Skocz do zawartości

Summer League 2015


january

Rekomendowane odpowiedzi

No ale Smart jak miał starcie z Exumem to je przegrał. Sam nie dawał rady go bronić a Dante dość mocno go ograniczył . Więc jak mam porównać Smarta na tle kogoś dobrego to aż tak fajnie nie wygląda choć pozostałe mecze miażdżył i jest buldożerem co by nie patrzeć

 

P.S. W Salt Lake przynajmniej chodzi na ligę letnią po 11 tysięcy luda - nie to co w Orlando granie w halce licealnej

A to nie było tak, że Exum i Jazz się rozkręcili jak Smart siedział na ławce?

 

Edit: Chyba tylko w 2 kwarcie tak było. W każdym razie, przed Smartem długa droga jeszcze tak czy siak, zwłaszcza jeśli chodzi o ofensywę. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogladam te mecze Summer League to odnosze wrażenie że wszyscy graja "tak samo" w sensie nie ma jakiegoś odstającego od reszty graczy w jedna czy w druga strone zawodnika..nikt sie nie wyróżnia jakoś specjalnie na tle reszty drużyny czy rywala.. tak jakby w każdej piątce bylo pięciu takich samych graczy jesli chodzi o gre. Tez tak macie?

dokładnie

 

Myślę, że to w dużej mierze wina chaosu, braku zgrania, ludzie chcą się pokazać. Ktoś ma lepszy dzień wygląda troche lepiej, ktoś ma gorszy i wygląda jakby miał się do NBA nie załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Smart jak miał starcie z Exumem to je przegrał. Sam nie dawał rady go bronić a Dante dość mocno go ograniczył . Więc jak mam porównać Smarta na tle kogoś dobrego to aż tak fajnie nie wygląda choć pozostałe mecze miażdżył i jest buldożerem co by nie patrzeć

 

P.S. W Salt Lake przynajmniej chodzi na ligę letnią po 11 tysięcy luda - nie to co w Orlando granie w halce licealnej

 

ROTFL, może dlatego że SL jest w Utah największym wydarzeniem kwartału a w Orlando jest jakieś życie poza koszykówką ? 

 

 

 

 

o LoL, ten filmik to właśnie z Utah? dopłacali im po 100USD na głowę że tyle luda przyszło czy jak to rozumieć?

 

Taricowi Blakowi zabrakło jednego punktu do triple double 9 punktów 13 zbiórek 10 fauli :grin:.

 

 

Tarik Black & Joe Dorsey - słynne twin towers z Houston, obok Hakeema i Ralpha, Timmiego i Davida oraz Froggy Fresha i Mike'a jeden z najlepszych takich duetów ever

 

niezapomniane chwile, zwłaszcza gdy któryś z nich szedł na linię rzutów wolnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rw30

 

A co jest śmiesznego w tym, że w Utah kocha się basket? To, że tyle ludzi przychodzi na SL powinno wzbudzać szacunek nie drwiny. Właśnie przez taką postawę basket w Polsce leży i kwiczy bo większość uważa, że oglądanie TBL nie ma sensu.

 

Kibice Utah są jak ci angielscy, którzy leją pod siebie na słowa puchar anglii. To jest piękne, a nie żaden tam Rotfl.

 

Pozdro

 

edit:

 

I co jest ciekawego w Orlando? k**** disneyland? Jedno z najbardziej niebezpiecznych miast w Stanach.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jeśli oglądanie summer league to dla Ciebie miłość do koszykówki, to spoko, ja rozumiem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żartowałem, dla mnie to masochizm, zwłaszcza dla kogoś kto zna się na koszykówce. Jeśli bym się nie znał to bym pomyślał, że tak to powinno wylgądać. Ale się znam.

 

edit: nie mam pojęcia co jest ciekawego w Orlando. Ale cokolwiek by to nie było, strzelę że jest tam dużo fajniej niż w Utah

 

edit2:

http://www.visitflorida.com/en-us/articles/2013/insider--beaches---adventure/beaches-near-orlando-tjaden.html

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pwrspektywy Polski to można sobie oceniać co jest ciekawe dla Amerykańców. To jest inna kultura sportu, jakbyś zobaczył tłumy na SL ligi polskiej w Koszalinie to mógłbyś się dziwić ile wlezie.

 

edit:

 

No popatrz w Orlando jest plaża, siooook.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pwrspektywy Polski to można sobie oceniać co jest ciekawe dla Amerykańców. To jest inna kultura sportu, jakbyś zobaczył tłumy na SL ligi polskiej w Koszalinie to mógłbyś się dziwić ile wlezie.

 

 

ale ja to jestem w stanie zrozumieć [i tym razem mówię serio : ) ]  --- w Koszalinie lepszej koszykówki po prostu obejrzeć się nie da, a w Salt Lake Village mają te 41 meczów sezonu regularnego + kilkanaście meczy miejscowego uniwerku, który z tego co kojarzę jest w miarę sensowny. Więc, zwyczajnie, wydaje mi się że im dopłacajo za przychodzenie na SL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale ja to jestem w stanie zrozumieć [i tym razem mówię serio : ) ]  --- w Koszalinie lepszej koszykówki po prostu obejrzeć się nie da, a w Salt Lake Village mają te 41 meczów sezonu regularnego + kilkanaście meczy miejscowego uniwerku, który z tego co kojarzę jest w miarę sensowny. Więc, zwyczajnie, wydaje mi się że im dopłacajo za przychodzenie na SL

To stan Mormonów. Albo SL albo gapienie w ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nba chyba teraz nie gra, na uniwerku raczej tez nie, to co niby maja ogladac? :smile:

 

To jedno, a dwa, że co innego olewanie SL na żywca w TV bo można sobie highlightsy obejrzeć bez marnowania czasu, a co innego możliwość zobaczenia tego na własne oczy. W szczególności, że ten draft zapowiada się na najlepszy od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer League to mi się kojarzy z tym, że banda nikomu nieznanych murzynów w opaskach tylko czeka aż dostanie piłkę, żeby odpalić rzut i zaimponować dobrym boxscorem swojemu niedoszłemu-przyszłemu pracodawcy.

To wszystko podlane sosem z 27-letnich "weteranów", którzy próbują dostać się do NBA przez osiemnaste drzwi, garstką no-name'ów z Europy - im wyższy tym lepiej i gwiazdami z lottery, które grają na przez 15 minut i to na 30%, żeby przypadkeim Kenatwoon Dak'Won III czy inny Marshall McJohnons nie połamał mu piszczela.

 

a MVP są potem Kenty Bazemory.

 

 

kto co lubi

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.