Skocz do zawartości

Sacramento Kings 15/16 Boogie vs. Karl


Tizz

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiecie, ze ta wymiana byla korzystna na tle ostatnich wydarzen w śrdodowisku Kings :]

 

oczywiscie mozna przeinaczac dla potrzeb ale ja tego robił nie będę jak coniektórzy fani innej druzyny.

 

jest jak jest, zawsze moglo byc gorzej a szczerze mówiąc od wybrania WCS w drafcie Kings nie zrobili jeszcze złego ruchu, co nie oznacza, ze wszystkie sa/byly dobre ;]

 

Stauskas był niewypałem w Kings, zmarnowany pick - ile mozna pisac, maja B-Maca wiec go oddali jako asset do przeplaconego JT i zbędnego(kontuzjowanego ostatnio cały czas) Landrego zwalniajac sporo hajsu, błedem jest wrzucenie do tej wymiany picków(mimo iz protected) ale Hinkie musiał coś wygrac w tej wymianie.

 

powtarzam, jak na Kings to nie jest AŻ taki błąd.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiecie, ze ta wymiana byla korzystna na tle ostatnich wydarzen w śrdodowisku Kings :]

 

oczywiscie mozna przeinaczac dla potrzeb ale ja tego robił nie będę jak coniektórzy fani innej druzyny.

 

jest jak jest, zawsze moglo byc gorzej a szczerze mówiąc od wybrania WCS w drafcie Kings nie zrobili jeszcze złego ruchu, co nie oznacza, ze wszystkie sa/byly dobre ;]

 

Stauskas był niewypałem w Kings, zmarnowany pick - ile mozna pisac, maja B-Maca wiec go oddali jako asset do przeplaconego JT i zbędnego(kontuzjowanego ostatnio cały czas) Landrego zwalniajac sporo hajsu, błedem jest wrzucenie do tej wymiany picków(mimo iz protected) ale Hinkie musiał coś wygrac w tej wymianie.

 

powtarzam, jak na Kings to nie jest AŻ taki błąd.

 

 

  Nie jest? A mozesz nam przypomniec co zyskali Kings w tej wymianie? Bo mam klopoty z pamiecia i nie moge sobie przypomniec. To jest katastrofa, a nie blad. Blad to zrobili Lakers pozbywajac sie kilku pickow przy wymianach za Nasha, czy Howarda. Ale przynajmniej mieli realna szanse zbudowania czegos duzego, co mocno zanizyloby wartosc tych wyborow. Kings oddali je za nic. Kompletnie za nic - bo moze podpisza kogos, kto im wcale tego nie obiecal i okazuje sie, ze nawet nie ma za bardzo ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacto oddało 3 picki za parę milionów oszczędności po to by ściągnąć Wesa lub Monte. Oczywiście rozumiem że podpisanie któregokolwiek z nich byłoby głupim posunięciem ze strony Sacto, ale skoro oddali już te picki to nie pozyskanie żadnego z nich powoduje że ten trejd wygląda absurdalnie.

 

btw kontrakty Landryny i Thompsona nie są takie złe - toć to dwuletnie umowy na 12 baniek - za sezon jak salary pójdzie w gorę każdy będzie się zabijał by mieć takich rolesów na ławce za ten pieniądz. Hinkie prędzej czy później ich sprzeda za kolejne picki, mark my words.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, one nie sa tragiczne ale Kings potrzebowali uwolnić $ wiec z ich perspektywy..

 

i owszem, teoretycznie 3 picki. w praktyce moze sie skonczyc jak pisałem na jednym za tych parę mln.

 

nie podpisali tych, moga podpisac innych, nie dziś to jutro ;)

ciekawym jest, ze w innych druzynach jak sie zwalnia $ to uh ah, w Kings eveythin' is bad :smile:

 

jasne, ze Hinkie wziął kolejne mieso do trejdowania, to nie trzeba byc znaffcą ;)

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, one nie sa tragiczne ale Kings potrzebowali uwolnić $ wiec z ich perspektywy..

 

i owszem, teoretycznie 3 picki. w praktyce moze sie skonczyc jak pisałem na jednym za tych parę mln.

