalety i 63mln $ to nie czaję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 85 (na pierwszym miejscu goscie)

Clippers 107 - Rockets 124
play-by-play

Heat 108 - Suns 126
play-by-play

Cavaliers 114 - Wizards 90
play-by-play

Hornets 105 - Jazz 100
play-by-play

Mavericks 133 - Timberwolves 99
play-by-play

Grizzlies 92 - Pacers 78
play-by-play

76ers 101 - Trailblazers 112
play-by-play

Sonics 126 - Celtics 94
play-by-play

Raptors 88 - Lakers 121
play-by-play

Bulls 103 - Warriors 98
play-by-play

Nets 107 - Magic 109
play-by-play

Nuggets 99 - Hawks 108
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Greg Oden (76ers) - 47 dni (hernia)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ -> Isiah -> Paul George & Kidd

 

:(

 

PS1. Świadomie nie wliczałem AK47 do zestawienia, bo obawiam się że daje ujemny Eff. ;)

PS2. Tak, wiem, mam bilans 1-3 z Wizards w tym sezonie :nevreness:

Zapomniałeś o Sampsonie :-)

Chodzi o ten trejd gdzie ja pozyskałem dwoch wysokich na Szaqa (Future allstar Radja i Future HOF McGee) za core zespołu, jego przyszłość i teraźniejszość pod koszem , na obwodzie i in between. Aha, i Wizz dorzucili jakiegos SG z ktorym nie wiedzieli co zrobic , zeby salary sie zgadzało.

BTW: 76ersom skończył sie bonus za brak Millisa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o Sampsonie :-)

Chodzi o ten trejd gdzie ja pozyskałem dwoch wysokich na Szaqa (Future allstar Radja i Future HOF McGee) za core zespołu, jego przyszłość i teraźniejszość pod koszem , na obwodzie i in between. Aha, i Wizz dorzucili jakiegos SG z ktorym nie wiedzieli co zrobic , zeby salary sie zgadzało.

BTW: 76ersom skończył sie bonus za brak Millisa...

 

Ten space eater (i $$$ eater too) w najlepszym razie daje zerowy +/- ^^

 

Co do 76ers nie ma tak łatwo - teraz się połamał im Oden. Wpierdol od nich w kolejnym meczu niemalże pewny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.