Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Mailman zapchał mi skrzynkę i w zasadzie to zadecydowało.

 

Czyli uważasz że w tym zwycięstwie ważniejszy był Malone od Iversona robiącego 48-6-6? btw. Malone trochę w cieniu rozgrywa świetny sezon i wreszcie zaczął grać na miarę swojego potencjału. Dobrze, że nie oddałem go przed sezonem za to co oferowałeś. ;)

Za to ciekawe, że JoeD zatrzymał dwa razy większego Beast'leya.

Beastley po tych kontuzjach znowu jest zwykłym Beasleyem więc zatrzymać go nie jest tak ciężko. PS. Mam nadzieję że spotkamy się w PO. Muszę Ci się zrewanżować za serię sprzed 3 sezonów gdy po najlepszym RS w historii Pistons odpadłem w pierwszej rundzie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz że w tym zwycięstwie ważniejszy był Malone od Iversona robiącego 48-6-6? btw. Malone trochę w cieniu rozgrywa świetny sezon i wreszcie zaczął grać na miarę swojego potencjału. Dobrze, że nie oddałem go przed sezonem za to co oferowałeś. ;)

 

No jakbym wiedział, że będzie tak grał, to nawet bym nie złożył Ci oferty (albo wręcz przeciwnie - złożył ofertę na tamten moment nie do odrzucenia :D)

Ogólnie uważam, że właśnie on a nie Iverson jest X-Factorem w naszych meczach, bo o tym to kto będzie górą nie zadecyduje gra naszych liderów (Hakeem/AI3) tylko opcji 3-4. Liderzy i tak zrobią swoje.

 

Beastley po tych kontuzjach znowu jest zwykłym Beasleyem więc zatrzymać go nie jest tak ciężko. PS. Mam nadzieję że spotkamy się w PO. Muszę Ci się zrewanżować za serię sprzed 3 sezonów gdy po najlepszym RS w historii Pistons odpadłem w pierwszej rundzie. :smile:

 

 

Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet, że miałeś wtedy jakiś dobry bilans w RS - natenczas średnio śledziłem ligę i kojarzyłem tylko, że gram z jakimś świeżym, którego nie za bardzo kojarzę :nevreness::angel:

Ja mogę powiedzięć tylko tyle, że wszystko rozbija się o campy. Jednym przypasują, a innym nie. Robinsonowi skoczyły, ale nie tak samo jak Olajuwonowi. Poza tym, skille które podałeś są błęde. Na pierwszych campach każdego z tych zawodników wyglądało to tak:

11ihjsl.jpg

Gołym okiem widać, że Olajuwon pracował na campach, a Robinson tylko w niektórych elementach. Tak więc wcale nie dziwi mnie, że Hakeem rzuca więcej punktów, bo ma dużo wyższy wskaźnik inside scoring, gdzie się znacznie poprawił na campach. Poza tym, nie oszukujmy się, Robinson nie jest u mnie jedną z trzech opcji w ataku. Natomiast wspomniany Olajuwon czy Shaq są kolejno pierwszą i drugą opcją. To też ma jakiś wpływ. Wcześniej w słabych Hornets Admirał robił po ponad 20 punktów, gdzie był liderem. U mnie jedynie w pierwszym sezonie trzepał 21,8 pkt na mecz, ale ledwie w 24 spotkaniach. Nie twierdzę, że gdyby był jedną z trzech opcji w ataku robiłby +20 w każdym meczu. Jednak na pewno w jakimś stopniu, mniejszym lub większym zdobywałby więcej tych punktów.

 

No nam właśnie o te campy chodzi, bo trudno oczekiwać od trenera żeby dawał na pierwszą opcję kogoś, kto nie ma do tego predyspozycji :)

 

Admirał miał ogromny potencjał (dla mnie ciutkę większy niż Hakeem) i zamiast przez te lata trenować, to wolał się lansować na paradach Marynarki.

33 pts overall przez te wszystkie lata to jakiś żart (szczerze mówiąc 103 też nie jest rewelacyjne) - tyle to robi Allen Iverson po 3 godzinach campu, a Dallas Comegys w drodze z autobusu do szatni podczas campu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jakbym wiedział, że będzie tak grał, to nawet bym nie złożył Ci oferty (albo wręcz przeciwnie - złożył ofertę na tamten moment nie do odrzucenia  :grin:)

Ogólnie uważam, że właśnie on a nie Iverson jest X-Factorem w naszych meczach, bo o tym to kto będzie górą nie zadecyduje gra naszych liderów (Hakeem/AI3) tylko opcji 3-4. Liderzy i tak zrobią swoje.