 

nie podpisali tych, moga podpisac innych, nie dziś to jutro ;)

ciekawym jest, ze w innych druzynach jak sie zwalnia $ to uh ah, w Kings eveythin' is bad :smile:

 

jasne, ze Hinkie wziął kolejne mieso do trejdowania, to nie trzeba byc znaffcą ;)

 

 Samo zwalnianie kasy nie jest zle, ale jak sie ma cos przygotowanego, pewnego, a nie na hura. Bucks najpierw dogadali sie z graczami, a teraz czyszcza salary pod ich umowy, bo na Monroe i Middletona nie maja dosc wolnego hajsu. Ale juz maja ugadanych kolesi. Suns czyszcza salary bez ugadania, ale nie rzucaja ilus tam wyborow w drafcie jako dodatek.

  Kings nie sa mocarni, a ich ruchy jak i historia ostatnich czasow pokazuje, ze slabo tam z budowaniem czegos z glowa. Wiec oddanie lekka reka potencjalnie kilku wyborow + Stauskasa, ktory sam w sobie jest juz asetem, zeby zwolnic pare milionow w powietrze, wyglada bardzo slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, one nie sa tragiczne ale Kings potrzebowali uwolnić $ wiec z ich perspektywy..

 

i owszem, teoretycznie 3 picki. w praktyce moze sie skonczyc jak pisałem na jednym za tych parę mln.

 

nie podpisali tych, moga podpisac innych, nie dziś to jutro ;)

ciekawym jest, ze w innych druzynach jak sie zwalnia $ to uh ah, w Kings eveythin' is bad :smile:

 

jasne, ze Hinkie wziął kolejne mieso do trejdowania, to nie trzeba byc znaffcą ;)

Myk polega na tym, że aby Kings nie ujebali tego trejdu to

1) muszą być w 2 najbliższych latach lepsi niż Sixers 

2) muszą w loterii mieć "pecha" i być poniżej Sixers

3) Stauskas musi okazać się bustem

4) ich pick '18-20 musi być niski

5) powinni podpisać kogos kto realnie ich wzmocni latem

6) musza utrzymać Cousinsa przez 2 lata w zesople/dostać za niego dobrą paczkę.

 

Żeby Sixers wygrali ten deal wystarczy, że jedna z w/w rzeczy pójdzie po ich myśli, a każda kolejna to mega bonus.

 

Analityk wyliczyłby pewnie tutaj jakieś procenty - i w tych procentach Kings będą wyglądali tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julius ale to tylko procenty, podobnie jest ze statsami ;)

 

prawdę piszesz ale ejst mozliwosc, ze pójdzie tak jak piszę ja. tylko o zobrazowanie tego mi chodzi.

 

Tylko bycie na jakimkolwiek stanowisku niesie jakąś odpowiedzialność. I nawet jeśli się okaże, że tak wiele nie stracą to za tym powinny iść konsekwencje. Jeżeli Rajon Rondo mając na zegarze jeszcze 20 sekund, nagle się odwróci i tyłem rzuci zza połowy i trafi to powinniśmy go za to pochwalić, bo mu się udało? Każdy trener zdjąłby go za idiotyczną decyzję. Mimo że skutki mogłyby być nie najgorsze. I tak samo z tymi wymianami - za to ryzyko i wywalenie wszystkich assetów i igranie z pickami - osoba za to odpowiedzialna powinna polecieć ze stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nik to nie szrot ale również nic nie wnosił, JT wnosil jakąs obronę ale bez przesady, on przydatny moze byc w jakichs Spurs, Warriors..

 

Jakościowo to nie strata, stratą mogą być te picki jesli plan nie wypali, jesli jest w ogóle jakiś plan :grin:

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo lepszy?

 

Też mi wybór :D. To tak jakbym został uwięziony w piwnicy przez pedała i by mnie zapytał, czy wolę mu zrobić laskę, czy ma mnie zapiąć. Żadna opcja nie napawa radością.

 

Zresztą, skąd w ogóle pomysł, że Kings potrzebują PG? Mają tam dwóch graczy. Mają za to jednego SG i 0 (!) PF. To są pozycje do wzmocnień, a nie trzeci rozgrywający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay bedzie grał na PF w smallbalu, albo Cuz/WCS kiedy będą parowani.

 

Ja wiem, że tak będzie, ale wzmocnienia jednak by się przydały, nie sądzisz?

 

Gay i Casspi moga grać na 4. a Deron może grać spokojnie na parkiecie z McLemorem i PG

 

Dobrze, że to się nie dzieje naprawdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.