 

U mnie dalej liderem jest Beasley mimo słabszej formy ostatnio. Na Iversona jeszcze przyjdzie czas. Chociaż w sumie to relacja bardzo podobna do Durant&Westbrook w real OKC. A Ty po trejdzie z Clipps(trejd jeszcze nie przeszedł, ale pewnie się dogadacie) masz dwóch bardzo dobrych obrońców na obwodzie w postaci Pippena i Wesa, którzy mogą zatrzymać Beasleya i AI. Ja niestety nie bardzo mam kogo rzucić na Olajuwona. 

 

Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet, że miałeś wtedy jakiś dobry bilans w RS - natenczas średnio śledziłem ligę i kojarzyłem tylko, że gram z jakimś świeżym, którego nie za bardzo kojarzę :nevreness::angel:

 

To był mój 3 sezon i zrobiłem 67-15 z Griffithem na PG, a Pistons przed moim przyjściem zbyt dobrych wyników nie mieli. :) Chociaż muszę przyznać, że poprzedni GM zostawił mi niezłe podstawy w postaci Magica, Daughertego (obaj odeszli na FA), Malone i kontraktu Koufosa, który wymieniłem na Mayo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 67 (na pierwszym miejscu goscie)

Pistons 124 - Hawks 130
play-by-play

Clippers 82 - Warriors 89
play-by-play

Raptors 86 - Magic 97
play-by-play

76ers 108 - Cavaliers 124
play-by-play

Heat 98 - Trailblazers 119
play-by-play

Lakers 121 - Grizzlies 115
play-by-play

Nets 96 - Kings 101
play-by-play

Celtics 123 - Timberwolves 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Karl Malone (Pistons) - 9 dni (inflamed appendix)
    Kiki Vandeweghe (76ers) - 8 dni (sprained knee)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne dzisiaj wieczorem!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 68 (na pierwszym miejscu goscie)

Magic 112 - Pacers 80
play-by-play

Pistons 96 - Raptors 85
play-by-play

Grizzlies 109 - Lakers 92
play-by-play

Bulls 113 - Clippers 97
play-by-play

Jazz 112 - Timberwolves 109
play-by-play

Rockets 102 - Nuggets 129
play-by-play

Wizards 113 - 76ers 110
play-by-play

Hornets 101 - Cavaliers 125
play-by-play

Warriors 86 - Spurs 88
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Rashard Lewis (Lakers) - 8 dni (groin pull)
    Hakeem Olajuwon (Bulls) - 4 dni (concussion)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze dzisiaj wieczorem!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 69 (na pierwszym miejscu goscie)

Hornets 104 - Wizards 98
play-by-play

Heat 118 - Nets 110
play-by-play

Bucks 94 - Lakers 106
play-by-play

Jazz 150 - Magic 147
play-by-play

Timberwolves 90 - Rockets 118
play-by-play

Suns 107 - Nuggets 116
play-by-play

Warriors 85 - Knicks 100
play-by-play

Cavaliers 106 - Pacers 87
play-by-play

Grizzlies 113 - Trailblazers 146
play-by-play

Pistons 118 - Clippers 108
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Donatas Motiejunas (Timberwolves) - 7 dni (fractured nose)
    Andrew Ogilvy (Grizzlies) - 24 dni (torn abdominal muscle)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze wieczorem/w nocy!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 70 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 95 - Timberwolves 82
play-by-play

76ers 104 - Pistons 130
play-by-play

Hawks 99 - Trailblazers 106
play-by-play

Cavaliers 108 - Magic 92
play-by-play

Bulls 119 - Wizards 138
play-by-play

Jazz 106 - Lakers 116
play-by-play

Raptors 76 - Knicks 88
play-by-play

Nuggets 103 - Suns 116
play-by-play

Warriors 85 - Sonics 97
play-by-play

Hornets 92 - Clippers 71
play-by-play

Kings 106 - Rockets 122
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • dzisiaj bez kontuzji


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@Magic: IL do poprawy.

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3xprawie 60 jeszcze nie grali w simce z tego co pamiętam. Hmm Hawks też ładni poszli po bandzie parę dni temu - 3x30 też jest rzadko grane.

 

U mnie rollercoster - wykorzystanie osłabień 76ers i Bulls, porażka u siebie z Hornets. Z Bulls mało brakło do dwóch gracz z td, skończyło się na żadnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 71 (na pierwszym miejscu goscie)

Kings 132 - Bulls 128
play-by-play

Wizards 112 - Magic 99
play-by-play

Hornets 79 - Nets 81
play-by-play

Lakers 93 - Hawks 113
play-by-play

Spurs 101 - Pacers 109
play-by-play

Nuggets 125 - Grizzlies 114
play-by-play

Timberwolves 160 - Pistons 156
play-by-play

Raptors 88 - Trailblazers 122
play-by-play

Clippers 95 - Bucks 94
play-by-play

Warriors 88 - 76ers 107
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Steve Smith - Wizzards - 8 dyas - Severe Migraines
    Nicolas Batum - Blazers - 8 days - Blurred Vision


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.